Tvarkaraštis ir kur pamatyti Copa del Rey pusfinalio burtus, tiesiogiai

2022–2023 m. Karaliaus taurės rezultatai artėja ir viskas yra paruošta pusfinalio burtams. Futbolo miestas Las Rozas dar kartą bandys prisijungti prie kryžių loterijos, kuri išrinks didžiuosius finalininkus, kurie šiemet ir vėl rinksis kelti trofėjų, taip pakeisdami dabartinį čempioną „Real Betis“.

Šie pusfinaliai, skirtingai nei ankstesni turai, pavyzdžiui, ketvirtfinaliai, bus žaidžiami dviem etapais. Keturios komandos, kurios pateks į šį atkrintamųjų etapą, turės susikauti dviejose rungtynėse: viena pirmoji rungtyniaus varžovų stadione, o kita grįš savo aikštėje.

Komandos pateko į Karaliaus taurės pusfinalį

Jau yra keturios komandos, kurios pateko į „Copa del Rey 2023“ pusfinalį: „Barcelona“, „Osasuna“, „Real Madrid“ ir „Athetic“, kurios laimėjo savo dvikovas praėjusį trečiadienį, sausio 26 d.

Azulgranai nugalėjo „Real Sociedad“ „Camp Nou“ stadione. Jie tai padarė vienu Dembélé įvarčiu 51-ąją minutę po Braiso Méndezo išvarymo, o tai sąlygojo Baskų komandos žaidimą.

Savo ruožtu Navaros ekipa per pirmąsias 1 minučių lygiosiomis 90:XNUMX sugebėjo įveikti „Sevilla“ ekipą, kuri baigėsi pratęsimu. Chimy Ávila ir iš „FC Barcelona“ paskolinto žaidėjo Abde įvarčiai leido „Osasuna“ įdėti pyragą į Karaliaus taurės pusfinalį.

Šios komandos šiuo metu klasifikuojamos į Karaliaus taurės 2023 pusfinalį:

• "FC Barcelona"

• Osasuna

• Madrido "Real"

• Atletiškas

„Copa del Rey 2023“ pusfinalio burtų tvarkaraštis ir kur pamatyti burtus

Karaliaus taurės pusfinalio burtai bus traukiami šiandien, pirmadienį, sausio 30 d., 13 val. Jis vyks Ciudad Deportiva de las Rozas stadione, kur išsiaiškinsime, kurios komandos susigrums kitose turnyro rungtynėse.

Renginį galima klausytis tiesiogiai per oficialius RFEF kanalus (RFEF.es), #VAMOS (8 ir 50) per Movistar Plus ir Teledeporte kanalą. Be to, visas naujienas apie pusfinalio rungtynes ​​bus galima rasti ABC.es, kur tiesiogiai stebėsime Karaliaus taurės burtus.

2023 m. „Copa del Rey“ pusfinalių datos

Karaliaus taurės 2022–23 m. pusfinaliai bus žaidžiami vasario–kovo mėnesiais. Tiksliau, pirmasis etapas bus žaidžiamas vasario 8–9 dienomis; atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 1–2 dienomis.

Didysis Karaliaus taurės finalas vyks gegužės mėnesį Sevilijos „La Cartuja“ stadione.