Valencia otse-eetris täna: liigamäng, 7. mängupäev

Mäng läbi, Espanyol 2, Valencia 2.90'+10'Teine poolaeg, Espanyol 2, Valencia 2.90'+9' Katse ebaõnnestus Justin Kluiverti (Valencia) pealöök väga lähedalt, mis eksib risti. Abistab José Gayà tsenderdusega piirkonda.90'+8'Mouctar Diakhaby (Valencia) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.

90'+8'viga Mouctar Diakhaby (Valencia) poolt.90'+8'Nicolás Melamed (Espanyol) on saanud viga kaitsetsoonis.90'+7'Nico González (Valencia) on saanud vea kaitsetsoonis ,90 '+7' Viga Keidi Bare (Espanyol) poolt.

90'+6'Ooooo! Espanyol 2, Valencia 2. Eray Cömert (Valencia) lööb parema jalaga väljastpoolt ala.90'+4'Viga Samuel Lino (Valencia) poolt.90'+4'Aleix Vidal (Espanyol) sai piirkonnas vea kaitsev.90'+4'Löök peatus maapinnal keppide all. Nico González (Valencia) laseb väljastpoolt ala parema jalaga. Abistab Thierry Correia.

90'+2'Martin Braithwaite (Espanyol) sai võitluse eest punase kaardi.90'Thierry Correia (Valencia) sai kaitsetsoonis vea.90'+1'VAR Otsus: Martin Braithwaite'i punane kaart tühistatakse (Espanyol) .90' Viga Martin Braithwaite'i (Espanyol) poolt.

89′ Nico Gonzálezi (Valencia) viga.89′ Keidi Bare (Espanyol) sai kaitsetsoonis vea.87′ Espanyoli vahetus, Pol Lozano astub väljakule Vinicius Souza asemel.87′ Vahetus Espanyol, siseneb Simo väljakule. asendab Sergi Darderit.

85′ Marcos André (Valencia) sai võitluse eest punase kaardi. 85′ Marcos André (Valencia) viga. 85′ Vinicius Souza (Espanyol) sai kaitsetsoonis vea. Hugo Duro siseneb Ilaix Moribasse.

83'Hästi! Espanyol 2, Valencia 1. Sergi Darder (Espanyol) tulistab parema jalaga väljastpoolt ala.81'Thierry Correia (Valencia) ohtlik mäng.81'Nicolás Melamed (Espanyol) sai kaitsetsoonis vea.81'Löök seisab madalal vasakul. Hugo Guillamón (Valencia) tulistas väljastpoolt parema jalaga. Abistab Justin Kluivert.

80′ Marcos André (Valencia) sai kaitsetsoonis karistuslöögi.80′ Keidi Bare (Espanyol) viga. 76'Brian Oliván (Espanyol) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.

76'Justin Kluivert (Valencia) eksis vastasväljakul karistuslöögist.76'Viga Brian Oliváni (Espanyol) poolt.75'Viga Hugo Guillamóni (Valencia) poolt.75'Nicolás Melamed (Espanyol) eksis kaitselöögis karistuslöögist. tsooni.

74'Asendus Espanyolis, Nicolás Melamed astub vigastuse tõttu väljakule Fernando Calero eest.74'Vahetus Valencias, Eray Cömert astub väljakule Gabriel Paulista eest.73'Vahetus Valencias, Nico González astub väljakule André Almeida eest.73 "Vahetus Valencias astus väljakule Marcos André, kes vahetas välja Edinson Cavani.

70'Katse läks mööda. Martin Braithwaite (Espanyol) vasaku jalaga löök kasti keskelt, mis läheb kõrgele ja vasakule pärast nurka. 70'Katse blokeeritud. Leandro Cabrera (Espanyol) pealöögi kasti ala keskelt.69 "Nurk, Espanyol. Nurga lõi Thierry Correia. 68′ Katse ebaõnnestus. Joselu (Espanyol) parema jalaga löök kasti keskelt läheb kõrgele ja kaldub paremale.

67′ Gabriel Paulista (Valencia) sai kaitsetsoonis vea. 67′ Martin Braithwaite (Espanyol) viga. 65'José Gayà (Valencia) sai vasakult äärelt karistuslöögi.

65'Viga Aleix Vidali (Espanyol) poolt.63'Viga Justin Kluivertilt (Valencia).63'Brian Oliván (Espanyol) sai kaitsetsoonis karistuslöögi.63'Sergi Darder (Espanyol) tabab ristlatti, tulistas otse kasti keskelt. Abistab Aleix Vidal.

62 ′ Löök peatus värava paremal äärel. Martin Braithwaite (Espanyol) laseb parema jalaga kasti paremalt küljelt. Abistab Álvaro Fernández.62′ Espanyoli asendamine, Keidi Bare astub väljakule, asendades Edu Expósito.61′ Offside, Valencia. José Gayà astus sügava sammu, kuid Edinson Cavani oli suluseisus.. 59'Corner, Valencia. Nurga võttis Sergi Gómez.

58'Sergi Darder (Espanyol) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.58'Justin Kluivert (Valencia) sai paremal äärel vea.58'Sergi Darderi (Espanyol) viga.56'Ooooo! Espanyol 1, Valencia 1. Joselu (Espanyol) parema jalaga löök kasti vasakust servast.

55′ Justin Kluivert (Valencia) kaotab. 55' Brian Oliván (Espanyol) sai kaitsetsoonis vea. 53' Ooooo! Espanyol 0, Valencia 1. Gabriel Paulista (Valencia) peaga nurgalöögi järel ala keskelt sisse.. 53'Corner, Valencia. Nurga võttis Vinicius Souza.

51' Corner, Espanyol. Nurga võttis Mouctar Diakhaby.49′ Offside, Espanyol. Fernando Calero sai läbilöögi, kuid Martin Braithwaite tabati suluseisust.. 46'Corner, Espanyol. Nurga lõi Thierry Correia. 46' Katse blokeeritud. Martin Braithwaite (Espanyol) tegi parema jalaga löögi vasakult kasti äärest. Abiks Sergi Darder.

Teine poolaeg algab Espanyol 0, Valencia 0.45′ Vahetus Valencias, Justin Kluivert astub väljakule, asendades Samu Castillejo.45′ Vahetus Espanyolis, Aleix Vidal astub väljakule, asendades Javier Puado.45'+1'Esimene poolaeg lõpeb 0, Valencia 0.

44 ′ Ilaix Moriba (Valencia) sai kaitsetsoonis vea. 44 ′ Viga Vinicius Souza (Espanyol) poolt. 43 ′ Hugo Guillamón (Valencia) on saanud kaitsetsoonis vea. ).

43 ′ Edinson Cavani (Valencia) katse blokeeris parema jalaga löögi ala keskelt. 42 ′ Nurk, Valencia. Nurga lõi Vinicius Souza.42'Ilaix Moriba (Valencia) sai vasakult äärelt karistuslöögi.42'Javier Puado (Espanyol) viga.

41'Gabriel Paulista (Valencia) pealöögi paremalt äärelt tabas katse, mis läks liiga kõrgele. Abistas José Gayà tsenderdusega piirkonda pärast karistuslöögi lahendamist.41'Vinicius Souza (Espanyol) viga.40'Samuel Lino (Valencia) sai vasakult äärelt karistuslöögi.39'Viga Thierry Correia poolt ( Valencia).

39′ Javier Puado (Espanyol) sai kaitsetsoonis viga 38′ Vinicius Souza (Espanyol) viga 38′ Ilaix Moriba (Valencia) vastasväljakul.

36'Viga Joselu (Espanyol).34'André Almeida (Valencia) viga.34'Sergi Darder (Espanyol) sai kaitsetsoonis vea.32'Viga Mouctar Diakhaby (Valencia) poolt.

32'Joselu (Espanyol) sai paremal äärel vea.31'Thierry Correia (Valencia) sai viga paremal äärel.31'Viga Martin Braithwaite'ilt (Espanyol).29'Viga Hugo Guillamónilt (Valencia) .

29'Vinicius Souza (Espanyol) eksib kaitsetsoonis.27'Ilaix Moriba (Valencia) viga.27'Vinicius Souza (Espanyol) eksib kaitsetsoonis.24'Samuel Lino (Valencia) katse sooritas vasaku jalaga lööki. kasti sisemuse vasak pool.

21 ′ Nurk, Espanyol. Nurga lõi Thierry Correia. 20' nurk, Valencia. Nurga võttis Leandro Cabrera 17'Corner, Espanyol. Nurga lõi Thierry Correia 16' Löök tõrjuti madalalt vasakule. Martin Braithwaite (Espanyol) laseb väljastpoolt ala parema jalaga. Abiks Sergi Darder.

15'Viga Javier Puado (Espanyol) poolt.15'Ilaix Moriba (Valencia) sai viga kaitsetsoonis.14'Sergi Gómez (Espanyol) sai viga kaitsetsoonis.14'Viga Edinson Cavani (Valencia) poolt ).

13'Katse ebaõnnestus Edinson Cavani (Valencia) parema jalaga löök kasti keskelt. 10' Löök seistes pulkade all maapinnal. Samuel Lino (Valencia) tulistab vasaku jalaga ala keskelt.5'Javier Puado (Espanyol) sai vastasväljakul karistuslöögi. 5'Viga Hugo Guillamónilt (Valencia).

5 ′ Löök peatatud. Javier Puado (Espanyol) lööb parema jalaga siseala paremast servast 3′ Nurk, Espanyol. Nurga lõi Thierry Correia.1'Viga Vinicius Souza (Espanyol) poolt.1'Samuel Lino (Valencia) sai kaitsetsoonis vea.

Algab esimene osa, mõlema meeskonna poolt kinnitatud joondused. Peategelased hüppavad väljakule, et alustada soojendusharjutusi