Un Socuélamos mēs panācām to, kas šķita neiespējami: izglābt sevi

Pagājušā gada beigās, kad tika aizvadīta gandrīz visa pirmā čempionāta kārta, UD Socuéllamos bija trešā no pēdējās un bija uzvarējusi tikai vienu spēli no 16. Tobrīd noturības sasniegšana šķita neiespējama. Tomēr azulonas klubs izvēlējās virziena maiņu, atlaida treneri Josiko un deva komandu viņa otrajam Serhio Kamposam. Un tā praktiski tas pats sastāvs, kuru satricināja Spānijas futbola nometnes, sāka uzvarēt spēles. Un tā bija atgriešanās, kas vainagojās šo svētdien ar uzvaru 1:2 pret Atlético Pulpileño, kas ir ieguvusi pastāvību otrajā RFEF.

Drīz vien spēles gaita pagriezās pret Lamanču, kas ar sitienu pa Ugo Estebana komandu izvirzījās vadībā astotajā minūtē.

Otrais varēja būt vairākās darbībās, jo īpaši Načo Huertasa sitienā pa vārtu stabu, taču jau izkritušais Pulpilenjo īsi pirms puslaika ar Barrenetsa vārtiem panāca izlīdzinājumu. Otrais puslaiks bija visu vai neko, jo neizšķirts nebija socuelláminos vērts. Un par varoni kļuva Fers Kortijo, kurš 67. minūtē guva vārtus no Pepes Delgado serves, kuram līdz ar uzvaru somā nācās ciest līdz pēdējai minūtei, kad Casi vārtus anulēja par offside. Labestība.

CD Toledo sakāve

No pārējām trim Kastīlijas-Lamančas komandām, kuras jau bija izkritušas, CD Toledo zaudēja Real Murcia (2-0) un ieņēma zemāko punktu, Calvo Sotelo arī krita pret Águilasu (1-2), bet CD Marchamalo nospēlēja neizšķirti pret Hercules (1). -1).