Гідна, але марна краватка для Толедо

Ще краватка і вже багато. З цього приводу проти дочірньої компанії Levante. Заслуговуючий рахунок 2-2, який був досягнутий після суперечки в матчі, в якому зелені мали 2-0 до 30-ї хвилини, але який все ще є останнім у класифікації. Постійність – це вже химера.

В останні дві хвилини першого тайму Рубен Морено вилетів сам, отримавши жовті картки, яких можна було уникнути. А в другому таймі «Толедо» тримався як міг, поки гості не зрівняли рахунок на 83-й хвилині.

Але починайте з самого початку. Була 3 хвилина, коли Альберто Бернардо подав кутовий, який перевів м’яч на дальню стійку, звідки вийшов Іван Седрік і забив у порожні ворота.

Сам Седрік на 2-й хвилині зміг зробити рахунок 0:13, але його удар з межі штрафного майданчика поспішно перевернув голкіпера гостей.

На 26-й хвилині довгий пас від Адріана Хіменеса протверезив поле гостей. Між Леалом і Тоні Ерреро виникла сварка, з якої Рубен Морено намагався забити з усім комфортом на світі.

Копія Барселони була неминучою. На 31-й хвилині Араса забив гол чудовим ударом та після ланцюгових помилок місцевого захисту.

Гра велася з рахунком 2-1 до перерви, але Рубен Морено зробив дві помилки протягом хвилини, отримавши дві жовті картки, які відправили його в роздягальню.

Після перезапуску Мігу Гарсія, Андріу та Алекс Мартін помилували рахунок 3-1. Хто не пробачив, так це команда азульграна з нестримним голом на 83-й хвилині від Алькаїни. Незважаючи на це, на 90-й хвилині Пепе Кармона був близький до переможного удару "зелених", але Пенья відбив на лінії воріт.

Іншими маркерами для кастильсько-ламанчських команд були: Recreativo Granada, 2-UD Socuéllamos, 0; Calvo Sotelo de Puertollano, 4-Mar Menor, 0 і CD Marchamalo, 1-Atlético Pulpileño, 0.

Технічний лист

CD Толедо: Роберто; Еррера (Камбіль, пом. 80), Маріо Гомес, Адріан Хіменес, Гоміс; Андріу, Артуро Сегадо (Мігуе Гарсія, м. 46), Родрі (Віктор Андрес, м. 87), Альберто Бернардо (Пепе Кармона, м. 87); Рубен Морено та Іван Седрік (Алекс Мартін, пом. 80)

Атлетіко Леванте UD: Філдс; Леаль (Алкаїна, м. 56)l, Тоні Ерреро, Карлос Хіменес, Пенья; Араса (Севікян, м. 66), Серда, Бенітес, Маріо Родрігес (Відо, м. 79); Фарадж (Joseda, d. 56) і Pulpón.

Арбітр: Абрахам Ернандес Маестре. Андалузький комітет. Жовті картки для місцевих Еррера, Рубен Морено (захисник, вилучений на 45-й хвилині) і Седрік. З візитом у Леал, Араса, Севількян і Пенья.

Голи: 1-0, м. 3: Іван Седрік; 2-0, м. 26: Рубен Морено; 2-1, м, 31: Араса; 2-2, м. 83: Алкаїн.

Інциденти: Матч 29-го дня групи V другого чемпіонату RFEF відбувся на стадіоні Сальто-дель-Кабальйо перед приблизно 1.600 глядачами.