ថ្ងៃសៅរ៍នេះ ការប្រកួតនៃជុំទីមួយនៃ Copa del Rey នឹងត្រូវបានលេង ដែលនៅក្នុងនោះភាគច្រើននៃក្លឹប First Division បានចូលរួម។ តាមដានព័ត៌មានផ្ទាល់អំពីពិន្ទុដែលកើតឡើងពេញមួយថ្ងៃ ហើយស្វែងយល់ថាក្រុមណាដែលមានសិទ្ធិសម្រាប់វគ្គបន្ទាប់។
00:23
Atlético មានសិទ្ធិសម្រាប់ជុំទីពីរ ដោយសារគ្រាប់បាល់ពី Correa និង Joao Félix ទល់នឹង Almazán (0-2)
22:55
បញ្ចប់នៅ Almendralejo ។
22:44
Villarreal ឈ្នះ Santa Amalia (0-9)
22:41
ចំណាត់ថ្នាក់លេខ៣សម្រាប់ Espanyol នៅ La Rosaleda ទល់នឹង Rincón (0-3)
22:36
គោលដៅនៅ Los Pajaritos
Correa យកឈ្នះ Atlético ទល់នឹង Almazán (0-1) នៅនាទីទី 35។
22:31
គ្រាប់ទីប្រាំពីររបស់ Villarreal ទល់នឹង Santa Amalia (0-7) មកដល់
22:31
ទីពីរក៏បានពី Ibiza ទល់នឹង Palencia Cristo Atlético (0-2)
22:30
Espanyol ស៊ុតគ្រាប់ទីពីរទល់នឹង Rincón (0-2)
22:18
គ្រាប់បាល់របស់ Espanyol ដែលនាំមុខលើ Rincón ក្នុងតង់ទីពីរ (0-1)
22:17
ទីប្រាំមួយសម្រាប់ Villarreal ទល់នឹង Santa Amalia (0-6)
22:14
Ibiza ស៊ុតបញ្ចូលទីទល់នឹង Palencia Cristo Atlético ក្រោយម៉ោងបន្ថែម (0-1)
22:06
Villarreal ស្ទើរតែតាមពីក្រោយ
ក្រុមរបស់លោក Setién បានយកឈ្នះលើក្រុម Santa Amlaia (0-5)
22:06
Almazán-Atlético de Madrid បានចាប់ផ្តើមហើយ។
22:03
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅ Cáceres
បុរសមកពី Cáceres បានយកឈ្នះ Córdoba (3-0)
21:49
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅកូរីយ៉ា!
ក្រុមមកពី Extremadura បានលត់ក្រុម Fuenlabrada (2-0)
21:44
គោលដៅរបស់ Cacereño!
គ្រាប់ទីបីសម្រាប់ Extremadura ទល់នឹង Córdoba (3-0)
21:38
ទីពីរ និងទីបីសម្រាប់ Villarreal ស្ទើរតែជាប់ៗគ្នាទល់នឹង Santa Amalia (0-3)
21:34
គោលដៅនៅ Francisco de la Hera
Villarreal នាំមុខលើ Santa Amalia (0-1)
21:10
គោលដៅនៅកូរីយ៉ា!
គ្រាប់បាល់ថ្មីសម្រាប់ក្រុម Extremadura ទល់នឹង Fuenlabrada (2-0 នាទី 54)
20:47
គោលដៅរបស់ Cacereño!
Rubén Solano បង្កើនភាពខុសគ្នាទល់នឹង Córdoba (2-0)
20:45
ការពិន័យសម្រាប់ Cacereño ទល់នឹង Córdoba
អាជ្ញាកណ្តាលផ្តល់សញ្ញាដល់ ១១ ម៉ែត្រមុនពេលសម្រាក
20:45
ភ្ញាក់ផ្អើលនៅ Guernica!
Gernika បានទម្លាក់ Leganés ដោយការស៊ុតបាល់ប៉េណាល់ទី បន្ទាប់ពីការប្រកួតបានបញ្ចប់ដោយគ្មានគ្រាប់បាល់។
20:40
គ្រាប់បាល់ Coria!
Bernabeu យកឈ្នះ Extremadura ទល់នឹង Fuenlabrada (1-0)
20:33
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅ Loinaz!
Sporting បិទបន្ទាប់ពីបរាជ័យមុនទឹកដល់កទល់នឹង Beasain (2-3)
20:32
របស់យើងទៅការពិន័យនៅ Guernica ។ វគ្គជម្រុះដំបូងដែលត្រូវដោះស្រាយពីអោនម៉ែត្រ។ Gernika-Leganés
20:31
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅហ្គ្រេណាដា
Albacete មានលក្ខណៈសម្បត្តិគ្រប់គ្រាន់ក្នុងម៉ោងបន្ថែមពេលប៉ះ Huétor Tajar (0-3)
20:30
គោលដៅកីឡា!
Cristo González ស៊ុតបញ្ចូលទីនៅនាទីចុងក្រោយនៃម៉ោងបន្ថែមទល់នឹង Beasain (2-3)។ ក្រុម Asturian ព្រោះវាគេចពីការពិន័យ
20:26
គោលដៅ Albacete!
Albacete ត្រូវបានកាត់ទោសនៅម៉ោងបន្ថែម ដែលគាត់បានស៊ុតបញ្ចូលទីបានបីគ្រាប់របស់គាត់ (0-3)
20:26
Elche ចាត់ថ្នាក់
ក្រុម Elche បានផ្តួល L'Alcora ដោយគ្មានបញ្ហា (0-3)
20:20
El Almazán កំពុងធ្វើដំណើរទៅកាន់ Soria ដើម្បីប៉ះ Atlético de Madrid យប់នេះ (22.00:XNUMX យប់)
20:18
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅ Planilla
Mallorca ឡើងទៅជុំទី២ បន្ទាប់ពីយកឈ្នះលើក្រុម Autol (0-6)
20:17
គោលដៅ Albacete!
ក្រុម Carlos Belmonte បានកាត់ទោសជាមួយ Huétor Tajar នៅនាទីទី 4 នៃផ្នែកទីពីរនៃម៉ោងបន្ថែម (0-2)
20:16
ពត៌មានលំអិតដ៏ស្រស់ស្អាតទាំងនោះដែលមានរួចហើយនៅក្នុង Copa del Rey ដូចជាមួយនេះពី Osasuna
20:15
បុណ្យ Mallorca!
គោលដៅថ្មីសម្រាប់ក្រុមរបស់ Javier Aguirre ដែលអះអាងពីភាពអស្ចារ្យរបស់ខ្លួនទល់នឹង Autol តិចតួច។ ទីប្រាំមួយនៃកោះ Balearic (0-6)
20:11
គោលដៅនៅក្នុងព្រះអង្គម្ចាស់ Felipe!
Cacereño នាំមុខ Córdoba (1-0)
20:11
គោលដៅ Albacete!
ក្រុមមកពី La Mancha នាំមុខជាមួយ Huétor Tajat ក្នុងម៉ោងបន្ថែម (0-1)។ ម៉ាក Fuster
19:59
Mallorca ពង្រីកអត្ថប្រយោជន៍របស់ខ្លួន!
Ángel រកបានគ្រាប់ទីប្រាំសម្រាប់ក្រុម Balearic ទល់នឹង Autol (0-5)
19:58
យើងចាំថានៅម៉ោង 20.00:XNUMX យប់ការប្រកួតបីផ្សេងទៀតចាប់ផ្តើម:
ស៊ីឌី Palencia Cristo Atlético - Ibiza
ស៊ីឌី Coria-Fuenlabrada
Cacereño-Córdoba
19:56
កម្មវិធីនៅ Loinaz
Beasain នៅតែមានជីវិតពេលប្រកួតជាមួយ Sporting de Gijón
19:55
គោលដៅ Elche!
Martí ធ្វើម្តងទៀតសម្រាប់មនុស្សមកពី Elche (0-3) ដែលពង្រីកការនាំមុខរបស់ពួកគេ។
19:54
ការបញ្ចប់ផ្សេងទៀត។ អ្នកដែលមកដល់ Utrera
Ceuta រកបានមួយគ្រាប់នៅនាទីទី 85 បានកម្ចាត់ Utrera ហើយឈានដល់វគ្គ XNUMX ក្រុម Copa del Rey ។
19:53
ភ្ញាក់ផ្អើលនៅ Getxo!
Arenas បានកម្ចាត់ Lugo ចេញពីផ្នែកទីពីរ
19:53
Nastic ត្រូវបានចាត់ថ្នាក់
ក្រុមកាតាឡានបានយកឈ្នះក្រុម Racing Rioja (0-2)
19:52
ជប់លៀងនៅ Sestao!
Sestao River បានផ្តួល Racing Ferrrol (1-0) នៅ Las Llanas ។ Vizcaya នៅតែមិនស្គាល់ចាញ់ក្នុងរដូវកាលនេះ។
19:51
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅ Guernica នឹងមានម៉ោងបន្ថែម
Leganés មិនអាចយកឈ្នះក្រុម Basque បានទេ ហើយយើងនឹងចូលទៅក្នុងម៉ោងបន្ថែម
19:51
ការបញ្ចប់ការភ្ញាក់ផ្អើលនៅ Pedro Escartín!
Guadalajara ឈ្នះ Ponferradina (2-1)
19:50
យើងនឹងទៅម៉ោងបន្ថែមនៅ Huétor Tajar-Albacete (0-0)។ Manchegos ខកខានបាល់ប៉េណាល់ទី។
19:43
គោលដៅរបស់ Ceuta នៅ Utrera
ក្រុមសេះបង្កង់នាំមុខ San Juan Bosco (0-1) នៅនាទីទី 85 ។
19:38
ក្រុម Santa Amalia មកពី Badajoz សង្ឃឹមថានឹងរំភើបក្នុងការប្រកួតរបស់ពួកគេជាមួយ Villarreal ។ ការប្រកួតដែលនឹងត្រូវលេងនៅ Francisco de la Hera (Almendralejo)
19:34
គូរនៅ Loinaz
Sporting បានតាមស្មើពិន្ទុនៅទីលាន Beasain (2-2)
19:33
គោលដៅនៅក្នុង Getxo!
Arenas ស៊ុតបញ្ចូលទីជាមួយ Lugo (1-0)
19:33
គ្រាប់បាល់សម្រាប់ Pedro Escartín!
កាត់ភាពខុសគ្នា Ponferradina នៅក្នុងវាល Guadalajara (1-2)
19:32
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅ Mariano González
UD Logroñésមានលក្ខណៈសម្បត្តិគ្រប់គ្រាន់បន្ទាប់ពីម៉ោងបន្ថែមនៅវាល Navalcarnero (1-3) ។ ប្រជាជនមកពីទីក្រុងម៉ាឌ្រីដបាននាំមុខក្នុងម៉ោងកំណត់ ប៉ុន្តែប្រជាជនមកពី La Rioja បានស្មើគ្នា និងបង្ខំម៉ោងបន្ថែម ដែលពួកគេបានកាត់ទោសឱ្យឆ្លងកាត់។
19:31
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅ Sagunto
Atlético Saguntino មានសិទ្ធិស៊ុតបាល់ប៉េណាល់ទីក្នុងម៉ោងបន្ថែមទល់នឹង Amorebieta (1-0)
19:25
Acevedo ស៊ុតបាល់ប៉េណាល់ទីឱ្យ Atlético Saguntino (1-0)
19:25
បាល់ប៉េណាល់ទីក្នុងការពេញចិត្ត Atlético Saguntino ក្នុងម៉ោងបន្ថែម
Amorebieta នៅសល់តែស្លាប់ដោយសារតែការបណ្តេញអ្នកចាំទីរបស់ខ្លួន។
19:13
ការភ្ញាក់ផ្អើលនៅ Loinaz
Beasain មកពីក្រោយ ហើយបញ្ចូលទីទល់នឹង Sporting (2-1)
19:12
ប្រយោគ UD Logronés
Méndez ស៊ុតបញ្ចូលទី 1-3 សម្រាប់ Mariano González de Navalcarnero
19:11
សម្រាប់អ្នកចាំទី Huétor Tajar !!
Dani González បានធ្លាក់ពីដប់មួយម៉ែត្រ
19:09
ការផាកពិន័យចំពោះ Albacete ក្នុងវិស័យ Huétor Tajar ¡¡¡
19:04
គោលដៅនៅលើ Planilla!
Mallorca ស៊ុតបញ្ចូលទីជាមួយ Autol (0-4) នៅនាទីទី 34 ។
19:03
គោលដៅនៅ Las Llanas!
Leandro Martínez ដាក់ Sestao River នាំមុខ Racing de Ferrol (1-0) នៅនាទីដំបូងនៃសកម្មភាពទីពីរ។
19:02
គ្រាប់បាល់នៅ Mariano González!
UD Logroñés នាំមុខលើ Navalcarnero ក្នុងម៉ោងបន្ថែម (1-2)
18:59
គោលដៅនៅលើ Planilla!
គ្រាប់ទី៣របស់ Mallorca ទល់នឹង Autol (0-3)
18:53
ការភ្ញាក់ផ្អើលដំបូងនៃថ្ងៃ
Deportivo de la Coruña ដែលជាមាន់ជល់មួយរបស់សហព័ន្ធទីមួយត្រូវបានលុបចោលដោយ Guijuelo នៃសហព័ន្ធទីពីរ។ ជ័យជំនះសម្រាប់អ្នកកាប់សាច់ជ្រូកនៅ Luis Ramos (2-0)
18:52
ការបន្ថែមដំបូងនៃថ្ងៃ
ពួកគេមកដល់ Atlético Saguntino – Amorebieta (0-0) និងនៅ Navalcarnero – UD Logroñés (1-1)
18:51
យើងមិនបានប្រាប់គាត់ទេ។ គ្រាប់បាល់របស់ Mallorca ក្នុងលទ្ធផល 0-2 ទល់នឹង Autol រកបានដោយ Abdón Prats និង Grenier
18:49
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅ Olot
Levante មានសមត្ថភាពដោយយកឈ្នះ Olot (0-4)។ តក្កវិជ្ជាបានយកឈ្នះ។
18:48
គ្រាប់បាល់ Majorca!
ទីពីរនៃ Mallorca ក្នុងរយៈពេលមួយភាគបួននៃមួយម៉ោង។ រថយន្ត 0 - 2 Majorca ។
18:46
គ្រាប់បាល់ស៊ុតបញ្ចូលទីនៅ Mariano González
UD Logroñés ស្មើនៅ Campo del Navalcarnero (1-1 នាទី 85)
18:46
Mallorca នាំមុខនៅ Calahorra
Autol 0- Mallorca 1 ម៉ាក Juanfran
18:45
គ្រាប់ទីពីរសម្រាប់ Elche!
Roger Martí បានស៊ុតបញ្ចូលទីក្នុងជើងទីពីររបស់ Elche នាំមុខ L'Alcora (0-2=
18:35
ចងនៅ Loinaz!
Cristian ស៊ុតតាមស្មើ Sporting de Gijón (1-1)
18:34
គោលដៅ Elche!
Ezequiel Ponce ស៊ុតឲ្យ Elche នាំមុខលើក្រុម L'Alcora ហើយគ្រាប់បាល់កើតឡើងនៅនាទីទី 2 ។
18:29
គ្រាប់បាល់នៅ Luis Ramos!
ទីពីរសម្រាប់ Guijuelo ទល់នឹង Deportivo (2-0)
18:27
គ្រាប់បាល់នៅ Luis Ramos!
Carmona យកឈ្នះ Guijuelo ទល់នឹង Deportivo (1-0)
18:26
គោលដៅនៅ Las Gaunas!
គ្រាប់ទីពីរសម្រាប់ Nástic de Tarragona ទល់នឹង Racing Rioja (0-2)
18:25
គ្រាប់បាល់នៅ Mariano González!
Navalcarnero បានចូលរួមជាមួយ UD Logoñés។ David Rodríguez ស៊ុតបញ្ចូលទី (1-0)។ ក្រុមមួយមកពី RFEF ទីពីរត្រូវបានបន្ថែមទៅមួយក្រុមពី RFEF ដំបូង
18:23
Guadalajara ដែលជាក្រុមសហព័ន្ធទីពីរ គឺជាក្រុមដំបូងគេដែលធ្វើអោយអ្នកលេងប្រភេទខ្ពស់ជាងគេភ្ញាក់ផ្អើលនៅរសៀលនេះក្នុង Copa del Rey។ Dani Gallardo និង Álvaro Santiago ស៊ុតបញ្ចូលទី។
18:20
គ្រាប់បាល់នៅ Pedro Escartín!
Guadalajara ធ្វើឲ្យ Ponferradina ភ្ញាក់ផ្អើលម្តងទៀត (2-0)
18:14
គោលដៅនៅ Las Gaunas!
Nastic នាំមុខលើ Racing Rioja (0-1)
18:10
គោលដៅនៅ Pedro Escartín នៅ Guadalajara!
Guadalajara ឡើងទៅជួប Ponferradina (1-0)
18:09
គោលដៅនៅកីឡដ្ឋាន Loinaz!
Beasain 0 – Sporting ១
18:08
គ្រាប់បាល់ក្នុងការប្រកួតនៅម៉ោង 6.00:17.00 ល្ងាច និងក្នុងការប្រកួតទី XNUMX នៅម៉ោង XNUMX:XNUMX ល្ងាចគឺត្រូវចំណាយពេលដើម្បីរង់ចាំ។
18:01
ក្នុងរូបភាពខាងក្រោមនេះ កីឡាករទី XNUMX របស់ Huétor Tajar ដែលជាគូប្រជែងរបស់ Albacete ក្នុងការប្រកួតដណ្តើមពានរង្វាន់ជាលើកដំបូង។ រូបថតសម្រាប់ប្រវត្តិសាស្ត្រព្រោះប្រជាជនមកពី Granada កំពុងបង្ហាញខ្លួនជាលើកដំបូងក្នុងការប្រកួតនេះ។
18:0017:59
នេះជាការប្រកួតដែលនឹងចាប់ផ្តើមនៅម៉ោង 18.00:XNUMX ល្ងាច៖
ក្លឹប Sestao River - ក្លឹបប្រណាំង Ferrol
ក្លឹប SD Gernika - ស៊ីឌី Leganes
Arenas Club-CD Lugo
CD Utrera - AD Ceuta FC
SD Beasain - Real Sporting
CD Huétor Tájar – Albacete Balompié
ស៊ីឌី Guadalajara - SD Ponferradina
ការប្រណាំង Rioja CF - Gimnàstic de Tarragona
17:52
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅ Manacor
Manacor 1 – Andorra 3. ក្រុមរបស់ Eder Sarabia, ចាត់ថ្នាក់។
17:51
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅ Zaragoza
Fuentes 1- Osasuna 4. Navarrese នឹងត្រូវចាប់ឆ្នោតសម្រាប់ជុំទីពីរនៅថ្ងៃពុធ
17:50
វគ្គផ្តាច់ព្រ័ត្រនៅ Ourense
Barbadas 0 – Valladolid 2. Pucelanos មានលក្ខណៈសម្បត្តិគ្រប់គ្រាន់សម្រាប់ជុំទីពីរ។
17:47
ចប់តង់ទីមួយនៅ Navalcarnero។ ស៊ុតបញ្ចូលទីក្នុងការប្រកួតជាមួយ UD Logroñés (0-0)
17:45
សម្រាកនៅ Saguntino-Amorebieta (0-0)
17:42
នេះជាគោលដៅរបស់ Fuentes ទល់នឹង Osasuna ដែលបន្តឈ្នះយ៉ាងច្បាស់ទល់នឹងក្រុម Aragonese (1-1)។ ក្នុងករណីណាក៏ដោយ ជាប្រវត្តិសាស្ត្រសម្រាប់ហ្សារ៉ាហ្គោសាន។