A Valencia szenved, de bajnoki bemutatkozásán legyőzi a Gironát

Gennaro Gattuso a hivatalos meccsen a Valencia kispadján ült, egy viharos nyarat megélt csapat, amely az előző szezonhoz képest sok veszteséget szenvedett el. Szemben a Girona lesz a spanyol futball elitjébe visszatérő csapat

A meccs vége, Valencia 1, Girona 0.90'+7'A második félidő vége, Valencia 1, Girona 0.90'+7'Cristhian Stuani (Girona) szabálytalansága.90'+7'Hugo Guillamón (Valencia) szabálytalanságot kapott a védekező zóna.

90'+6′ Les, Valencia. Nico González megpróbált egy átlövő labdát, de Maximiliano Gómez les volt.90'+5'Yangel Herrera (Girona) szabálytalanságot követett el az ellenfél térfelén.90'+5'Yunus Musah (Valencia) szabálytalanságot követett el.90'+4'Kísérlet kimaradt Valentín Castellanos (Girona) fejese a tizenhatos közepéről egy szögletet követően.

90'+4'Corner, Girona. Szöglet: Toni Lato.90'+3'Cristhian Stuani (Girona) szabálytalanságot kap a védőzónában.90'+3'Hugo Guillamón (Valencia) szabálytalanság.90'+2'Kísérlet kimaradt. Maximiliano Gómez (Valencia) ) lövés jobb lábbal a területen kívülről, amely túl magasra megy közvetlen szabadrúgásból.

90'+1'Aleix García (Girona) faultja.90'+1'Yunus Musah (Valencia) szabálytalanságot kapott az ellenfél térfelén.90'Aleix García (Girona) szabálytalansága.90'Hugo Guillamón (Valencia) szabálytalanságot követ el a másik mezőben.

88'Cristhian Stuani (Girona) szabálytalanságot kapott a bal szélen.88'Mouctar Diakhaby (Valencia) szabálytalansága.87'Santiago Bueno (Girona) szabálytalansága.87'Maximiliano Gómez (Valencia) szabálytalanságot kapott a területen. védekező.

85'Aleix García (Girona) szabálytalanságot kapott a védőzónában. 85'Hugo Guillamón (Valencia) szabálytalankodott. 82'Csere Gironában, Arnau Martinez váltja Yan Couto-t. 81'Thierry Correia (Valencia) kapott szabálytalanságot a védekezésben zóna.

81'Cristhian Stuani (Girona) szabálytalansága.78'Kísérlet blokkolva Maximiliano Gómez (Valencia) jobb lábbal lövés a tizenhatos bal oldaláról.76'Juanpe (Girona) szabálytalanságot követett el a védekező zónában.76' Maximiliano szabálytalansága Gómez (Valencia).

75'Foult Hugo Guillamón (Valencia).75'Yangel Herrera (Girona) szabálytalanságot kapott a védelmi zónában.74'Csere, Girona, Yangel Herrera lép pályára, Ramón Terrats helyére.74'Csere, Valencia, belép a mezőny Maximiliano Gómez Samuel Lino helyére.

73'Csere Valenciában, Toni Lato lép pályára Jesús Vázquez helyett. 73'Csere Valenciában, Nico González lép pályára Samu Castillejo helyett.71'Corner, Girona. Szöglet: Giorgi Mamardashvili.71'A bal felső sarkot érintve hárított. Aleix García (Girona) jobb lábas lövése a tizenhatoson kívülről.

69' Jesús Vázquez (Valencia) kapott sárga lapot veszélyes játék miatt. 69' Jesús Vázquez (Valencia) szabálytalansága 69' Oscar Ureña (Girona) szabálytalanságot követett el az ellenfél térfelén. 66' Lövés kimaradt. Rodrigo Riquelme ( Girona) a területen kívülről lőtt balbal.

64 ′ Cristhian Mosquera (Valencia) fejese kihagyta a terület közepéről, túl magasra. Hugo Guillamón assziszt szögletrúgás után. 64 ′ A lövést Dimitri Foulquier (Valencia) fejelte el középről. Samu Castillejo segített egy kereszttel a területre. 63′ sarok, Valencia. A szögletet Santiago Bueno vette be. 63′ Változás Valenciában, Dimitri Foulquier lépett pályára Carlos Soler helyére.

62 ′ Változás a Gironában, Miguel Gutiérrez lép pályára Valery Fernández helyett. 62 ′ Változás a Gironában, Cristhian Stuani lép pályára David López helyett. 61 ′ Csere Gironában, Oscar Ureña lép pályára Sáiz Samu helyett. 61′ A ​​lövést Samu Castillejo (Valencia) hárította el a bal oldalról a téren belülről. Asszisztens: Samuel Lino.

60' Kísérlet kimaradt: Samu Castillejo (Valencia) bal lábbal lőtt a terület közepéről, nagyon közel a jobb kapufa mellé, de kissé mellé ment. Assziszt: Samuel Lino.59'Thierry Correia (Valencia) szabálytalanságot kapott a védelmi zónában.59'Samu Sáiz (Girona) szabálytalansága.56'Thierry Correia (Valencia) kapott sárga lapot veszélyes játék miatt.

56'Thierry Correia (Valencia) szabálytalansága.56'Samu Sáiz (Girona) szabálytalanságot kapott az ellenfél térfelén.53'Csere Valenciában, Cristhian Mosquera váltja Hugo Duro-t.52'Eray Cömert (Valencia) piros lapot kapott. .

51'VAR Döntés: Eray Cömert (Valencia) piros lapja visszavonva. 51'Eray Cömert (Valencia) szabálytalankodott. 51'Valentín Castellanos (Girona) szabálytalanságot kapott az ellenfél térfelén. 50' Carlos Soler (Valencia) lövést hibázott. a jobb oldalról a túl magasra menő területen kívülről. Asszisztens: Hugo Duro.

48'Hugo Duro (Valencia) szabálytalanságot kapott a védelmi zónában.48'Santiago Bueno (Girona) szabálytalansága.48'Hugo Duro (Valencia) szabálytalanságot kapott a védelmi zónában.48'Santiago Bueno (Girona) szabálytalansága ) ) ).

46′ Yunus Musah (Valencia) szabálytalansága 46′ Ramón Terrats (Girona) szabálytalanságot kapott a szemközti mezőnyben.

45'+4'Thierry Correia (Valencia) szabálytalanságot kapott a jobb szélen.45'+4'Aleix García (Girona) szabálytalansága.45'+3'Thierry Correia (Valencia) szabálytalansága.45'+3' Valery Fernández (Girona) szabálytalanságot kapott a bal szélen.

45'+1'Góóóóó! Valencia 1, Girona 0. Carlos Soler (Valencia) jobb lábbal a kapu jobb oldalába lőtte a büntetőt. 45 ′ Valery Fernández (Girona) követte el kézzel a területen belül. 45 ′ Samu Castillejo (Valencia) hárított lövését bal lábbal lőtt a területen kívülről.

44'Ramón Terrats (Girona) kapott sárga lapot veszélyes játék miatt.44'Eray Cömert (Valencia) szabálytalanságot kapott az ellenfél térfelén.44'Samu Sáiz (Girona) szabálytalanságot követett el.43'Kísérlet kimaradt. Samuel Lino ( Valencia) jobbal lőtt azon a területen kívülről, amely magasra megy és jobbra tér el. Asszisztens: Hugo Guillamon.

40 ′ Corner, Valencia. Szöglet: David López. 40' Samu Castillejo (Valencia) bal lábos lövését blokkolta a tizenhatoson kívülről. 38' Jesús Vázquez (Valencia) jobb lábos lövését blokkolta a tizenhatos bal oldaláról. 39′ Kihagyott kísérlet. Hugo Duro (Valencia) bal lábbal lövése a tizenhatos bal oldaláról épp a bal felső sarok mellett halad el. Asszisztens: Carlos Soler.

38′ Yunus Musah (Valencia) lövést hárított el jobb lábbal a térfél közepéről. 38 ′ Sarok, Valencia. Szöglet Rodrigo Riquelme.36′ A lövés elállt. Carlos Soler (Valencia) jobb lábbal lő a tizenhatoson kívülről 35'Hugo Guillamón (Valencia) szabálytalanságot kapott az ellenfél térfelén.

35'Aleix García (Girona) szabálytalansága.28'Samu Castillejo (Valencia) szabálytalansága.28'Samu Sáiz (Girona) szabálytalanságot kapott a védelmi zónában.24'Sarok, Valencia. A szögletet David López vette be.

23'Samuel Lino (Valencia) nem a védelmi zónában 23'Yan Couto (Girona) szabálytalankodott. 20'David López (Girona) nem a védőzónában. Valencia) jobb lábbal lövés a tizenhatoson kívülről, ami eltéved a bal oldalon. Asszisztens: Hugo Guillamon.

17 ′ Les, Girona. Juanpe megpróbált egy átlövő labdát, de Valentín Castellanost lesben találták.16'Valentín Castellanost (Girona) szabálytalankodott a védőzónában.16'Mouctar Diakhaby (Valencia) szabálytalankodott.15'David López (Girona) szabálytalanságot kapott a védelmi zóna.

Carlos Soler (Valencia) szabálytalansága 15' védelmi zóna.

14' Kísérlet blokkolva, Yan Couto (Girona) jobb lábbal lőtt a területen kívülről. Assziszt: Valery Fernández.13'Corner, Girona. Szöglet: Mouctar Diakhaby.13'Valentín Castellanos (Girona) kísérletét blokkolta a jobb oldali lövése a tizenhatos jobb oldaláról.12'Szabadság: Yunus Musah (Valencia).

12 ′ Aleix García (Girona) szabálytalanságot kapott a védőzónában. 12 ′ Jesús Vázquez (Valencia) hárított lövését bal lábbal lőtt a területen kívülről. .7'Foult: Yunus Musah (Valencia).

6'Thierry Correia (Valencia) szabálytalanságot követett el az ellenfél térfelén. 5'Offside, Girona. Samu Sáiz tett egy mély lépést, de Rodrigo Riquelme les volt, 4'Corner, Girona. Szöglet: Eray Cömert.3'Rodrigo Riquelme (Girona) szabálytalanságot kapott az ellenkező mezőnyben.

3'Mouctar Diakhaby (Valencia) szabálytalansága.2'Valentín Castellanos (Girona) szabálytalanságot kapott a védőzónában.2'Eray Cömert (Valencia) szabálytalansága. Kezdődik az első félidő.

Megerősített felállás mindkét csapatnál. A főszereplők kiugranak a pályára, hogy megkezdjék a bemelegítő gyakorlatokat