این شنبه اولین روز از اولین دوره مسابقات کوپا دل ری برگزار شد که یکشنبه هفته جاری بسته خواهد شد. این نتایج مسابقات و تیم های راه یافته به دور دوم است (به صورت پررنگ)
سی دی ماناکور – اف سی آندورا (1-3)
UE Olot – Levante UD (0-4)
CDA Navalcarnero – UD Logroñés (1-3، بعد از وقت اضافه)
اتلتیکو ساگونتینو – آموربیتا (1-0، بعد از وقت اضافه)
سی دی گویجولو – آر سی دپورتیوو (2-0)
کلاب سستائو ریور – ریسینگ کلاب فرول (1-0)
باشگاه اس دی گرنیکا – سی دی لگانس (0-0، پنالتی)
باشگاه آرناس - سی دی لوگو (1-0)
CD Utrera – AD Ceuta FC (0-1)
SD Beasain – Real Sporting (2-3 بعد از وقت اضافه)
CD Huétor Tájar – Albacete Balompié (0-3، بعد از وقت اضافه)
سی دی گوادالاخارا – اس دی پونفرادینا (2-1)
ریسینگ ریوخا سی اف - گیمناستیک د تاراگونا (0-2)
CD Autol – RCD مایورکا (0-6)
CD L'Alcora – Elche CF (0-3)
سی پی کاسرنو – کوردوبا سی اف (3-0)
سی دی پالنسیا کریستو اتلتیکو – یو دی ایبیزا (0-2)
سی دی کوریا – سی اف فوئنلابرادا (2-0)
سی دی سانتا آمالیا – ویارئال سی اف (0-9)
سی دی رینکون – آر سی دی اسپانیول (0-3)
اس دی آلمازان – اتلتیکو مادرید (0-2)
کوپا دل ری، یکشنبه، 13 نوامبر
سی دی اتلتیکو پاسو – رئال مورسیا (1-1، پنالتی)
جوانان تورمولینوس سی اف - اس دی هوئسکا (2-2، پنالتی)
CF Vimenor – CD Mirandes (0-2)
سی دی Diocesan – رئال ساراگوسا (1-0)
CD Loyalty of Villaviciosa – CD Tenerife (0-2)
CFJ Mollerusa – Rayo Vallecano (1-3)
RC Recreativo de Huelva – Burgos CF (1-1، پنالتی)
یونیون آداروه - لینارس دپورتیوو (1-2)
سی دی کوئینتانار دل ری – خیرونا اف سی (1-2، به تعویق افتاد)
CD Las Rozas – SD Eibar (0-3)
سی دی ایبیزا جزایر پیتیوساس – سی اف رایو ماجاداهوندا (3-1)
SCR Peña Deportiva – CF مالاگا (1-1، پنالتی)
سی دی آلفارو – اف سی کارتاخنا (0-1)
RS Gimnástica de Torrelavega – Real Oviedo (2-3، وقت اضافه)
CE Manresa – Pontevedra CF (1-3)
سیدی آرندو – سیدی اتلتیکو بالارس (1-1، پنالتیها)
هرکول د آلیکانته سی اف - سی اف لا نوچیا (2-4، وقت اضافه)
سی دی الگار – آر سی سلتا د ویگو (1-6)
ولارده سی اف - سویا اف سی (0-2)
باشگاه اتلتیکو سیربونرو – سی اف اینترسیتی (0-1)
سی دی تروئل – یو دی لاس پالماس (0-1)
AD San Juan – CD Numancia de Soria (0-2)
یکلانو دپورتیوو – گرانادا سی اف (2-3)
Coruxo FC – CD Eldense (2-2، پنالتی)
اورنسه سی اف - آلکورکون (1-1، پنالتی)
Utebo FC - AD Mérida (2-2، پنالتی)
باشگاه لیدا اسپورتیو - دپورتیوو آلاوز (0-1)
باشگاه رئال یونیون - کادیز سی اف (3-2)
سی دی سن روکه د لپه - ختافه سی اف (2-3، پیش بینی می شود)
سی دی کازالگاس – رئال سوسیداد (1-4)
UD Alzira – Athletic Club (0-2)
سی دی آرنتیرو – یو دی آلمریا (2-0)