Eibar 1 – Ponferradina 0: Blanco câștigă la Ipurua

Sfârșitul meciului, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6' Se termină a doua repriză, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6' Fauie de la Amir Abedzadeh (Ponferradina). 90'+6'Blanco Leschuk (Eibar) câștigă un fault în zona defensivă.

90'+6'Corner, Ponferradina. Corner executat de Chema Rodríguez. 90'+6' Lovitură blocată de Alexandru Pascanu (Ponferradina) lovitură de cap din centrul careului. 90'+4'Paul-Viorel Anton (Ponferradina) este faultat în zona defensivă.90'+4 'Fault lui Matheus Pereira (Eibar).

90'+4'Fault lui Paris Adot (Ponferradina).90'+4'Yanis Rahmani (Eibar) este faultat în zona defensivă.90'+2'Offside, Ponferradina. Kelechi Nwakali a încercat o pasă adâncă dar Juan Hernández a fost în poziție de offside. 90'+2′ Kelechi Nwakali (Ponferradina) câștigă un fault în zona defensivă.

90'+2'Fault lui Peru Nolaskoain (Eibar).90'Blanco Leschuk (Eibar) primește cartonașul galben pentru o joacă periculoasă.90'Moi Delgado (Ponferradina) este faultat în zona defensivă.90'Fault lui White Leschuk (Eibar).

90'Fault lui Paul-Viorel Anton (Ponferradina).90'Yanis Rahmani (Eibar) câștigă un fault în zona defensivă.89'Kelechi Nwakali (Ponferradina) câștigă un fault în zona defensivă.89'Fault lui Perú Nolaskoain (Eibar) ).

88′ Moi Delgado (Ponferradina) a primit cartonaș galben pentru joc periculos.88′ Fauie de Moi Delgado (Ponferradina).88′ Înlocuire, Ponferradina, intră Juan Hernández pe teren în locul lui José Naranjo. dreapta.

87'Înlocuire la Ponferradina, Paul-Viorel Anton intră pe teren pentru Agus Medina. 87'Înlocuire la Eibar, Chema Rodríguez intră pe teren pentru Anaitz Arbilla. 87'Înlocuire la Eibar, Yanis Rahmani intră pe teren pentru Stoichkov.87 'Schimbare în Eibar, Álvaro Tejero a intrat pe teren în locul lui Rober Correa.

83' Lovitură blocată de Eduardo Espiau (Ponferradina) lovitură cu dreapta din afara careului. Asistat de Kelechi Nwakali. 81' Offside, Eibar. Blanco Leschuk a încercat o pasă în adâncime dar Stoichkov a fost în poziție de offside. 81' Offside, Eibar. Yoel Rodríguez a încercat o pasă adâncă, dar Blanco Leschuk a fost în poziție de offside. 79'Fault al lui Alexandru Pascanu (Ponferradina).

79' Blanco Leschuk (Eibar) a fost faultat în zona defensivă. 76' Corner, Ponferradina. Colț executat de Juan Berrocal. 76′ Lovitură respinsă de Aldair (Ponferradina) șut cu piciorul drept din afara careului. Asistat de Eduardo Espiau. 75′ Înlocuire la Ponferradina, Eduardo Espiau a intrat pe teren în locul lui Derik Lacerda.

73'Fault lui Peru Nolaskoain (Eibar).73'Kelechi Nwakali (Ponferradina) castiga un fault in zona defensiva.72'Corner, Eibar. Corner este executat de Kuki Zalazar. 71′ Schimbare la Eibar, Quique González intră pe teren în locul lui José Corpas.

71′ Schimbare la Eibar, Perú Nolaskoain a intrat pe teren în locul lui Ager Aketxe. 69′ Colț, Ponferradina. Corner executat de Yoel Rodríguez. 69'O tentativă ratată de Agus Medina (Ponferradina) șut cu piciorul drept din afara careului. 67'Fault a lui Rober Correa (Eibar).

67' Moi Delgado (Ponferradina) este faultat în zona defensivă. 65' O încercare ratată de Anaitz Arbilla (Eibar) lovitură cu piciorul drept de la peste 30 de metri, mingea trece aproape de poartă dintr-o lovitură liberă directă. 64'Blanco Leschuk (Eibar) câștigă un fault în zona defensivă. 64'Fault al lui Aldair (Ponferradina).

62'Ager Aketxe (Eibar) a primit un cartonaș galben pentru joc periculos. 62'Fault lui Ager Aketxe (Eibar). 62'Adrián Diéguez (Ponferradina) este faultat în zona defensivă.60'Corner, Eibar. Corner executat de Alexandru Pascanu.

60' Adrián Diéguez (Ponferradina) primește cartonașul galben pentru joc periculos. 59' Corner, Eibar. Corner executat de Alexandru Pascanu 58' Offside, Eibar. Matheus Pereira a încercat o pasă în adâncime dar Stoichkov a fost în poziție de offside. 56' Lovitură respinsă de Derik Lacerda (Ponferradina) sut cu piciorul drept din partea dreaptă a interiorului careului. Asist al lui Agus Medina după o pasă adâncă.

56'Corner, Ponferradina. Corner executat de Juan Berrocal. 54' Offside, Eibar. José Corpas a încercat o pasă adâncă, dar Stoichkov a fost în poziție de offside. 50' Lovitura sa oprit sub bastoane la nivelul solului. José Corpas (Eibar) șutează cu piciorul drept din centrul suprafeței. 51' Offside, Eibar. Ager Aketxe a încercat o pasă în adâncime dar Blanco Leschuk a fost în offside.

50' Lovitură oprită jos, pe stânga. Blanco Leschuk (Eibar) cu un șut de la o distanță foarte apropiată 50' Sut apăsat. José Naranjo (Ponferradina) șut cu piciorul drept de la peste 30 de metri 50’ Lovitură parată în colțul din stânga sus. Anaitz Arbilla (Eibar) șutează cu piciorul drept din afara careului. 49'Fault al lui Aldair (Ponferradina).

49'Ríos Reina (Eibar) câștigă un fault în jumătatea adversă. 48'Corner, Eibar. Corner este executat de Amir Abedzadeh. 48′ Sut oprit sus și în centrul porții. José Corpas (Eibar) lovitură cu stânga din centrul careului. Asistat de Stoichkov. 47' Offside, Ponferradina. Adrián Diéguez a făcut un pas adânc, dar Derik Lacerda a fost în poziție de offside.

46’ Lovitură ratată de Agus Medina (Ponferradina) sut cu piciorul drept din afara careului care trece prea sus. Asist de Derik Lacerda Începe a doua repriză Eibar 1, Ponferradina 0.45'Înlocuire la Ponferradina, Kuki Zalazar intră pe teren în locul lui Sabit Abdulai.45'Înlocuire la Ponferradina, Aldair intră pe teren în locul lui Yuri din cauza unei accidentări.

45'+4' Se termină prima repriză, Eibar 1, Ponferradina 0,45'+3' Offside, Ponferradina. Kelechi Nwakali a încercat o pasă adâncă dar Yuri a fost în poziție de offside.45'+3'Moi Delgado (Ponferradina) este faultat în zona defensivă.45'+3'Fault lui Sergio Álvarez (Eibar).

45'+2′ Offside, Eibar. Ager Aketxe a încercat o pasă în adâncime dar Blanco Leschuk a fost în poziție de offside.45'+1'Gooooool! Eibar 1, Ponferradina 0. Blanco Leschuk (Eibar) lovitură de cap din centrul suprafeței în urma unui corner. 45' Corner, Eibar. Corner executat de Kelechi Nwakali. 44’O încercare ratată a lui José Naranjo (Ponferradina) lovitură cu piciorul drept din afara careului, care trece mult pe partea dreaptă. Asistat de Agus Medina.

43'Matheus Pereira (Eibar) primește cartonașul galben pentru joc periculos. 43'Fault lui Matheus Pereira (Eibar). 43'Kelechi Nwakali (Ponferradina) este faultat în zona defensivă.40'Fault lui Matheus Pereira (Eibar). Eibar).

40' Derik Lacerda (Ponferradina) câștigă un fault în jumătatea adversă 38' Corner, Eibar. Colț executat de Alexandru Pascanu. 38'Ager Aketxe (Eibar) lovitură cu stânga din afara careului a fost blocată.

30'Juan Berrocal (Eibar) primește un cartonaș galben pentru joc periculos. 30'Fault lui Juan Berrocal (Eibar). 30'José Naranjo (Ponferradina) este faultat în jumătatea adversă. 29'Fault lui Ríos Reina (Eibar) ) ).

29' Derik Lacerda (Ponferradina) a fost faultat în zona defensivă. 27' Handbal al lui Paris Adot (Ponferradina), dar a trecut ușor pe lângă lovitură de la colț. 25' Lovitură ratată de Blanco Leschuk (Eibar) lovitură de cap din centrul centrului zona, mingea este pierdută în partea dreaptă a porții. Asistat de Ager Aketxe cu o centrare în zonă după un corner.

25′ Corner, Eibar. Corner executat de Kelechi Nwakali.23'Corner, Eibar. Colț executat de Agus Medina. 22'Atentat ratată de Sergio Álvarez (Eibar) lovitură cu dreapta din afara careului.20'Corner, Eibar. Corner este executat de Moi Delgado.

18'Fault lui Ager Aketxe (Eibar).18'Kelechi Nwakali (Ponferradina) este faultat în zona defensivă.16'Fault lui Matheus Pereira (Eibar).16'Agus Medina (Ponferradina) este faultat în zona defensivă.

11'Ríos Reina (Eibar) este faultat în zona defensivă. 11'Fault lui Yuri (Ponferradina). 10'José Naranjo (Ponferradina) lovitură cu dreapta din afara careului este blocată. 9'Handbal a lui Rober Correa (Eibar).

9'O tentativă ratată a lui Matheus Pereira (Eibar) cu piciorul stâng din centrul careului în urma unui corner. 8'Corner, Eibar. Corner executat de Alexandru Pascanu. 7′ Sabit Abdulai (Ponferradina) a primit cartonaș galben pentru joc periculos. 7′ Stoichkov (Eibar) a primit un fault în jumătatea adversă.

7'Fault lui Sabit Abdulai (Ponferradina).4'Tentare ratată de Blanco Leschuk (Eibar), lovitură de cap din centrul suprafeței care ratatează pe stânga.3'Fault a lui Blanco Leschuk (Eibar).3'Adrián Diéguez (Ponferradina). ) a primit un fault în zona defensivă.

Începe prima parte. Aliniamente confirmate de ambele echipe. Protagoniștii sar pe teren pentru a începe exercițiile de încălzire