Getafe élőben ma: LaLiga Santander meccs, 6. meccsnap

Vége a meccsnek, Osasuna 0, Getafe 2,90'+7' Második félidő vége, Osasuna 0, Getafe 2,90'+6' Mentett lövés. Rubén Peña (Osasuna) jobb lábbal lő a jobb oldalról, 90'+5' Juan Cruz (Osasuna) szabálytalanságot kapott a védőzónában.

90'+5'Foul: Jaime Mata (Getafe).90'+4'Csere Getafében, Jaime Seoane Carles Aleñá helyett lép pályára.90'+4'Csere Getafében, Álex Revuelta Gastón Álvarez színeiben lép pályára 90'+3'Foult Unai García (Osasuna) által.

90'+3'Gastón Álvarez (Getafe) szabálytalanságot kapott a védőzónában.90'+2'Corner, Osasuna. Szöglet: Domingos Duarte.90'+1'Luis Milla (Getafe) Második sárga lap veszélyes játékért.90'+1'Luis Milla (Getafe) szabálytalansága.

90'+1'Ez Abde (Osasuna) kapott szabadrúgást a szemközti mezőnyben.90'+1'Jon Moncayola (Osasuna) fejjel blokkolta a kísérletet a terület közepéről.90'Kike García (Osasuna) kapott egy szabadrúgás a másik mezőben Domingos Duarte (Getafe) 90'-es szabálytalansága.

89'Kísérlet kimaradt Munir El Haddadi (Getafe) jobb lábas lövése a tizenhatos közepéről eltévedt a bal oldalon. Segített Damián Suárez egy keresztrúgással a területre.88'Carles Aleñá (Getafe) kísérletét blokkolta a bal lábos lövése a területen kívülről. Assziszt: Luis Milla.87'Moi Gómez (Osasuna) szabálytalansága.87'Juan Iglesias (Getafe) szabálytalanságot kapott a védőzónában.

85'Kísérlet kimaradt. Munir El Haddadi (Getafe) bal lábbal lőtt a tizenhatos bal oldaláról egy ellentámadást követően.82'Csere Getafében, Jaime Mata lép pályára Enes Ünal helyére.81'Corner, Osasuna. Szöglet: David Soria 81' A lövés a magasban és a kapu közepén állt. Ez Abde (Osasuna) jobb lábbal lőtt a tizenhatoson kívülről.

80'Moi Gómez (Osasuna) kapott szabadrúgást az ellenkező mezőnyben. 80'Foul Luis Milla (Getafe) 78'Offside, Osasuna. Ruben Pena megpróbál egy átlövő labdát, de Kike Garciát lesik. 77 ′ Csere az Osasunában, Manu Sánchez lép pályára, David Garcíát váltja.

77' Csere az Osasunában, Kike García lépett pályára Ante Budimir helyére. 76' Góóóó! Osasuna 0, Getafe 2. Gastón Álvarez (Getafe) fejese nagyon közelről egy beállt helyzet után 76'Kísérlet blokkolva Domingos Duarte (Getafe) bal lábbal lőtt a tizenhatos közepéről. Assziszt: Mauro Arambarri. 75 ′ David García (Osasuna) kapott sárga lapot veszélyes meccs miatt.

75'Dávid García (Osasuna) faultja.75'Munir El Haddadi (Getafe) szabadrúgást kapott a szemközti mezőn.73'Carles Aleñá (Getafe) kapott szabadrúgást a jobb szélen.73'Jon Moncayola (Osasuna) sárga lapja van veszélyes játékért.

73'Jon Moncayola (Osasuna) szabálytalansága.72'Stefan Mitrovic (Getafe) szabálytalanságot követett el a védelmi zónában.72'Ante Budimir (Osasuna) szabálytalansága.70'Ez Abde (Osasuna) szabálytalankodott a bal szélen.

Damián Suárez (Getafe) 70'Foultja.69'Ante Budimir (Osasuna) kapott sárga lapot veszélyes játék miatt.69'Ante Budimir (Osasuna) szabálytalansága.69'Damián Suárez (Getafe) kihagyott egyet a játékban. terület védekező.

68′ Csere Osasunában, Jon Moncayola lép pályára Darko Brasanac helyére 68'Luis Milla (Getafe) kapott sárga lapot veszélyes játékért 64'Darko Brasanac (Osasuna) sárga lapot kapott veszélyes játékért játék. 64' Fault: Darko Brasanac (Osasuna).

64 ′ Munir El Haddadi (Getafe) kapott szabálytalanságot a védőzónában. 63 ′ Változás a Getaféban, Luis Milla lép pályára Nemanja Maksimovic helyett. 63 ′ Változás a Getaféban, Munir El Haddadi lép pályára Borja Mayoral színeiben. 59 ′ Rubén Peña (Osasuna) kapott sárga lapot veszélyes meccs miatt.

59'Foult Rubén Peña (Osasuna) 59'Carles Aleñá (Getafe) kapott szabálytalanságot a jobb szélen. 58'Corner, Osasuna. A szögletet Juan Iglesias vette be. 57 ′ Változás az Osasunában, Rubén Peña lépett pályára Nacho Vidal színeiben.

57'Csere Osasunában, Ez Abde lépett pályára Rubén García helyére.55'Rubén García (Osasuna) szabálytalansága.55'Stefan Mitrovic (Getafe) szabálytalanságot követett el a védekező zónában.Getafe) jobb lábbal lőtt a kapun kívülről. olyan terület, amely magasra megy és jobbra tért el. Assziszt: Enes Ünal.

49 ′ Sarok, Getafe. A szögletet Sergio Herrera vette be. 49 ′ A lövés elakadt a kapu jobb oldala mellett. Enes Ünal (Getafe) a területen kívülről lőtt.48'Nacho Vidal (Osasuna) kapott sárga lapot egy veszélyes játék miatt.48'Foult Nacho Vidal (Osasuna).

48'Enes Ünal (Getafe) kapott szabálytalanságot az ellenkező mezőnyben. 47' Nacho Vidal (Osasuna) blokkolta a kísérletet, a jobb oldali lövést a tizenhatos jobb oldalán lőtt. Assziszt: Rubén García.47'Ante Budimir (Osasuna) fejesét kihagyta a középről, nagyon közel a jobb kapufa mellé, de egy szögletrúgást követően kissé mellé ment.47'Sarok, Osasuna. Szöglet: Stefan Mitrovic.

46'Ante Budimir (Osasuna) bal lábbal lövés kísérletét blokkolta a terület közepéről.46'Darko Brasanac (Osasuna) szabálytalanságot követett el a szemközti mezőn.46'Mauro Arambarri (Getafe) szabálytalansága. A második félidő kezdődik Osasuna 0 Getafé 1.

45'+3'Az első félidő vége, Osasuna 0, Getafe 1.45'+1'Foul Nacho Vidal (Osasuna).45'+1'Borja Mayoral (Getafe) szabálytalanságot kapott a védőzónában.45'Gastón Alvarez szabálytalansága (Getafe).

44′ Moi Gómez (Osasuna) szabálytalanságot kapott a védőzónában.43′ Chimy Avila (Osasuna) piros lapot kapott.42′ VAR felülvizsgálat: Lehetséges piros lap.

41'Chimy Avila (Osasuna) faultja.41'Juan Iglesias (Getafe) szabálytalanságot kapott a bal szélen.38'Ante Budimir (Osasuna) kísérlete kimaradt a terület középső lövéséből, ami eltévedt a bal oldalon. 36 ′ Moi Gómez (Osasuna) kapott szabálytalanságot a védőzónában.

36'Foult Mauro Arambarritól (Getafe).36'Lucas Torró (Osasuna) szabálytalanságot kapott a védőzónában.36'Enes Ünal (Getafe) szabálytalansága.35'Rubén García (Osasuna) kapott sárga lapot.

35'Domingos Duarte (Getafe) sárga lapot kapott.34'Corner, Osasuna. Szöglet: Gastón Álvarez 33'Corner, Osasuna. Szöglet: Gastón Álvarez 32′ Chimy Avila (Osasuna) kapott szabálytalanságot a jobb szélen.

32'Juan Iglesias (Getafe) szabálytalansága.32'Carles Aleñá (Getafe) szabálytalansága.32'Darko Brasanac (Osasuna) szabálytalanságot kapott a védelmi zónában.30'Góóóó! Osasuna 0, Getafe 1. Juan Iglesias (Getafe) bal lábbal lőtt nehéz szögből a bal oldalon.

28'Darko Brasanac (Osasuna) szabálytalansága.28'Carles Aleñá (Getafe) szabálytalankodott a védelmi zónában.26'Lucas Torró (Osasuna) szabálytalansága.26'Borja Mayoral (Getafe) szabálytalankodott a terület védekezőjében.

24' A lövés megállt a botok alatt a talajszinten. Juan Iglesias (Getafe) jobb lábbal lőtt több mint 30 méterről.23'Rubén García (Osasuna) szabálytalansága.23'Domingos Duarte (Getafe) kapott szabadrúgást a jobb szélen.22'Ante Budimir (Osasuna) elutasította a kísérletet. ) ) jobb lábbal lőtt a terület közepéről.

21'Rubén García (Osasuna) szabálytalanságot kapott a jobb szélen.21'Gastón Álvarez (Getafe) szabálytalansága.17'Sarok, Osasuna. Szöglet: Domingos Duarte.17'Ante Budimir (Osasuna) bal lábbal lövés kísérletét blokkolta a tizenhatos közepéről. Chimy Avila gólpasszt adott egy fejes passzal.

14'A lövés a magasban és a kapu közepén állt meg. Darko Brasanac (Osasuna) fejese a jobb oldalról. Moi Gómez asszisztált egy keresztrúgással a területre. Corner 14 ', Osasuna. A szögletet Juan Iglesias vette be. 13 ′ Leállított lövés. Chimy Avila (Osasuna) bal lábbal lő a tizenhatos jobb oldaláról. Assziszt: Nacho Vidal.

12'Foult Enes Ünal (Getafe).12'David García (Osasuna) szabálytalankodott a védelmi zónában.7'Lucas Torrót (Osasuna) szabálytalankodott a védelmi zónában.7'Foult Mauro Arambarri (Getafe) ) ).

7'Enes Ünal (Getafe) jobb lábas lövését blokkolta a tizenhatoson kívülről. Assziszt: Borja Mayoral.3'Foult Enes Ünal (Getafe).2'Darko Brasanac (Osasuna) szabálytalanságot kapott a védőzónában. Kezdődik az első félidő.

Megerősített felállás mindkét csapatnál. A főszereplők kiugranak a pályára, hogy megkezdjék a bemelegítő gyakorlatokat