Liiga palju riista Viña Albali Valdepeñase jaoks

Jean Pierre Guisel Costa, paremini tuntud kui "Pito", võitis selle noortemeeskonna koos Viña Albali Valdepeñase unistustega Hispaania futsali karikavõistlustel. 31-aastane Brasiilia tsenter, üks maailma parimaid mängijaid, lõi kaks väravat, mis olid Barça jaoks võtmetähtsusega, et teisel poolajal selja tagant tagasi tulla, 3:2 võita ja poolfinaali debüüdil kvalifitseeruda. turniir, mis peeti kuni pühapäevani Granadas.

Kuni 1.500 fänni La Manchast kolis Nasridi linna, andes värvi ja täites Palacio de Deportes müraga. Sellest sinisest mõõnest kannustatuna surusid David Ramose poisid alguses peale, olid oma rivaalidest rohkem ühendatud ja argentiinlane Claudino lõi seitsmendal minutil pärast nurgalöögi edukat sooritamist 0:1 värava. Vahetult enne oli Edu Sousa tõrjunud Adolfo löögi meeskonnale. Vahetevahel väravavaht Dídac Planat ründes kasutanud Barça põrutas Catela ja Pito kaudu kaks palli postidesse, kuid poolajal oli seis siiski külaliste ees.

Riietusruumi ümber oli vastuoluline vahekohtu otsus. Blaugrana Matheus sai viga ja kohtunikud andsid talle teise kollase, mis tundus selge, ning Adolfo viigistas kohe kiires triangulatsioonis. Valdepeñas suutis juhtima asuda hea kombinatsiooniga, mille Lemine lõpetas ja Sergio Lozano tühja väravaga päästis. Siiski tuli Pito 2:1, mille ta määratles kvaliteetselt ja enne Edu Sousa halba asetust.

David Ramos tabas Ivis vastumeelsust, et kuni ta polnud jalga rajale tõstnud ja tuli ringi. Kell 5:26 viigistas ta sumisemise ajal üsna nõrga löögiga, mille Dídac sõi, võib-olla seetõttu, et ta ei näinud teda lahkumas. Mõlemad meeskonnad kogusid viis viga ja mängisid taas võidu viimastel minutitel. Ja nagu eelmistelgi kordadel, võitis Barça.

Dídac heastas oma vea pika serviga, täpse sööduga, mille Pito jõudis lõpuni, Edu Sousa tõrjus refleksidega ning jah, teisel hetkel saatis brasiillane palli punasesse. Valdepeñas võttis välja väravavahi-mängija ja Rafa Ratol oli minuti pärast hea võimalus viigistada, kuid Dídac kerkis välja, kellele anti andeks.

– Barça: Didac, Ortiz, Catela, Sergio Lozano ja Pito (stardiviisik). Mängisid ka: Matheus, André Coelho, Antonio Pérez, Adolfo, Sergio González ja Marcenio.

– Viña Albali Valdepeñas: Edu Sousa, Boyis, Rafa Rato, Pol Pacheco ja Solano (stardiviisik). Mängisid ka: Claudino, Lemine, Lolo, Bateria, Ivi, Abbasi ja Matheus Preá.

Väravad: 0-1, m. 7: Claudinus; 1-1, m. 25: Adolfo; 2-1, m. 28: vile; 2-2, m. 35: Ivi; 3-2, m. 36: Vile.

Kohtunikud: Navarro Rodríguez-Villanueva ja Sarabia Eguiluz. Kollased kaardid kohalikele André Coelhole, Sergio Gonzálezile ja Matheusele. Külalispoolel Solano, Rafa Rato, Boyis, Edu Sousa ja treener David Ramos.

Juhtumid: Hispaania karikavõistluste veerandfinaali esimene mäng, mis mängiti Granadas Palacio Municipal de Deportesis umbes 7.000 pealtvaataja ees; neist umbes 1.500 kolis Valdepeñasest.