Sevilla zachránila bod proti Villarrealu, ktorý si to cení viac

Koniec zápasu, Villarreal 1, Sevilla 1,90'+6'Druhý polčas sa skončí, Villarreal 1, Sevilla 1,90'+6′ Asistencia Alexa Tellesa krížom do priestoru po zahrávaní voľného kopu.90'+5'Isco ( Sevilla) bol faulovaný na ľavom krídle.

90'+5'Faul od Daniela Pareja (Villarreal).90'+4'Strela uložená vľavo dole. José Morales (Villarreal) strieľa pravou nohou zo stredu šestnástky. Asistencia Daniel Parejo.90'+3'Roh, Villarreal. Rohový kop zahral Marko Dmitrovič. 90'+3'Strela chytená vysoko a do stredu brány. José Morales (Villarreal) strieľa pravou nohou z pravej strany zvnútra šestnástky. Asistencie: Daniel Parejo.

90'+2'Roh, Villarreal. Rohový kop zahral Nemanja Gudelj.90'+1'Pokus sa minul, Arnaut Danjuma (Villarreal) strela pravou nohou z tesnej blízkosti bola príliš vysoká. Asistoval Yeremi Pino s centrom do šestnástky. 90'Suso (Sevilla) bol faulovaný na pravom krídle.90'Álex Baena (Villarreal) faulovaný.

89′ Ofsajd, Sevilla. Kike Salas sa pokúša o prihrávku, no Isco je prichytený v ofsajde. 88' Pokus nevyšiel. Papu Gómez (Sevilla) strela pravou nohou spoza šestnástky je vysoká a široká doprava. 86' Faul Joana Jordán (Sevilla). 86′ Etienne Capoue (Villarreal) dostal faul v obrannom pásme.

85′ Ofsajd, Sevilla. Jesús Navas sa pokúša o prihrávku, ale Rafa Mir je prichytený v ofsajde.84'Nemanja Gudelj (Sevilla) dostáva faul na ľavom krídle.84'Yeremi Pino (Villarreal) fauluje.84'Pokus zlyhal. Papu Gómez (Sevilla) strieľal z vpravo mimo oblasti, ktorá ide príliš vysoko. Susoova podpora.

83′ Zmena v Seville, Papu Gómez nastupuje na ihrisko namiesto Ólivera Torresa. 82′ Zmena v Tra Villarreal, Johan Mojica nastupuje na ihrisko namiesto Alfonsa Pedrazu. 82′ VAR recenzia: Villarreal Penalty.

80 Penalta v podaní Alexa Tellesa (Sevilla) po faule v priestore 80 Penalta v prospech Villarrealu. Strata v oblasti Yeremi Pino. 80′ Ofsajd Villarreal. Kiko Femenía sa pokúsil o prihrávku, no Yeremi Pino bol prichytený v ofsajde 79' Suso (Sevilla) strela ľavou nohou spoza šestnástky bola zblokovaná. Asistencie: Jesus Navas.

73'Roh, Villarreal. Rohový kop zahral Jesús Navas, 73' Pokus zblokovaný, Alfonso Pedraza (Villarreal) vyrazil z ľavej strany šestnástky. Asistencia Pau Torres.73'Foul Alexa Tellesa (Sevilla).73'Álex Baena (Villarreal) bol faulovaný v obrannom pásme.

72 ′ Roh, Sevilla. Rohový kop Pau Torres 71′ Strela z výšky do stredu brány. Daniel Parejo (Villarreal) strieľa pravou nohou mimo územia.69'Alex Telles (Sevilla) má krídelníka, ktorý dostáva žltú kartu za nebezpečnú hru.69'Alex Telles (Sevilla) fauluje.

69'Nicolas Jackson (Villarreal) dostal faul na súperovej polovici.69'Striedanie v Seville, na ihrisko prichádza Alex Telles, striedajúci Marcos Acuña.69'Striedanie v Seville, na ihrisko prichádza Suso, strieda José Ángel Carmona.68' Zakončenie minulo Jesúsom Navasom (Sevilla) strelou ľavou nohou z pravej strany šestnástky, ktorá mierila vysoko a doľava. Asistoval Óliver Torres centrom do šestnástky.

67'Roh, Villarreal. Rohový kop Nemanja Gudelj.66'Nemanja Gudelj (Sevilla) bol faulovaný v obrannom pásme.66'Alfonso Pedraza (Villarreal) fauluje.65'Offside, Sevilla. Marko Dmitrovič dostal prihrávku, no Rafa Mir bol prichytený v ofsajde.

65' Nepriaznivá strela Etienna Capoueho (Villarreal) vystrelila pravou nohou spoza pokutového územia, ktorá bola príliš vysoká. 65'Alex Baena (Villarreal) strieľal pravou nohou z ľavej strany šestnástky. Asistencia Arnaut Danjuma.63'Faul Marcosa Acuñu (Sevilla).63'Yeremi Pino (Villarreal) bol faulovaný v obrannom pásme.

62'Jesús Navas (Sevilla) dostáva faul na pravom krídle. 62'Alfonso Pedraza (Villarreal) fauluje. 61'Pokus zblokovaný. Alfonso Pedraza (Villarreal) strieľal ľavou nohou mimo územia.60'José Ángel Carmona (Sevilla) dostal žltú kartu za nebezpečnú hru.

60'Faul od Josého Ángela Carmona (Sevilla).60'Arnaut Danjuma (Villarreal) dostal faul na ľavom krídle.60'Striedanie, Villarreal. Na ihrisko prichádza Arnaut Danjuma, strieda Francis Coquelin.59'Striedanie, Villarreal, prichádza na ihrisko Yeremi Pino namiesto Samuela Chukwuezeho.

56' Pokus Nemanju Gudelja (Sevilla) vystrelil pravou nohou mimo priestoru, ktorý ide vysoko a doľava. Asistencia Joana Jordána 55'Nevyrazená strela Isco (Sevilla) hlavičkoval zo stredu poľa tesne vedľa pravej žrde, no mieril mimo. Asistencia: Marcos Acuña.55'José Ángel Carmona (Sevilla) dostal faul na pravom krídle.55'Faul Pau Torresa (Villarreal).

51'Goooooal! Villarreal 1, Sevilla 1. Álex Baena (Villarreal) trafil pravou nohou zo stredu šestnástky. Álex Baena (Villarreal) strieľa pravou nohou zo stredu šestnástky. Asistoval mu Francis Coquelin po hlbokej jazde. Asistencia Kiko Femenía 51′ Ruka Nicolása Jacksona (Villarreal).

46' Ofsajd, Sevilla. Óliver Torres sa pokúša o prihrávku, ale Rafa Mir je prichytený v ofsajde a Tanguy Nianzou strieda Fernanda.

45'+4'Faul od Rafa Mira (Sevilla).45'+4'Prvý polčas sa končí, Villarreal 0, Sevilla 1.45'+4'Pau Torres (Villarreal) bol faulovaný v obrannom pásme.45'+1′ Marcos Acuña (Sevilla) bol faulovaný v obrannom pásme.

45'+1'Foul od Samuela Chukwuezeho (Villarreal).45'Nemanja Gudelj (Sevilla) dostal žltú kartu za nebezpečnú hru.45'Foul od Nemanju Gudelja (Sevilla).45'Nicolas Jackson (Villarreal) dostal na ľavom krídle chýba žltá karta.

44′ Faul Ólivera Torresa (Sevilla) 44′ Etienne Capoue (Villarreal) dostal faul v obrannom pásme. Po protiútoku asistoval Etienne Capoue. 42'Offside, Sevilla. Nemanja Gudelj sa pokúša o prihrávku, ale Oliver Torres je prichytený v ofsajde.

41'Álex Baena (Villarreal) dostáva žltú kartu. 41'Álex Baena (Villarreal) je faulovaný. 41'Isco (Sevilla) dostal faul na pravom krídle. 40'Alfonso Pedraza (Villarreal) je faulovaný.

40'Jesús Navas (Sevilla) faulovaný na pravom krídle 39'Roh, Villarreal. Rohový kop zahral José Ángel Carmona. 38'Marcos Acuña (Sevilla) dostal žltú kartu za nebezpečnú hru. 38'Samuel Chukwueze (Villarreal) bol faulovaný na pravom krídle.

38' Faul Marcosa Acuñu (Sevilla). 38' Ofsajd, Sevilla. Isco sa pokúša o prihrávku, ale Rafa Mir je prichytený v ofsajde. 37'Roh, Villarreal. Rohový kop zahral Nemanja Gudelj. 33' Faul Marcosa Acuñu (Sevilla).

33'Samuel Chukwueze (Villarreal) bol faulovaný na pravom krídle. 33'Preskok uložený vľavo dole. Alfonso Pedraza (Villarreal) hlavičkoval z ľavej strany šestnástky. Asistencie: Kiko Femenía.31'Striedanie vo Villarreale, na ihrisko prišiel Álex Baena, ktorý nahradí Giovaniho Lo Celso.31'Marcos Acuña (Sevilla) dostal faul na ľavom krídle.

31′ Faul Kiko Femenía (Villarreal) 30′ Roh, Sevilla. Rohový kop zahral Nicolas Jackson. 29′ Roh, Sevilla. Rohový kop zahral Raúl Albiol. 28′ Roh, Sevilla. Rohový kop zahral Pau Torres.

28 ′ Strelu odmietnutú Óliverom Torresom (Sevilla) vystrelil pravou nohou spoza šestnástky. Asistencie: Rafa Mir.27'Daniel Parejo (Villarreal) trafil pravačkou spoza šestnástky brvno. Asistencia: Samuel Chukwueze.26'Bono (Sevilla) dostáva žltú kartu.26'Nevydarený pokus, Alfonso Pedraza (Villarreal) ľavačkou strelu z ľavej strany šestnástky míňa doľava. Asistencie: Samuel Chukwueze.

23' Giovani Lo Celso (Villarreal) prehral. 23' Marcos Acuña (Sevilla) fauluje v obrannom pásme 23' Faul Etienna Capoueho (Villarreal) 22' Óliver Torres (Sevilla) fauluje v obrannom pásme.

22′ Samuel Chukwueze (Villarreal) dostal faul v obrannom pásme 22′ Marcos Acuña (Sevilla) faulovaný. Asistoval Isco.19'Pokus zblokovaný, Marcos Acuña (Sevilla) strieľal ľavou nohou spoza šestnástky. Asistencia: Joan Jordan.

18'Faul od Josého Ángela Carmona (Sevilla).18'Francis Coquelin (Villarreal) bol faulovaný na súperovej polovici.16'Pokus zlyhal. Nicolas Jackson (Villarreal) vystrelil pravou nohou z pravej strany šestnástky.10 Faul Pau Torres (Villarreal).

10'Jesús Navas (Sevilla) bol faulovaný v obrannom pásme 8'Góóóóól! Villarreal 0, Sevilla 1. Óliver Torres (Sevilla) strieľa ľavou nohou zo stredu šestnástky. Asistencia Óliver Torres. 5'Isco (Sevilla) bol faulovaný na ľavom krídle.

5'Faul od Etienna Capoueho (Villarreal). Protagonisti vyskočia na ihrisko, aby začali zahrievacie cvičenia