Osasuna 1 – Villarreal 0: Chimy Ávila hidegen állítja meg a Villarrealt

Frissítse

A mérkőzés vége: Osasuna 1, Villarreal 0. 90'+5′ A második félidő vége, Osasuna 1, Villarreal 0. 90'+4′ Kísérlet blokkolva Manu Trigueros (Villarreal) jobb lábbal lőtt a terület közepéről. 90'+3′ Szöglet, Villarreal. A szögletet Lucas Torró vette be.

90'+3′ Manu Trigueros (Villarreal) kapott szabálytalanságot a védőzónában. 90'+3′ Manu Sánchez (Osasuna) fault. 89 ′ Változás az Osasunában, Oier Sanjurjo lép pályára Rubén García helyére. 88′ Boulaye Dia (Villarreal) fejes kísérlete kimaradt a terület közepéről, amely egy sarokrúgás után a lécet söpörte le. 88 ′ Szöglet, Villarreal. A szögletet Aridane Hernández végezte.

84 ′ Változás a Villarrealban, Francis Coquelin lép pályára Daniel Parejo helyére. 84 ′ Les, Osasuna. Nacho Vidal tett egy mély lépést, de Ante Budimir les volt. 83′ Ante Budimir (Osasuna) lövést kihagyta jobb lábbal a térfél jobb oldaláról. 82′ Manu Trigueros (Villarreal) fault. 82′ Rubén García (Osasuna) kapott szabálytalanságot a védőzónában.

82′ Csere az Osasunában, Chimy Ávila helyére Aridane Hernández lépett pályára. 81′ Arnaut Danjuma (Villarreal) kapott szabálytalanságot a bal szélen. 81′ Fault: Nacho Vidal (Osasuna). 77 ′ Változás a Villarrealban, Boulaye Dia lép pályára Giovani Lo Celso helyére. 77 ′ Változás a Villarrealban, Samuel Chukwueze lépett pályára Yeremi Pino színeiben.

77 ′ Változás a Villarrealban, Manu Trigueros lép pályára Serge Aurier helyett. 74 ′ Chimy Avila (Osasuna) kapott sárga lapot veszélyes meccs miatt. 74 ′ Chimy Ávila (Osasuna) fault. 74 ′ Giovani Lo Celso (Villarreal) kapott szabálytalanságot a szemközti mezőnyben. 72 ′ Szöglet, Villarreal. A szögletet Rubén García vette be.

71 ′ Változás az Osasunában, Ante Budimir lép pályára Kike García helyére. 71 ′ Változás az Osasunában, Darko Brasanac lép pályára Javi Martínez helyére. 69 ′ Giovani Lo Celso (Villarreal) hárított lövést lőtt bal oldalról a téren belülről. 69′ Kike García (Osasuna) kihagyott lövése jobb lábbal a bal oldali területen belülről lőtt. Asszisztens: Chimy Avila. 68 ′ Moi Gómez (Villarreal) fault.

68 ′ Nacho Vidal (Osasuna) kapott szabálytalanságot a védőzónában. 68 ′ Etienne Capoue (Villarreal) kapott szabálytalanságot a védőzónában. 68′ Javi Martínez (Osasuna) fault. 66 ′ Daniel Parejo (Villarreal) kapott szabálytalanságot a védőzónában. 66 ′ Szabálytalanság: Jon Moncayola (Osasuna).

63′ Gól! Osasuna 1, Villarreal 0. Chimy Avila (Osasuna) fejese a tizenhatos közepéről. 62 ′ Chimy Avila (Osasuna) elhibázott lövése nagyon messziről és valószínűtlen helyzetből, túl magasra lőtt. Assziszt: Kike Garcia. 61 ′ Kike García (Osasuna) fejesével a bal oldalról elhibázott lövést rúgta ki a túl magasra. A szögletrúgást követően Jon Moncayola gólpasszt adott. 60 ′ Sarok, Osasuna. Geronimo Rulli által végzett szöglet. 59 ′ Szöglet, Villarreal. A szögletet Lucas Torró vette be.

60 ′ Magasból és a kapu közepén át lövés. Rubén García (Osasuna) bal lábbal lő a terület közepéről. 59′ Etienne Capoue (Villarreal) lövését blokkolta jobb lábbal a tizenhatoson kívülről. 59 ′ Serge Aurier (Villarreal) elhibázott lövése a bal oldalról bal oldali lövésből a terület közepéről. Assziszt: Moi Gomez. 58 ′ Változás a Villarrealban, Moi Gómez lép pályára Alberto Moreno által sérülés miatt. 56 ′ Les, Villarreal. Alberto Moreno megpróbált egy átlövő labdát, de Arnaut Danjuma les volt.

55 ′ Alberto Moreno (Villarreal) hárított lövését ballábas lövés a terület közepéről. Assziszt: Giovani Lo Celso. 52′ Kísérlet kimaradt Chimy Avila (Osasuna) bal lábbal lőtt a tizenhatoson kívülről egy sarokrúgást követően. 52 ′ Sarok, Osasuna. A sarkot Pervis Estupiñán készítette. 51 ′ Les, Villarreal. Alberto Moreno megpróbál egy átlövő labdát, de Pervis Estupinant lesben találják. 51 ′ Les, Villarreal. Giovani Lo Celso megpróbál egy átlövő labdát, de Alberto Morenót lesütik.

48′ Szabálytalanság: Jon Moncayola (Osasuna). 48 ′ Giovani Lo Celso (Villarreal) kapott szabálytalanságot a védőzónában. A második félidő kezdete: Osasuna 0, Villarreal 0. 45'+2′ Az első félidő vége, Osasuna 0, Villarreal 0. 45'+1′ Szöglet, Villarreal. A szögletet Juan Cruz vette be.

45 ′ David García (Osasuna) fejes kísérlete kimaradt a középről, a labda elkerülte a kapu jobb oldalát. A szögletrúgást követően Rubén García gólt szerzett. 44 ′ Sarok, Osasuna. A sarkot Pervis Estupiñán készítette. 43 ′ Fault: Etienne Capoue (Villarreal). 43′ Kike García (Osasuna) kapott szabálytalanságot a szemközti mezőnyben. 43 ′ Botok alatt állva lövés talajszinten. Lucas Torró (Osasuna) fejes a tizenhatos bal oldaláról. Assziszt: Kike Garcia.

41′ Yeremi Pino (Villarreal) fejes lövést kihagyta a térfél közepéről, a labda elkerülte a kapu jobb oldalát. Pervis Estupiñán gólpasszt adott a tizenhatos mellé. 39 ′ Daniel Parejo (Villarreal) kapott szabálytalanságot a szemközti mezőnyben. 39 ′ Chimy Ávila (Osasuna) fault. 37 ′ Etienne Capoue (Villarreal) kapott szabálytalanságot a szemközti mezőnyben. 37 ′ Lucas Torró (Osasuna) fault.

36 ′ Alberto Moreno (Villarreal) kapott szabálytalanságot a bal szélen. 36 ′ Javi Martínez (Osasuna) fault. 35 ′ Szöglet, Villarreal. A szögletet Juan Cruz vette be. 33′ David García (Osasuna) kísérletét kihagyta jobb lábbal a terület közepéről, ami egy szöglet után túl magasra megy. 33 ′ Sarok, Osasuna. A szögletet Raúl Albiol végezte.

32 ′ Sarok, Osasuna. A szögletet Raúl Albiol végezte. 32 ′ Szabálytalanság: Alberto Moreno (Villarreal). 31′ Jon Moncayola (Osasuna) kapott szabálytalanságot a védőzónában. 31 ′ Szöglet, Villarreal. A szögletet Juan Cruz vette be. 27 ′ Raúl Albiol (Villarreal) kapott szabálytalanságot a védőzónában.

27 ′ Manu Sánchez (Osasuna) fault. 27 ′ Lövés botok alatt állva a talajszinten. Yeremi Pino (Villarreal) jobb lábas lövése a tizenhatos jobb oldaláról. Asszisztens: Daniel Parejo. 26 ′ Serge Aurier (Villarreal) kapott szabálytalanságot a védőzónában. 26 ′ Lucas Torró (Osasuna) fault. 24 ′ Les, Villarreal. Daniel Parejo megpróbál egy átlövő labdát, de Pervis Estupinant lesben találják.

22 ′ Les, Osasuna. Jon Moncayola tett egy mély lépést, de Chimy Avilát lesben találták. 21′ Kísérlet kimaradt, Etienne Capoue (Villarreal) jobb lábas lövése a tizenhatoson kívülről. 19 ′ Giovani Lo Celso (Villarreal) szabálytalanságot kapott a védőzónában. 19 ′ Szabálytalanság: David García (Osasuna). 18 ′ Fault: Raúl Albiol (Villarreal).

18 ′ Kike García (Osasuna) kapott szabálytalanságot a szemközti mezőnyben. 11 ′ Nacho Vidal (Osasuna) hárított lövését jobb lábbal lőtt a térfél közepéről. 10 ′ Szöglet, Villarreal. A szögletet Juan Cruz vette be. 10 ′ A lövést elutasította Arnaut Danjuma (Villarreal) lövés bal oldalról a téren belülről. Assziszt: Giovani Lo Celso. 7 ′ Fault: Pervis Estupiñán (Villarreal).

7 ′ Nacho Vidal (Osasuna) kapott szabálytalanságot a védőzónában. 6 ′ Rubén García (Osasuna) kihagyott kísérlete jobb lábbal lőtt a területen kívülről, amely magasra megy és jobbra kanyarodt. 5 ′ Sarok, Osasuna. A szögletet Pau Torres vette be. A kezdésnek lesz elsőbbsége. 0 ′ Mindkét csapat megerősítette az állásokat. A főszereplők kiugranak a pályára, hogy megkezdjék a bemelegítő gyakorlatokat