Prea mult Villarreal pentru Cádiz

icoanăFinalul meciului, Villarreal 2, Cádiz 0,90’+4′icoanăTur final, Villarreal 2, Cádiz 0,90′icoanăCorner, Villarreal. Corner executat de Jorge Meré.89′icoanăJohan Mojica (Villarreal) a fost fault în zona defensivă.

89 'icoanăFault lui Iván Alejo (Cádiz). 88′icoanăO tentativă ratată de Rubén Sobrino (Cádiz) lovitură cu dreapta din centrul careului.88′icoanăTerminați de stat sub bețe la nivelul solului. José Mari (Cádiz) șutează cu piciorul drept din partea dreaptă a suprafeței.87'icoanăSchimbare la Villarreal, Jorge Pascual a intrat pe teren în locul lui Nicolás Jackson.

87 'icoanăÎnlocuire la Villarreal, Álex Baena intră pe teren în locul lui Yeremy Pino.86′icoanăEșec al lui Ramón Terrats (Villarreal). 86′icoanăJosé Antonio de la Rosa (Cádiz) a primit un fault în zona defensivă.82′icoanăÎnlocuire la Cádiz, José Mari a intrat pe teren în locul lui Gonzalo Escalante.

82 'icoanăÎncercare ratată, Alfonso Espino (Cádiz) lovitură cu stânga din afara careului, ratată pe stânga. Asistat de Ruben Sobrino.80′icoanăO tentativă ratată de Gonzalo Escalante (Cádiz) lovitură de cap din centrul careului, ratată pe stânga. Asistat de Ruben Sobrino.79′icoanăFault lui Yeremy Pino (Villarreal). 79'icoanăIván Alejo (Cádiz) a primit un fault pe extrema dreaptă.

78 'icoanăJohan Mojica (Villarreal) a primit un fault pe aripa stângă.78'icoanăFault lui Iván Alejo (Cádiz). 77′icoanăLovitură ratată a lui Samuel Chukwueze (Villarreal) lovitură cu stânga din centrul careului, foarte aproape de stâlpul din dreapta, dar a trecut puțin pe lângă poartă. Asistat de Nicolás Jackson.76′icoanăFault a lui Samuel Chukwueze (Villarreal).

76 'icoanăJosé Antonio de la Rosa (Cádiz) a primit un fault pe extrema stângă.76'icoanăTerminați de stat sub bețe la nivelul solului. Gonzalo Escalante (Cádiz) șutează cu piciorul drept din stânga suprafeței. Asist de Álvaro Negredo în urma unei pase în adâncime. 75′icoanăFault lui Yeremy Pino (Villarreal). 75'icoanăIván Alejo (Cádiz) a primit un fault pe extrema dreaptă.

72 'icoanăO încercare blocată a lui Álvaro Negredo (Cádiz) lovitură cu stânga din centrul careului. 72′icoanăIván Alejo (Cádiz) a primit un fault în zona defensivă.72′icoanăFault lui Yeremy Pino (Villarreal). 70'icoanăÎnlocuire la Cádiz, Francisco Mwepu a intrat în locul lui Théo Bongonda.

70 'icoanăÎnlocuire la Cádiz, Álvaro Negredo a intrat pe teren în locul lui Sergi Guardiola. 69′icoanăSchimbare la Villarreal, Ramón Terrats a intrat pe teren în locul lui Giovani Lo Celso.69′icoanăÎnlocuire la Villarreal, Samuel Chukwueze a intrat pe teren în locul lui Gerard Moreno.69′icoanăSchimbare la Villarreal, Johan Mojica a intrat pe teren în locul lui Alberto Moreno.

68 'icoanăCorner, Villarreal. Corner executat de Gonzalo Escalante.68′icoanăManu Trigueros (Villarreal) șut cu piciorul drept din afara careului este respins.icoanăRubén Alcaraz (Cádiz) a văzut cartonașul galben pentru un joc periculos.67′icoanăYeremy Pino (Villarreal) a primit un fault pe terenul opus.

67 'icoanăLipsa lui Rubén Alcaraz (Cádiz). 66'icoanăFault a lui Gerard Moreno (Villarreal). 66'icoanăGonzalo Escalante (Cádiz) a primit un fault pe aripa dreaptă.65'icoanăFault a lui Nicolás Jackson (Villarreal).

Saizeci si cinci'icoanăJorge Meré (Cádiz) a primit un fault în zona defensivă.65'icoanăNicolas Jackson (Villarreal) a primit un fault pe terenul opus.65'icoanăLipsa lui Luis Hernández (Cádiz). 64'icoanăÎnlocuire la Cádiz, José Antonio de la Rosa a intrat în locul lui Iza Carcelén din cauza unei accidentări.

63 'icoanăAlberto Moreno (Villarreal) a văzut cartonaș galben pentru un joc periculos.63′icoanăLipsa lui Alberto Moreno (Villarreal). 63'icoanăIván Alejo (Cádiz) a primit un fault în zona defensivă.63′icoanăÎncercare blocată, Giovani Lo Celso (Villarreal) șut cu piciorul stâng din centrul careului este blocată. Asistat de Yeremy Pino.

62 'icoanăTerminați de stat sub bețe la nivelul solului. Alberto Moreno (Villarreal) șutează cu piciorul stâng din stânga careului. Asistat de Gerard Moreno.61′icoanăGerard Moreno (Villarreal) a primit un fault pe aripa dreaptă.61'icoanăFault a lui Alfonso Espino (Cádiz). 57′icoanăSut oprit sus și prin centrul porții. Gerard Moreno (Villarreal) lovitură cu stânga din afara careului. Asistat de Yeremy Pino.

56 'icoanăColț, Cadiz. Corner executat de Giovani Lo Celso.56′icoanăO încercare blocată a lui Rubén Sobrino (Cádiz) lovitură cu dreapta din afara careului.55'icoanăLipsa lui Nicolás Jackson (Villarreal). 55'icoanăIza Carcelén (Cádiz) a fost fault în zona defensivă.

54 'icoanăColț, Cadiz. Corner executat de Pepe Reina.54′icoanăTerminați de stat sub bețe la nivelul solului. Sergi Guardiola (Cádiz) lovitură cu stânga din stânga careului. Asistat de Alfonso Espino.52′icoanăO tentativă ratată de Gonzalo Escalante (Cádiz) cu capul din centrul careului, care a trecut peste poartă. Asistat de Iza Carcelén cu o centrare în zonă după un corner.51′icoanăColț, Cadiz. Corner este executat de Alberto Moreno.

50 'icoanăCorner, Villarreal. Corner executat de Luis Hernández.48′icoanăLipsa lui Manu Trigueros (Villarreal). 48′icoanăIván Alejo (Cádiz) a primit un fault în zona defensivă.icoanăA doua parte începe Villarreal 2, Cádiz 0.

45 '+ 4'icoanăPrima manșă finală, Villarreal 2, Cádiz 0,45′icoanăÎnlocuire la Cádiz, Rubén Alcaraz a intrat pe teren în locul lui Fede San Emeterio. 45'+2'icoanăGooooool! Villarreal 2, Cádiz 0. Nicolás Jackson (Villarreal) șutează cu piciorul drept din dreapta careului. 45'+1'icoanăFault a lui Daniel Parejo (Villarreal).

45 '+ 1'icoanăRubén Sobrino (Cádiz) a primit un fault în zona defensivă.45’+1′icoanăTerminați de stat sub bețe la nivelul solului. Gerard Moreno (Villarreal) șutează cu piciorul stâng din dreapta careului. Asistat de Nicolas Jackson.45'Meciul a fost reluat.44'Review VAR: Villarreal Goal (Manu Trigueros).

42 'icoanăFault lui Yeremy Pino (Villarreal).42′ GOL DEZACTIVAT DE VAR: Manu Trigueros (Villarreal) a marcat dar după revizuirea VAR golul nu urcă pe tabela de marcaj.42′icoanăIza Carcelén (Cádiz) a primit un fault în zona defensivă.42′icoanăO încercare ratată, Jorge Meré (Cádiz) șut cu piciorul din dreapta din centrul careului trece prea sus în urma unui corner.

41 'icoanăColț, Cadiz. Corner executat de Pepe Reina.40′icoanăLovitură oprită lângă partea dreaptă a porții. Iván Alejo (Cádiz) lovitură cu stânga din afara careului. Asistat de Alfonso Espino cu un centru în zonă.39′icoanăCorner, Villarreal. Corner este executat de Jorge Meré 37' Jocul a fost reluat.

37' Jocul a fost reluat.36′icoanăFede San Emeterio (Cádiz) a văzut un cartonaș galben. 35'Meciul a fost oprit (Villarreal).34′icoanăTerminați de stat sub bețe la nivelul solului. Iván Alejo (Cádiz) lovitură cu stânga din afara careului. Asistat de Sergi Guardiola.

32 'icoanăCorner, Villarreal. Corner executat de Fede San Emeterio.32′icoană31' Tentare blocată a lui Giovani Lo Celso (Villarreal) lovitură cu stânga din afara careului.icoanăGiovani Lo Celso (Villarreal) a primit un fault pe terenul opus.31′icoanăFault a lui Fede San Emeterio (Cádiz).

30 'icoanăîmpușcat oprit. Sergi Guardiola (Cádiz) lovitură de cap din centrul suprafeței. 29′icoanăO tentativă ratată de Manu Trigueros (Villarreal) lovitură cu dreapta din afara careului, care a trecut aproape de bară.icoanăOffside, Villarreal. Giovani Lo Celso a încercat o pasă adâncă dar Gerard Moreno a fost în poziție de offside.25′icoanăLovitură oprită lângă partea dreaptă a porții. Giovani Lo Celso (Villarreal) șutează cu piciorul stâng din afara careului. Asistat de Daniel Parejo.

25 'icoanăCorner, Villarreal. Corner executat de Luis Hernández.23′icoanăColț, Cadiz. Corner executat de Kiko Femenía.22′icoanăFault lui Yeremy Pino (Villarreal). 22'icoanăIván Alejo (Cádiz) a primit un fault pe extrema dreaptă.

20 'icoanăGooooool! Villarreal 1, Cádiz 0. Nicolás Jackson (Villarreal) șutează cu piciorul drept de la distanță foarte apropiată.19′icoanăTerminați de stat sub bețe la nivelul solului. Daniel Parejo (Villarreal) șut cu piciorul drept din afara careului.18'icoanăGerard Moreno (Villarreal) a primit un fault pe terenul opus.18'icoanăFault a lui Rubén Sobrino (Cádiz).

15 'icoanăManu Trigueros (Villarreal) a primit un fault în zona defensivă.15'icoanăFault a lui Alfonso Espino (Cádiz). 13′icoanăLovitură ratată a lui Gerard Moreno (Villarreal) lovitură cu stânga din partea dreaptă a careului, foarte aproape de stâlpul din stânga, dar a trecut puțin pe lângă poartă. Asistat de Yeremy Pino.10′icoanăLovitura sa oprit jos la stânga. Rubén Sobrino (Cádiz) a șutat cu piciorul drept din stânga careului. Asistat de Fede San Emeterio.

10 'icoanăLipsa lui Manu Trigueros (Villarreal). 10′icoanăRubén Sobrino (Cádiz) a primit un fault în zona defensivă.8′icoanăCorner, Villarreal. Corner executat de Iza Carcelén.4′icoanăOffside, Cádiz. Rubén Sobrino a încercat o pasă în adâncime dar Théo Bongonda a fost prins în offside.

3 'icoanăColț, Cadiz. Corner executat de Giovani Lo Celso.3′icoanăÎncercarea blocată de Alfonso Espino (Cádiz) lovitură cu stânga din stânga careului. Asistat de Theo Bongonda.1′icoanăTerminați de stat sub bețe la nivelul solului. Théo Bongonda (Cádiz) șutează cu piciorul drept din centrul suprafeței. Asistat de Ruben Sobrino.icoanăStart va avea prioritate.

icoanăFormații confirmate de ambele echipe, care ies pe teren pentru a începe exercițiile de încălzire