Zaragoza ne najde poti

Posodobiti

Konec tekme, Real Zaragoza 1, Málaga CF 1. 90'+5′ Konec drugega polčasa, Real Zaragoza 1, Málaga CF 1. 90'+4′ Napaka Radosava Petroviča (Real Zaragoza). 90'+4′ Álvaro Vadillo (Málaga CF) je bil prekršek v obrambnem območju.

90'+2′ Prekršek Pep Chavarría (Real Zaragoza). 90'+2′ Paulino de la Fuente (Málaga CF) je bil prekršek na desnem krilu. 89′ Prekršek Lluísa Lópeza (Real Zaragoza). 89′ Brandon Thomas (Málaga CF) ne uspe v nasprotnem polju. 87′ kot, Malaga CF. Kot je izvedel Jaume Grau.

87′ Braian Cufré (Málaga CF) je blokiral poskus z levo nogo z leve strani kazenskega prostora. Pomaga Aleix Febas. 87′ kot, Malaga CF. Kot je izvedel Alejandro Francés. 86′ Prekršek Jaume Grau (Real Zaragoza). 86′ Alberto Escassi (Málaga CF) je prejel prekršek v obrambnem območju. 84′ Valentín Vada (Real Zaragoza) je z glavo zgrešil strel s sredine igrišča, ki gre previsoko. Pomoč Alejandra Francésa s križem na območje.

84′ Juanjo Narváez (Real Zaragoza) je prejel prekršek v obrambnem območju. 84′ Prekršek Víctor Gómez (Málaga CF). 83′ Radosav Petrović (Real Zaragoza) je prejel rumeni karton. 83′ Prekršek Radosav Petrović (Real Zaragoza). 83′ Brandon Thomas (Málaga CF) ne uspe v obrambnem območju.

82′ Pep Chavarría (Real Zaragoza) ne uspe v obrambnem območju. 82′ Prekršek Víctor Gómez (Málaga CF). 81′ Sprememba v Málaga CF, Brandon Thomas vstopi na igrišče in zamenja Roberto Fernández. 81 ′ Prekršek Radosav Petrović (Real Zaragoza). 81′ Aleix Febas (Málaga CF) je prejel prekršek na levem krilu.

80′ Sprememba v Real Zaragozi, Valentín Vada zaradi poškodbe vstopi na igrišče za Francha Serrana. 80′ Sprememba v Real Zaragozi, Jaume Grau vstopi na igrišče za Eugenija Valderrame. 78′ Poskus zgrešen. Paulino de la Fuente (Málaga CF) je z levo nogo izven kazenskega prostora zadel zelo blizu leve vratnice, vendar je šel rahlo mimo. Po hitrem premoru mu pomaga Álvaro Vadillo. 78′ Juanjo Narváez (Real Zaragoza) je blokiral strel z desno nogo izven kazenskega prostora. Podpora za Nano Mesa. 76 ′ Roka Lluísa Lópeza (Real Zaragoza).

75 ′ Kot, Real Zaragoza. Kot je izvedel Braian Cufré. 73 ′ Sprememba v Real Zaragozi, Ivan Azón vstopi na igrišče za Álvara Giméneza. 73 ′ Sprememba v Real Zaragozi, Nano Mesa vstopi na igrišče za Sabina Merina. 72′ Prekršek Jaira Amadorja (Real Zaragoza). 72′ Paulino de la Fuente (Málaga CF) je prejel prekršek na nasprotnem polju.

70′ Alberto Escassi (Málaga CF) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre. 70′ Juanjo Narváez (Real Zaragoza) je prejel prekršek v obrambnem območju. 70′ Prekršek Alberto Escassi (Málaga CF). 68′ Paulino de la Fuente (Málaga CF) je blokiral strel z levo nogo izven kazenskega prostora. Pomagal mu je Aleix Febas s podajo z glavo. 68′ kot, Malaga CF. Kot je izvedel Pep Chavarría.

67′ Jair Amador (Real Zaragoza) je z glavo zgrešil strel s sredine igrišča, ki je zgrešil levo. Pomagal je Eugeni Valderrama s predložkom v prostor po udarcu iz kota. 66 ′ Kot, Real Zaragoza. Kot je izvedel David Lombán. 66′ Juanjo Narváez (Real Zaragoza) je prejel prekršek v obrambnem območju. 66′ Prekršek Paulino de la Fuente (Málaga CF). 64′ Gol! Real Zaragoza 1, Málaga CF 1. Eugeni Valderrama (Real Zaragoza) je enajstmetrovko dosegel z desno nogo.

62′ Braian Cufré (Málaga CF) je prejel rumeni karton zaradi nevarne igre. 62′ Enajstmetrovka v korist Real Zaragoze. Álvaro Giménez je na tem območju utrpel izgubo. 62′ Enajstmetrovka, ki jo je izvedel Braian Cufré (Málaga CF) po porazu na območju. 62′ Poskus zgrešen. Juanjo Narváez (Real Zaragoza) je streljal z desno nogo s sredine igrišča. 62′ Kot, Real Zaragoza. Kot je izvedel Ramón Enríquez.

60′ Sprememba v Málaga CF, Álvaro Vadillo vstopi na igrišče in zamenja Jozabeda. 60′ Menjava v Málaga CF, Aleix Febas vstopi na igrišče za Antoñina. 59′ Dani Barrio (Málaga CF) je prejel prekršek v obrambnem območju. 59 ′ Prekršek Álvaro Giménez (Real Zaragoza). 59′ Dani Barrio (Málaga CF) je prejel prekršek v obrambnem območju.

58 ′ Strel stoji pod palicami na nivoju tal. Eugeni Valderrama (Real Zaragoza) strelja z desno nogo izven kazenskega prostora. 58 ′ Sabin Merino (Real Zaragoza) je prejel prekršek na nasprotnem polju. 58′ Prekršek Mathieu Peybernes (Málaga CF). 55′ Alejandro Francés (Real Zaragoza) je prejel prekršek v obrambnem območju. 55′ Prekršek Antoñina (Málaga CF).

53 ′ Strel se je ustavil nizko v levo. Juanjo Narváez (Real Zaragoza) strelja z levo nogo s sredine kazenskega prostora. Pomagal mu je Francho Serrano s prečko v območje. 51 ′ Kot, Real Zaragoza. Kot je izvedel Dani Barrio. 51′ Ofsajd, Real Zaragoza. Pep Chavarría je naredil globok korak, vendar je bil Eugeni Valderrama ujet v ofsajdu. 51′ Pep Chavarría (Real Zaragoza) je zavrnil strel z levo nogo izven kazenskega prostora. 51 ′ Kot, Real Zaragoza. Kot je izvedel Braian Cufré.

50 ′ Zgrešen strel Juanjo Narváez (Real Zaragoza) s strelom s sredine igrišča, ki gre previsoko. Asistenca Alejandra Francésa s predložkom v kazenski prostor. 49 ′ Kot, Real Zaragoza. Kot je izvedel Ramón Enríquez. 49′ Ofsajd, Málaga CF. Alberto Escassi je prejel prodorno žogo, a je bil Dani Barrio ujet v ofsajdu. 46′ Juanjo Narváez (Real Zaragoza) je zgrešil poskus z desno nogo z zunanje strani, ki gre previsoko. 45 ′ Sprememba v Real Zaragozi, na igrišče vstopi Juanjo Narváez, ki bo zamenjal Borjo Sainza.

Začetek drugega polčasa Real Zaragoza 0, Málaga CF 1. 45'+1′ Konec prvega polčasa, Real Zaragoza 0, Málaga CF 1. 45'+1′ Ofsajd, Málaga CF. Paulino de la Fuente je poskusil s prodorom, a je bil Roberto Fernández ujet v ofsajdu. 44 ′ Strel se je ustavil na levi kvadrat. Sabin Merino (Real Zaragoza) je streljal z glavo iz sredine kazenskega prostora. Pomagal mu je Francho Serrano s prečko v območje. 42′ Lluís López (Real Zaragoza), ki je blokiral strel, je z desno nogo streljal s sredine igrišča.

42 ′ Kot, Real Zaragoza. Kot je izvedel Paulino de la Fuente. 42′ kot, Malaga CF. Kot je izvedel Sabin Merino. 41 ′ Roka Roberta Fernándeza (Málaga CF). 41′ Francho Serrano (Real Zaragoza) je prejel prekršek na nasprotnem polju. 41′ Prekršek Roberto Fernández (Málaga CF).

40′ Prekršek Pep Chavarría (Real Zaragoza). 40′ Paulino de la Fuente (Málaga CF) je prejel prekršek v obrambnem območju. 36 ′ Poizkus je zgrešil Álvaro Giménez (Real Zaragoza) z glavo z desne strani znotraj območja, ki je zgrešila levo. Pomagal je Eugeni Valderrama s predložkom v prostor po udarcu iz kota. 35′ Kot, Real Zaragoza. Kot je izdelal Antoñin. 34 ′ Prekršek Radosava Petrovića (Real Zaragoza).

34′ Napaka v obrambnem območju Roberta Fernándeza (Málaga CF). 33 ′ Kot, Real Zaragoza. Kot je izvedel Dani Barrio. 33 ′ Strel se je ustavil na levi kvadrat. Eugeni Valderrama (Real Zaragoza) strelja z desno nogo izven kazenskega prostora. 32′ Eugeni Valderrama (Real Zaragoza) je prejel prekršek na nasprotnem polju. 32′ Prekršek Alberto Escassi (Málaga CF).

27′ kot, Malaga CF. Kot je izvedel Jair Amador. 27′ Roberto Fernández (Málaga CF) je blokiral strel z desno nogo iz središča kazenskega prostora. 26′ Gol! Real Zaragoza 0, Málaga CF 1. Antoñin (Málaga CF) strelja z desno nogo z leve strani kazenskega prostora. 24 ′ Prekršek Alejandra Francésa (Real Zaragoza). 24′ Antoñin (Málaga CF) je prejel prekršek na levem krilu.

22′ Prekršek Borja Sainza (Real Zaragoza). 22′ Braian Cufré (Málaga CF) ne uspe v obrambnem območju. 20 ′ Prekršek Sabina Merina (Real Zaragoza). 20′ Víctor Gómez (Málaga CF) je prejel prekršek v obrambnem območju. 16 ′ Prekršek Francha Serrana (Real Zaragoza).

16′ Ramón Enríquez (Málaga CF) ne uspe v obrambnem območju. 10 ′ Prekršek Radosava Petrovića (Real Zaragoza). 10′ Antoñin (Málaga CF) je prejel prekršek v obrambnem območju. 9′ Prekršek Antoñin (Málaga CF). 9 ′ Alejandro Francés (Real Zaragoza) je prejel prekršek na nasprotnem polju.

5 ′ Strel, ki stoji ob desni strani vrat. Borja Sainz (Real Zaragoza) strelja z glavo s sredine kazenskega prostora. Pomagal mu je Eugeni Valderrama s prečko na območje. 4 ′ Kot, Real Zaragoza. Kot je izvedel Braian Cufré. 3 ′ Sabin Merino (Real Zaragoza) je po udarcu iz kota z glavo zgrešil z desne strani prostora. Kot 2', Real Zaragoza. Kot je izvedel Dani Barrio. 2 ′ Strel visoko in skozi sredino vrat. Lluís López (Real Zaragoza) je streljal z glavo iz sredine kazenskega prostora. Pomaga Francho Serrano s predložkom v kazenski prostor.

Kot 2', Real Zaragoza. Kot je izvedel Dani Barrio. 2 ′ Strel visoko in skozi sredino vrat. Sabin Merino (Real Zaragoza) je streljal z glavo iz sredine kazenskega prostora. Pomaga Francho Serrano s predložkom v kazenski prostor. Start bo imel prednost. 0 ′ Potrjene poravnave obeh ekip. Protagonisti skočijo na igrišče in začnejo z ogrevalnimi vajami