Ja Socuélamoses saavutasime selle, mis tundus võimatu: päästsime end

Möödunud aasta lõpus, mil oli mängitud peaaegu kogu meistrivõistluste esimene ring, oli UD Socuéllamos eelmisest kolmas ja võitis vaid ühe mängu 16st. Toona tundus püsivuse saavutamine võimatu. Azulóni klubi otsustas aga suunamuutuse kasuks, viskas treener Josico välja ja andis käsu tema teisele, Sergio Camposele. Ja nii hakkaski mänge võitma praktiliselt sama meeskond, keda Hispaania jalgpallilaagrid raputasid. Ja see oli tagasituleku kudumine, mis kulmineerus sel pühapäeval 1:2 võiduga Atlético Pulpileño vastu, kes on teises RFEF-is püsivuse võitnud.

Peagi pöördus mäng La Mancha poole, kes asus kaheksandal minutil Hugo Estebani meeskonna tabamusega juhtima.

Teine oleks võinud tulla mitmel korral, eriti Nacho Huertase löögis posti, kuid juba langenud Pulpileño viigistas vahetult enne poolaega Barrenetxea väravaga. Teine poolaeg oli kõik või mitte midagi, sest viik polnud socuelláminosid väärt. Ning kangelaseks oli 67. minutil Pepe Delgado serviässa löönud Fer Cortijo, kes võiduga kotis pidi kannatama kuni viimase minutini, mil Casi värav suluseisu eest tühistati. headus.

CD Toledo lüüasaamine

Ülejäänud kolmest juba langenud Castilia-La Mancha meeskonnast kaotas CD Toledo Real Murcia vastu (2:0) ja jäi viimaseks, Calvo Sotelo langes samuti Águilase vastu (1:2) ja CD Marchamalo tegi viigi Herculese vastu (1). -1).