Лопетегі з ейфорією дебютує в АПЛ

У День подарунків, який, як завжди, ознаменувався низкою голів, хорошим футболом і несподіванками, іспанець нарешті посміхнувся після складного професійного 2022 року. У своєму дебюті в Прем'єр-лізі новий менеджер "Вовків" Хулен Лопетегі здобув цілющу перемогу вдома над прямим суперником "Евертон", щоб уникнути вильоту.

Після кількох днів ексцесів, під час післяобідної трапези в День Святого Стефана, англійський футбол подарував уболівальникам карусель поєдинків, які запрошують їх не робити нічого іншого в цей Різдвяний день. У ньому виділялася прем'єра Лопетегі у передньому двері чи проекті лазарету: порятунок нижнього клубу "Вовки" на курсі, який був звільнений із Севільї, яку він зробив чемпіоном. У той час як жителі Севільї все ще переживають часи війни, перемога в Кубку Карабао проти слабкого Гіллінгема (з Другої ліги) минулого вівторка послужила прелюдією до гарного старту баска в його новій англійській компанії. Але вчора, проти «Евертона», який також потребує Френка Лемпарда, молодий день почався кошмарно з раннього голу Джеррі Міни. Однак у дуже відкритому матчі з тисячею і одним гольовим шансом «Вовки» зрівняли рахунок красивим голом від Поденсе, вони доторкнулися до другого через Дієго Коста, чий вік не пом’якшує його темперамент, і вони виграли матч у 95-та хвилина після удару Нурі в центр Адама Траоре; гол, полегшення, яке Лопетегі святкував вигуками до неба та груповими обіймами на траві Гудісон Парку. Крім того, три очки вивели «Вовків» з останнього місця в лізі, яке зараз займає «Саутгемптон» після, також учора, проти «Брайтона» (1-3).

Зовсім юний іспанець Стефан Байчетич блищав у Ліверпулі

Байчетич і Клопп завершать зустріч на Villa Park

Байчетич і Клопп завершать інтерв'ю Villa Park AFP

Після «Брентфорд» – «Тоттенхем» (2-2) опівдні, де Гаррі Кейн знову зустрінеться з видовищем свого хвилювання на чемпіонаті світу, і «Крістал Пелас» – «Фулхем» (0-3) і «Лестер» – Ньюкасл (0-3), де ми також граємо четверте, дуже молодий галісійець на ім'я Стефан Байчетич (Віго, 2004) і його слід у перемозі Ліверпуля на Villa Park. Талановитий півзахисник, який уже зіграв з командою Клоппа в кількох матчах Прем'єр-ліги та Ліги чемпіонів, вийшов на поле, коли залишився 10 хвилин, і його команда перемогла з рахунком 1:2 за голами Салаха та Ван Дейка. Воткінс скоротив розрив, вдало ударивши головою після роздягальні, і підопічні Емері відчули нічию на тлі крихкості захисту гостей, але молодіжна команда «Сельти» скористалася потужним пробігом на фланзі Дарвіна Нуньєса (знову суперечить гол), підібрав м’яч у штрафному майданчику, класно обійшов Олсена та, не маючи воротаря під ключками, забив свій перший професійний гол, завершивши третю поспіль перемогу Ліверпуля в чемпіонаті.

У сезоні, де регулярність впадає в очі через відсутність у шестиразового чемпіона Європи, збірна Іспанії до 19 років претендує на хвилину та важливість.