Valencia uživo danas: Ligaška utakmica, 7. kolo

Završetak utakmice, Espanyol 2, Valencia 2.90'+10'Završetak drugog poluvremena, Espanyol 2, Valencia 2.90'+9'Promašen pokušaj Justin Kluivert (Valencia) glavom iz velike blizine pogodio je gredu. Asistirao je José Gayà ubacivanjem u kazneni prostor.90'+8'Mouctar Diakhaby (Valencia) dobio je žuti karton zbog opasne igre.

90'+8'Faul Mouctara Diakhabyja (Valencia).90'+8'Nicolás Melamed (Espanyol) je fauliran u obrambenoj zoni.90'+7'Nico González (Valencia) je fauliran u obrambenoj zoni .90 '+7' Prekršaj Keidija Barea (Espanyol).

90'+6'Goooool! Espanyol 2, Valencia 2. Eray Cömert (Valencia) puca desnom nogom izvan kaznenog prostora.90'+4'Samuel Lino (Valencia) faul.90'+4'Aleix Vidal (Espanyol) je fauliran u kaznenom prostoru .90'+4'Udarac stojeći ispod stupova na razini tla. Nico González (Valencia) puca desnom nogom izvan kaznenog prostora. Asistirao mu je Thierry Correia.

90'+2'Martin Braithwaite (Espanyol) dobio je crveni karton zbog tuče.90'Thierry Correia (Valencia) je dobio faul u obrambenoj zoni.90'+1'VAR Odluka: Martinu Braithwaiteu povučen crveni karton (Espanyol) .90' Prekršaj Martina Braithwaitea (Espanyol).

89′ Prekršaj Nico Gonzáleza (Valencia). 89′ Keidi Bare (Espanyol) je dobio faul u obrambenoj zoni. 87′ Zamjena u Espanyolu, Pol Lozano ulazi na teren mijenjajući Viniciusa Souzu 87′ Zamjena u Espanyolu, ulazi u Campo Simo mijenja Sergija Dardera.

85′ Marcos André (Valencia) je dobio crveni karton zbog tučnjave 85′ Prekršaj Marcosa Andréa (Valencia) 85′ Vinicius Souza (Espanyol) je dobio prekršaj u zoni obrane. Hugo Duro ulazi umjesto Ilaix Moriba.

83'Goooooo! Espanyol 2, Valencia 1. Sergi Darder (Espanyol) puca desnom nogom izvan kaznenog prostora.81'Opasna igra Thierryja Correie (Valencia).81'Nicolás Melamed (Espanyol) je fauliran u zoni obrane.81'Udarac stojeći dolje lijevo. Hugo Guillamón (Valencia) pucao desnom nogom izvan šesnaesterca. Asistirao mu je Justin Kluivert.

80′ Marcos André (Valencia) je dobio faul u zoni obrane 80′ Keidi Bare (Espanyol) je napravio prekršaj 76' Brian Oliván (Espanyol) je dobio žuti karton zbog opasne igre.

76'Justin Kluivert (Valencia) fauliran na protivničkoj polovici.76'Fuul Brian Oliván (Espanyol).75'Fuul Hugo Guillamón (Valencia).75'Nicolás Melamed (Espanyol) fauliran u zoni obrane.

74'Zamjena u Espanyolu, Nicolás Melamed ulazi u igru ​​umjesto Fernanda Calera zbog ozljede.74'Zamjena u Valenciji, Eray Cömert ulazi u igru ​​umjesto Gabriela Pauliste.73'Zamjena u Valenciji, Nico González ulazi u polje umjesto Andréa Almeide.73 ′ Promjena u Valenciji, Marcos André je ušao na teren umjesto Edinsona Cavanija.

70'Promašen pokušaj. Martin Braithwaite (Espanyol) lijevom nogom iz centra šesnaesterca ide visoko i ulijevo nakon kornera. 70'Pokušaj blokiran. Leandro Cabrera (Espanyol) udarac glavom iz centra šesnaesterca je blokiran. područje .69' Korner, Espanyol. Thierry Correia izveo korner 68′ Joselu (Espanyol) je promašio udarac desnom nogom iz centra koji ide visoko i skreće udesno.

67′ Gabriel Paulista (Valencia) je fauliran u zoni obrane 67′ Martin Braithwaite (Espanyol) je fauliran. da ide previsoko iz slobodnog udarca 65'José Gayà (Valencia) je dobio faul na lijevom krilu.

65'Ful napravio Aleix Vidal (Espanyol).63'Ful napravio Justin Kluivert (Valencia).63'Brian Oliván (Espanyol) dobio je prekršaj u obrambenoj zoni.63'Sergi Darder (Espanyol) pogađa gredu udarcem s desno od središta područja. Asistirao mu je Aleix Vidal.

62′ Pucao stojeći uz desnu stranu gola. Martin Braithwaite (Espanyol) puca desnom nogom s desne strane kaznenog prostora. Asistirao Álvaro Fernández 62′ Zamjena u Espanyolu, Keidi Bare ulazi na teren umjesto Edu Expósita 61′ Ofsajd, Valencia. José Gayà napravio je dubok korak, ali je Edinson Cavani uhvaćen u zaleđu.59 Korner, Valencia. Korner izveo Sergi Gómez.

58'Sergi Darder (Espanyol) je dobio žuti karton zbog opasne igre.58'Justin Kluivert (Valencia) je dobio faul na desnom krilu.58'Ful napravio Sergi Darder (Espanyol).56'Goooooo! Espanyol 1, Valencia 1. Joselu (Espanyol) pucao desnom nogom s lijeve strane kaznenog prostora.

55′ Justin Kluivert (Valencia) gubi 55' Brian Oliván (Espanyol) je dobio faul u zoni obrane. Espanyol 53, Valencia 0. Gabriel Paulista (Valencia) šutira glavom iz središta kaznenog prostora nakon udarca iz kuta 1'Korner, Valencia. Vinicius Souza izveo je korner.

51' Korner, Espanyol. Korner izvodi Mouctar Diakhaby.49′ Ofsajd, Espanyol. Fernando Calero primio je loptu, ali je Martin Braithwaite uhvaćen u zaleđu.46'Korner, Espanyol. Thierry Correia izveo korner 46' Pokušaj blokiran Martin Braithwaite (Espanyol) pucao je desnom nogom s lijeve strane kaznenog prostora. Asistirao mu je Sergi Darder.

Počelo drugo poluvrijeme Espanyol 0, Valencia 0.45′ Zamjena u Valenciji, Justin Kluivert ulazi u igru ​​umjesto Samua Castilleja.45′ Zamjena u Espanyolu, Aleix Vidal ulazi u igru ​​umjesto Javiera Puada.45'+1'Završava prvo poluvrijeme, Espanyol 0 Valencia 0 .

44′ Ilaix Moriba (Valencia) je dobio faul u zoni obrane. 44′ Prekršaj Viniciusa Souze (Espanyol). 43′ Hugo Guillamón (Valencia) je dobio faul u zoni obrane. ).

43′ Edinson Cavani (Valencia) je odbio udarac desnom nogom iz centra. 42′ Korner, Valencia. Korner izvodi Vinicius Souza.42'Ilaix Moriba (Valencia) je dobio faul na lijevom krilu.42'Ful je napravio Javier Puado (Espanyol).

41'Promašen udarac.Gabriel Paulista (Valencia) šutira glavom s desne strane iz neposredne blizine i ide previsoko. Asistirao je José Gayà pri ubačaju u kazneni prostor nakon izvođenja slobodnog udarca.41'Prekršaj Viniciusa Souze (Espanyol).40'Samuel Lino (Valencia) dobio je prekršaj na lijevom krilu.39'Prekršaj napravio Thierry Correia (Valencia) ).

39′ Javier Puado (Espanyol) je dobio faul u zoni obrane. 38′ Vinicius Souza (Espanyol) faul 38′ Ilaix Moriba (Valencia) je dobio faul u suprotnom polju.

36'Ful napravio Joselu (Espanyol).34'Ful napravio André Almeida (Valencia).34'Ful napravio Sergi Darder (Espanyol) u zoni obrane.32'Ful napravio Mouctar Diakhaby (Valencia).

32'Joselu (Espanyol) je dobio faul na desnom krilu.31'Thierry Correia (Valencia) je dobio faul na desnom krilu.31'Fuul napravio Martin Braithwaite (Espanyol).29'Fuul napravio Hugo Guillamón (Valencia) .

29'Vinicius Souza (Espanyol) promašuje u obrambenoj zoni.27'Prekršaj Ilaix Moriba (Valencia).27'Vinicius Souza (Espanyol) promašuje u obrambenoj zoni.24'Promašen pokušaj. Samuel Lino (Valencia) lijevom nogom puca iz lijeva strana unutar kutije.

21′ Korner, španjolski. Korner izvodi Thierry Correia. 20'Korner, Valencia. Leandro Cabrera izveo korner 17'Korner, Espanyol. Thierry Correia izveo je korner 16'Udarac obranjen nisko s lijeve strane. Martin Braithwaite (Espanyol) puca desnom nogom izvan šesnaesterca. Asistirao mu je Sergi Darder.

15'Faul Javiera Puada (Espanyol).15'Ilaix Moriba (Valencia) je fauliran u obrambenoj zoni.14'Sergi Gómez (Espanyol) je fauliran u obrambenoj zoni.14'Edinson Cavani (Valencia) fauliran ).

13'Promašen pokušaj. Edinson Cavani (Valencia) desnom nogom šutirao je iz centra. 10'Akcija stojeći ispod palica na razini tla. Samuel Lino (Valencia) puca lijevom nogom iz centra.5'Javier Puado (Espanyol) je fauliran na protivničkoj polovici.5'Hugo Guillamón (Valencia) pravi prekršaj.

5 ′ Šut iz mjesta. Javier Puado (Espanyol) puca desnom nogom s desne strane unutar šesnaesterca 3′ Korner, Espanyol. Thierry Correia izvodi korner.1'Vinicius Souza (Espanyol) faul.1'Samuel Lino (Valencia) je dobio faul u obrambenoj zoni.

Počinje prvi dio.Potvrđene postave obje ekipe. Protagonisti skaču na teren kako bi započeli vježbe zagrijavanja