Eibar 1 – Ponferradina 0: Blanco pobjeđuje u Ipurui

Kraj utakmice, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6'Final second parte, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6'Faul Amira Abedzadeha (Ponferradina).90'+6'Blanco Leschuk (Eibar) je fauliran u obrambena zona.

90'+6' Korner, Ponferradina. Chema Rodríguez izveo je korner.90'+6'Alexandru Pascanu (Ponferradina) je odbio udarac iz centra.90'+4'Paul-Viorel Anton (Ponferradina) je fauliran u obrambenoj zoni.90 '+4' Prekršaj Matheusa Pereire (Eibar).

90'+4'Paris Adot (Ponferradina) faul.90'+4'Yanis Rahmani (Eibar) je fauliran u obrambenoj zoni.90'+2'Ofsajd, Ponferradina. Kelechi Nwakali pokušava ubaciti, ali Juan Hernández je uhvaćen u ofsajdu.90'+2′ Kelechi Nwakali (Ponferradina) je fauliran u zoni obrane.

90'+2'Faul Perua Nolaskoaina (Eibar).90'Blanco Leschuk (Eibar) je dobio žuti karton zbog opasne igre.90'Moi Delgado (Ponferradina) je fauliran u zoni obrane.90'Faul Whitea Leschuk (Eibar).

90'Faul Paul-Viorela Antona (Ponferradina).90'Yanis Rahmani (Eibar) je fauliran u obrambenoj zoni.89'Kelechi Nwakali (Ponferradina) je fauliran u obrambenoj zoni.89'Faul Perua Nolaskoaina (Eibar) ).

88′ Moi Delgado (Ponferradina) je dobio žuti karton zbog opasne igre. pravo.

87'Zamjena u Ponferradini, Paul-Viorel Anton ulazi u igru ​​umjesto Agusa Medine.87'Zamjena u Eibaru, Chema Rodríguez ulazi u igru ​​umjesto Anaitza Arbille.87'Zamjena u Eibaru, Yanis Rahmani ulazi u polje umjesto Stoichkova.87 'Zamjena u Eibar, Álvaro Tejero je ušao na teren umjesto Rober Correa.

83′ Eduardo Espiau (Ponferradina) blokirao je udarac desnom nogom izvan šesnaesterca. Asistirao Kelechi Nwakali. 81'Zaleđe, Eibar. Blanco Leschuk pokušava ubaciti, ali Stoichkov je uhvaćen u zaleđu.81'Ofsajd, Eibar. Yoel Rodríguez je pokušao ubaciti, ali Blanco Leschuk je uhvaćen u ofsajdu.

79′ Blanco Leschuk (Eibar) je dobio faul u zoni obrane 76′ Korner, Ponferradina. Juan Berrocal izveo korner 76' Aldair (Ponferradina) blokirao je udarac desnom nogom izvan šesnaesterca. Asistirao mu je Eduardo Espiau. 75 ′ Promjena u Ponferradini, Eduardo Espiau je ušao na teren umjesto Derika Lacerde.

73'Prekršaj Perua Nolaskoaina (Eibar).73'Kelechi Nwakali (Ponferradina) je fauliran u obrambenoj zoni.72'Korner, Eibar. Kutak izradio Kuki Zalazar. 71′ Promjena u Eibaru, Quique González ulazi u igru ​​umjesto Joséa Corpasa.

71 ′ Promjena u Eibaru, Peru Nolaskoain je ušao na teren umjesto Agera Aketxea. 69′ Korner, Ponferradina. Yoel Rodríguez izveo korner.69'Promašen pokušaj.Agus Medina (Ponferradina) pucao je desnom nogom izvan šesnaesterca.67'Rober Correa (Eibar) fauliran.

67′ Moi Delgado (Ponferradina) je fauliran u obrambenoj zoni 65′ Promašen udarac Anaitz Arbilla (Eibar) desnom nogom s više od 30 metara promašio je loptu u desnu stranu gola iz izravnog slobodnog udarca. 64'Blanco Leschuk (Eibar) je dobio faul u zoni obrane.64'Aldair (Ponferradina) je fauliran.

62'Ager Aketxe (Eibar) je dobio žuti karton zbog opasne igre.62'Ager Aketxe (Eibar) faul.62'Adrián Diéguez (Ponferradina) je dobio faul u obrambenoj zoni.60'Korner, Eibar. Alexandru Pascanu izveo je korner.

60'Adrián Diéguez (Ponferradina) dobio je žuti karton zbog opasne igre. 59' Korner, Eibar. Alexandru Pascanu izveo je korner. 58'Offside, Eibar. Matheus Pereira pokušava ubaciti, ali Stoichkov je uhvaćen u ofsajdu. Uz pomoć Agusa Medine nakon duboke vožnje.

56' Korner, Ponferradina. Juan Berrocal izveo korner. 54'Offside, Eibar. José Corpas pokušava ubaciti, ali Stoichkov je uhvaćen u ofsajdu. José Corpas (Eibar) puca desnom nogom iz centra. 50'Zaleđe, Eibar. Ager Aketxe pokušava ubaciti, ali Blanco Leschuk je uhvaćen u zaleđu.

50′ Udarac stojeći nisko s lijeve strane. Blanco Leschuk (Eibar) s udarcem iz velike blizine 50'Udarac obranjen. José Naranjo (Ponferradina) pucao je desnom nogom s više od 30 metara, 50' Stop udarac u gornji lijevi kut. Anaitz Arbilla (Eibar) završava udarac desnom nogom izvan kaznenog prostora. 49 Prekršaj Aldaira (Ponferradina).

49'Ríos Reina (Eibar) je fauliran na protivničkoj polovici 48'Korner, Eibar. Korner izveo Amir Abedzadeh. 48′ Pucao visoko i kroz centar gola. José Corpas (Eibar) lijevom nogom iz centra. Na asistenciju Stoichkova. 47'Zaleđe, Ponferradina. Adrián Diéguez napravio je dubok korak, ali je Derik Lacerda uhvaćen u zaleđu.

46'Promašen pokušaj Agus Medina (Ponferradina) koji je desnom nogom pucao izvan šesnaesterca otišao je previsoko. Uz pomoć Derika Lacerde Počinje drugo poluvrijeme Eibar 1, Ponferradina 0.45'Zamjena u Ponferradini, Kuki Zalazar ulazi na teren umjesto Sabita Abdulaija.45'Zamjena u Ponferradini, Aldair ulazi na teren umjesto Yurija zbog ozljede.

45'+4'Prvo poluvrijeme završilo, Eibar 1, Ponferradina 0,45'+3'Offside, Ponferradina. Kelechi Nwakali pokušava ubaciti, ali Yuri je uhvaćen u zaleđu. 45'+3'Moi Delgado (Ponferradina) je fauliran u obrambenoj zoni.45'+3'Sergio Álvarez (Eibar) faul.

45'+2′ Ofsajd, Eibar. Ager Aketxe pokušava ubaciti, ali Blanco Leschuk je uhvaćen u ofsajdu.45'+1'Gooooool! Eibar 1, Ponferradina 0. Blanco Leschuk (Eibar) udarac glavom iz sredine kaznenog prostora nakon kornera 45'Korner, Eibar. Kelechi Nwakali je izveo korner.44'Promašen pokušaj. José Naranjo (Ponferradina) pucao je desnom nogom izvan šesnaesterca i odlazi visoko i preko desne strane. Uz pomoć Agusa Medine.

43'Matheus Pereira (Eibar) je dobio žuti karton zbog opasne igre.43'Prekršaj Matheusa Pereire (Eibar).43'Kelechi Nwakali (Ponferradina) je dobio prekršaj u zoni obrane.40'Prekršaj Matheusa Pereire ( Eibar).

40′ Derik Lacerda (Ponferradina) je dobio faul na suprotnoj polovici 38′ Korner, Eibar. Korner izvodi Alexandru Pascanu.38'Ager Aketxe (Eibar) udarac lijevom nogom izvan šesnaesterca je blokiran.34'Pokušaj promašen Yuri (Ponferradina) promašen udarac desnom nogom izvan šesnaesterca.

30'Juan Berrocal (Eibar) je dobio žuti karton zbog opasne igre.30'Juan Berrocal (Eibar) je fauliran.30'José Naranjo (Ponferradina) je fauliran na protivničkoj polovici.29'Ríos Reina (Eibar) je fauliran ) ).

29' Derik Lacerda (Ponferradina) je dobio faul u obrambenom pojasu 27' Paris Adot (Ponferradina) je igrao rukom, ali je malo otišao preko kornera 25' Blanco Leschuk (Eibar) promašio udarac glavom s centra prostora lopta je izgubljena u desnu stranu gola. Asistirao je Ager Aketxe ubacivanjem u prostor nakon ubačaja iz kuta.

25′ Korner, Eibar. Korner izvodi Kelechi Nwakali. 23'Korner, Eibar. Agus Medina izveo korner 22' Promašen udarac Sergio Álvarez (Eibar) desnom nogom izvan kaznenog prostora 20' Korner, Eibar. Moi Delgado izveo korner.

18'Faul Ager Aketxe (Eibar).18'Kelechi Nwakali (Ponferradina) je fauliran u obrambenoj zoni.16'Fuul je napravio Matheus Pereira (Eibar).16'Agus Medina (Ponferradina) je fauliran u zonskoj obrani.

11'Ríos Reina (Eibar) dobiva faul u obrambenoj zoni.11'Yuri (Ponferradina) fauliran.10'Pokušaj blokiran. José Naranjo (Ponferradina) pucao je desnom nogom izvan kaznenog prostora.9'Rober Correa igra rukom (Eibar).

9'Promašeni udarac. Matheus Pereira (Eibar) šutirao je lijevom nogom iz sredine kaznenog prostora nakon kornera. 8'Korner, Eibar. Alexandru Pascanu izveo je korner. 7 ′ Sabit Abdulai (Ponferradina) je dobio žuti karton zbog opasne igre. 7 ′ Stoichkov (Eibar) je dobio faul u suprotnom polju.

7'Prekršaj Sabita Abdulaija (Ponferradina).4'Promašen pokušaj. Blanco Leschuk (Eibar) glavom iz centra šesnaesterca promašuje ulijevo.3'Prekršaj Blanca Leschuka (Eibar).3'Adrián Diéguez (Ponferradina) ima fauliran u obrambenoj zoni.

Počinje prvi dio.Potvrđene postave obje ekipe. Protagonisti skaču na teren kako bi započeli vježbe zagrijavanja