Elche danes v živo: LaLiga tekma, 1. dan

Andaluzijska ekipa z več novimi obrazi v svoji ekipi začenja sezono z namenom izboljšati odlično predstavo, ki jo je pokazala že lani. Tudi ilicitanos so se to poletje dobro okrepili.

Konec tekme, Real Betis 3, Elche 0.90'+4'Drugi zadnji del, Real Betis 3, Elche 0.90'+4'Juan Miranda (Real Betis) je bil storjen v obrambnem območju.90'+4'Prekršek Alejandro Alfaro (Elche).

90'+3' kot, Elche. Iz kota je izvedel Paul Akouokou.90'+2'Stret ubran pod vratnicama na tleh. Juanmi (Real Betis) strel z desne strani z desne strani iz bližine 90'+2' Strel visoko v sredino vrat. Paul Akouokou (Real Betis) strelja z desno nogo izven kazenskega prostora. 89′ Johan Mojica (Elche) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.

89'Róber (Real Betis) je prejel prekršek na desnem krilu.89'Prekršek Johana Mojice (Elche).88'Prekršek Lorena Moróna (Real Betis).88'Josan (Elche) je prejel prekršek v prostoru obrambno.

87'Menjava, Real Betis, Juan Miranda vstopi na igrišče, zamenja Rodrija.87'Menjava, Real Betis, Paul Akouokou vstopi na igrišče, zamenja Guida Rodrígueza.86'Juanmi (Real Betis) je prejel prekršek na levem krilu. 86′ Prekršek Helibeltona Palaciosa (Elche).

84′ Álex Moreno (Real Betis) je prejel prekršek v obrambnem območju 84′ Omar Mascarell (Elche) igra z roko 81′ Josan (Elche) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre. ) je prejel prekršek v nasprotnem polju.

81′ Prekršek Josana (Elche).79′ Juanmi (Real Betis) je prejel prekršek v obrambnem območju.79′ Prekršek Alejandra Alfara (Elche).79′ Menjava v Real Betisu, Fran Delgado vstopi na igrišče namesto Aitorja Rubala .

79'Menjava, Real Betis. Loren Morón vstopi na igrišče namesto Borje Iglesiasa.78'Juanmi (Real Betis) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.78'Juanmi (Real Betis) je bil storjen prekršek.78Josan (Elche) je bil storil prekršek na desnem krilu.

77'Akcija zaustavljena pod palicami na tleh. Borja Iglesias (Real Betis) strel z desne noge z desne strani kazenskega prostora. Pomoč Guida Rodrígueza.76'Zamenjava v Elcheju je Alejandro Alfaro vstopil na igrišče namesto Gerarda Gumbaua.75'Zgrešen strel Germána Pezzelle (Real Betis), strel z desne noge iz sredine prostora, ki je šel previsoko. Po podaji Róberja s podajo v prostor po podaji iz kota 75'Kot, Real Betis. Iz kota je izvedel Gerard Gumbau.

75' Poskus blokiran. Borja Iglesias (Real Betis) je streljal z leve noge iz centra 75' Poskus ubranil z nizke vratnice. Álex Moreno (Real Betis) strel z leve noge z leve strani kazenskega prostora. Asistiral Róber.73'Kot, Real Betis. Ezequiel Ponce je izvedel kot. Pomoč Rodriga.

73′ Kot, Real Betis. Kot izvedel Ezequiel Ponce.72'Kot, Real Betis. Iz kota je izvedel Helibelton Palacios.72'Zgrešen poskus. Edgar González (Real Betis) z glavo z desne strani po kotu zgrešen.72'Zgrešen poskus. Borja Iglesias (Real Betis) z glavo iz sredine kazenskega prostora žoga je izgubil z desne strani vrat. Po podaji Róberja s podajo v prostor po podaji iz kota.

72′ Kot, Real Betis. Kot izvedel Josan.72′ Kot, Real Betis. Kotiček, ki ga je naredil Diego González. 69′ Ofsajd, Real Betis. Álex Moreno je poskusil s podajo, a je Juanmi v ofsajdu.. 68'Kot, Elche. Kot izvedel Álex Moreno.

67'Napaka Juanmija (Real Betis).67'Helibelton Palacios (Elche) je prejel prekršek v obrambnem območju.65'Menjava, Elche, Josan vstopi na igrišče, zamenjal je Pere Milla.65'Menjava, Elche, vstopi na igrišče Ezequiel Ponce namesto Rogerja Martíja.

64'Menjava, Real Betis, Róber vstopi na igrišče namesto Nabila Fekirja.64'Roger Martí (Elche) je prejel rumeni karton.62'Poskus je bil zgrešen.Aitor Ruibal (Real Betis) je z desno nogo streljal izven kazenskega prostora, da tudi gre visoka. Pomaga Alex Moreno. 60'Goooooo! Real Betis 3, Elche 0. Juanmi (Real Betis) je streljal z leve strani šestih jardov.

59 ′ Nabil Fekir (Real Betis) je zavrnil strel z leve noge z leve strani prostora. Nabil Fekir poskuša s podajo, a je Juanmi v ofsajdu. 53' Poskus blokade. (Elche) strel z desne noge z več kot 30 metrov.

53′ Kot, Elche. Iz kota je izvedel Germán Pezzella.52'Borja Iglesias (Real Betis) je prejel prekršek v obrambnem območju.52'Prekršek Diega Gonzáleza (Elche).50'Real Betis je v ofsajdu. Edgar González poskuša s podajo, toda Borja Iglesias je ujel v ofsajdu.

49′ Strel nizko z leve strani. Tete Morente (Elche) z glavo z desne strani kazenskega prostora. Johan Mojica mu je pomagal s podajo v prostor.47'Napaka Germána Pezzelle (Real Betis).47'Gerard Gumbau (Elche) je bil storjen v obrambnem območju.46'Nabil Fekir (Real Betis) je bil storjen prekršek v obrambna cona. nasprotno polje.

46'Prekršek Omarja Mascarella (Elche). Začetek drugega polčasa Real Betis 2, Elche 0.45'Menjava v Elcheju, Diego González vstopi na igrišče namesto Enza Roca.45'+4'Fidel (Elche) je prejel rumeni karton .

45'Sprememba v Elcheju, Tete Morente vstopi na igrišče namesto Fidela. Fidel je sprejel žogo, Pere Milla pa je bil v ofsajdu. 45'+3' kot, Elche. Kot izvedel Edgar González.

45'Napaka Enza Roca (Elche).45'Borja Iglesias (Real Betis) je bil storjen v obrambnem območju.44'Napaka Williama Carvalha (Real Betis).44'Pere Milla (Elche) je bil storjen v obrambi območje. obrambno cono.

43′ Kot, Real Betis. Kot izvedel Edgar Badia. 43 ′ Strel visoko in skozi sredino vrat. Nabil Fekir (Real Betis) z levico strelja z velike razdalje na desni. 42' Rodri (Real Betis) prejme prosti strel na desnem krilu. 42' Johan Mojica (Elche) stori prekršek.

41′ Ofsajd, Elche. Roger Martí poskuša s podajo, toda Fidel je bil ujet v ofsajdu.41'Prekršek Germána Pezzella (Real Betis).41'Roger Martí (Elche) je prejel prekršek v obrambnem območju.39'Goooool! Real Betis 2, Elche 0. Juanmi (Real Betis) strelja z desno nogo iz sredine kazenskega prostora.

32′ Kot, Real Betis. Iz kota je izvedel Johan Mojica.30'Gerard Gumbau (Elche) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.30'Guido Rodríguez (Real Betis) je prejel prekršek na desnem krilu.30'Prekršek Gerarda Gumbau (Elche) .

28'Goooooo! Real Betis 1, Elche 0. Borja Iglesias (Real Betis) z desno nogo strel iz zelo blizu. 27' Prekršek Nabila Fekirja (Real Betis). 27' Enzo Roco (Elche) je storjen prekršek v obrambni coni. 26′ Ofsajd, Real Betis. Guido Rodríguez je poskusil s podajo, a je bil Nabil Fekir v ofsajdu.

26'Omar Mascarell (Elche) je bil storjen prekršek v obrambnem območju.25'Borja Iglesias (Real Betis) je bil storjen prekršek na levem krilu.25'Napaka Enza Roca (Elche).23'Blokiran strel Johana Mojice (Elche) Strel z levico z leve strani kazenskega prostora. Fidelova pomoč.

22'Aitor Ruibal (Real Betis) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre.22'Prekršek Aitorja Ruibala (Real Betis).22'Fidel (Elche) je prejel prekršek na levem krilu.21'Offside, RealBetis . Rodri je prejel podajo, Juanmi pa je bil ujet v ofsajdu.

20'William Carvalho (Real Betis) je prejel prekršek na nasprotnikovi polovici.20'Roger Martí (Elche) prekršek.19'Poskus blokiran.Nabil Fekir (Real Betis) strel z levo nogo izven kazenskega prostora.16'Pere Milla (Elche) ) je prejel rumeni karton.

16'John Donald (Elche) je prejel rdeči karton.16'Aitor Ruibal (Real Betis) je prejel prekršek na nasprotnikovi polovici.16'John Donald (Elche) je bil storjen prekršek.15'Osajd, Elche. Pedro Bigas je poskusil s podajo, a je bil Pere Milla v ofsajdu.

15'Prekršek Edgarja Gonzáleza (Real Betis).15'Prekršek Pere Milla (Elche) je prejel prekršek v obrambnem območju.10'Edgar González (Real Betis) je prejel prekršek v obrambnem območju.10'Prekršek Rogerja Martíja (Elche).

9'Nabil Fekir (Real Betis) izgubi v obrambnem območju.9'Prekršek Gerarda Gumbaua (Elche).8'Edgar González (Real Betis) izgubi v obrambnem območju.8'Prekršek Rogerja Martíja (Elche).

4' Nabil Fekir (Real Betis) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre. 4' Prekršek Nabila Fekirja (Real Betis). 4' Pedro Bigas (Elche) je prejel prekršek v obrambnem območju. 3' Borja Iglesias (Real Betis) je prejel prekršek na desnem krilu.

3'Napaka Enza Roca (Elche).2'Zgrešen poskus. Rodri (Real Betis) strel z leve noge z desne strani kazenskega prostora. Začetek prvega polčasa. Postavitvi obeh ekip potrjeni. Protagonista skočita na igrišče, da začneta z ogrevalnimi vajami