Prieštaringai vertinamas Álex Baena išsiuntimas už dingusios Llanezos pagerbimą

Álexas Baena buvo pašalintas prieštaringai po to, kai įmušė įvartį Villarreal-Almería. Geltonosios komandos krašto puolėjas pakėlė marškinėlius, norėdamas padėkoti José Manueliui Llanezai, istoriniam „groguet“ komandos direktoriui, praėjusį ketvirtadienį mirusiam po mėnesius trukusios kovos su liga. Baena pakėlė marškinėlius ir paėmė juos už galvos, o taisyklės sankcionuoja geltona kortele. Rungtynių teisėjas iš Burgoso Bengoetxea neapsikentė akimirkos emocijų ir, netikėdamas viso Estadio de La Cerámica, žaidėjui skyrė geltoną kortelę.

Vos prieš šešias minutes Baena išvydo pirmąją geltoną kortelę už sunkų Leo Baptistao smūgį, už kurį šventė jam kainavo pašalinimą iš žaidimo.

Protestų metu sankcijos taip pat buvo nubaustos Pau Torresui, o teisiamųjų suole sėdėjęs Morlanesas taip pat buvo pašalintas.

Nepaisant sankcijos griežtumo ir daugiau dėl tokios priežasties kaip prasmė, reglamentas šiuo atveju yra teisėjo pusėje. Iš Burgoso Bengoetxea teisingai panaudojo mokėjimą, kad gautų geltoną kortelę, nes Baena pakėlė marškinėlius virš galvos. „Žaidėjas, kuris nusivilko marškinėlius ar jais užsidengė galvą, turi gauti papeikimą“, – sako taisyklė.

Baenos įvartis lėmė rezultatą 1:1 rungtynėse, kuriose Almería pirmajame kėlinyje pirmavo Melero įvarčiu.

Anot ABC teisėjo Martínezo Montoro, „tuo metu Medina Cantalejo su visu skausmu širdyje turėjo įspėti Sergio Ramosą, kad padarė tą patį ir parodė žinią Antonio Puerta“.

Álex Baena, gimęs Almerijos mieste Roquetas, atvyko į Villarreal jaunimo akademiją būdamas vos 11 metų. Tai vienas ryškiausių gero Llanezos darbo su karjere pavyzdžių, iš pradžių būdamas sporto direktoriumi ir klubo vadovu, o vėliau kaip tarybos nariu kaip delegatu ir viceprezidentu, pastarasis pareigas ėjo iki mirties. dėl leukemijos.

Keistas žaidimo scenarijus vis dar nustebino. Turėdamas dešimt, „Villarreal“ išaugo ir galiausiai laimėjo žaidimą Jacksono įvarčiu per pratęsimą. Llaneza pagerbė savo figūros ūgį.