Väärt, kuid kasutu lips Toledo jaoks

Veel lips ja neid on juba palju. Sedapuhku Levante tütarfirma vastu. Teenuslik 2:2, mis saavutati pärast vaidlust matšist, kus roheliste seis oli kuni 2. minutini 0:30, kuid mis on siiski klassifikatsiooni alumine osa. Püsivus on juba kimäär.

Esimese poolaja kahel viimasel minutil viskas Rubén Moreno end välditavate kollaste kaartidega välja. Ja teisel poolajal pidas Toledo nii hästi vastu, kui suutis, kuni külalised viigistasid seisu 83. minutil.

Aga alusta algusest. Saabus 3. minut, kui Alberto Bernardo sooritatud nurgalöök viis palli kaugele posti, kust väljus Iván Cedric, kes lõi tühja värava.

Cedric ise suutis 2. minutil seisuks 0:13 viigistada, kuid äärelt sooritatud löök tõrjus kiiruga külaliste väravavahi.

26. minutil kainestas külalisvälja Adrián Jiménezi kaugsööt. Leali ja Toni Herrero vahel tekkis segadus, mida Rubén Moreno kogu maailma mugavuse juures püüdis lüüa.

Barcelona koopia oli kohe käes. 31. minutil lõi Arasa suurepärase löögiga ja pärast kohaliku kaitse ahelvigu värava.

Vahepausi saabudes kulges mäng 2:1 viigis, kuid Rubén Moreno eksis minuti jooksul kaks korda ning kaks kollast kaarti saatsid ta riietusruumi.

Pärast taaskäivitamist andsid Migue García, Andriu ja Álex Martín 3:1 armu. Kes ei andestanud, oli azulgrana meeskond, kes tabas 83. minutil Alcaina peatamatut sihikut. Sellest hoolimata jõudis Pepe Carmona 90. minuti löögiga roheliste võiduväravale lähedale, kuid Peña tõrjus selle väravajoonel.

Kastiilia-La Mancha meeskondade teised markerid olid: Recreativo Granada, 2-UD Socuéllamos, 0; Calvo Sotelo de Puertollano, 4-Mar Menor, 0 ja CD Marchamalo, 1-Atlético Pulpileño, 0.

Tehniline leht

CD Toledo: Roberto; Herrera (Cambil, 80. a), Mario Gómez, Adrián Jiménez, Gomis; Andriu, Arturo Segado (Migue García, s. 46), Rodri (Víctor Andrés, s. 87), Alberto Bernardo (Pepe Carmona, 87. a.); Rubén Moreno ja Iván Cedric (Álex Martín, 80-aastane)

Atlético Levante UD: väljad; Leal (Alcaina, m. 56)l, Toni Herrero, Carlos Jiménez, Peña; Arasa (Sevikyan, s. 66), Cerdá, Benítez, Mario Rodríguez (Vido, 79. a.); Faraj (Joseda, el. 56) ja Pulpón.

Kohtunik: Abraham Hernandez Maestre. Andaluusia komitee. Kollased kaardid kohalikele Herrerale, Rubén Morenole (taga, saadeti välja 45. minutil) ja Cedric. Külastuse teel Lealis, Arasas, Sevilkyanis ja Peñas.

Väravad: 1-0, m. 3: Ivan Cedric; 2-0, m. 26: Ruben Moreno; 2-1, m, 31: Arasa; 2-2, m. 83: Alcaine.

Juhtumid: Teise RFEF-i V alagrupi 29. mängupäeva mäng peeti Salto del Caballo staadionil umbes 1.600 pealtvaataja ees.

Tulemused kolmandas RFEF-is

Illescas, 0-Villarrobledo, 0; Manchego Ciudad Realist, 6-Hogar Alcarreño, 1; Deportivo Guadalajara, 4-Hurricane de Balazote, 0; CD Azuqueca, 0-CD Quintanar, 2; ja CD Miguelturreño, 3-AD San ​​​​Clemente, 2. Mängitud laupäeval: Balompédica Conquense, 0-CD Torrijos, 1; CD Villacañas, 2-Atlético Albacete, 0; ja Villarrubia CF, 0-CD Tarancón, 2. Tabelit juhib Deportivo Guadalajara 73 punktiga, järgnevad Quintanar del Rey, Illescas, Villarrobledo ja Torrijos, vastavalt 69, 61, 60 ja 59 punktiga.