Girona 4 – Real Madrid 2: Madridi Real määrdunud punane Geronast

Teisipäev aprilli lõpus, 30 kraadiga, kell 19.30 ja mitte midagi ei ole kaalul. Selliste asjaoludega matš Montilivis ei pane Madridi Reali fänne välja mõtlema perekondlikke kohustusi või arstlikke kohtumisi, et kontorist varakult lahkuda. Saabuvad karikafinaal Osasunaga ja Meistrite liiga poolfinaalid. Pole vaja raisata energiat ja häält juba kaotatud lahingutele. Probleem on selles, et meeskond ise teeb seda.

Piinlik kaotus Girona vihmas, sobimatu valgele kilbile, mida eile kaitses vääriliselt ainult Vinicius, ainus, kes tahtis mängida ja võistelda. Üks asi on märtsis liigast ilma jääda ja teine ​​asi väljakul lohistada. Viimati lõi jalgpallur Madridi vastu neli väravat Lewandowski, 2013. aasta aprillis Dortmundi Borussia särgis. Kümme aastat hiljem oli Taty Castellanosel oma karjääri parim õhtu.

• Gerona: Gazzaniga; Arnau, Bueno, Juanpe, Miguel Gutiérrez (Hernández, min 89); Romeu, Couto, Tsygankov (Valeri, min.72), Iván Martín (Artero, min.90+2), Riquelme (Reinier, min.89); Castellanos (Stuani, min.72).

• Madridi Real: Kuu; Carvajal (Lucas Vázquez, min.79), Militao, Rüdiger, Nacho (Camavinga, min.52); Modric (Tchouameni, min.63), Kroos, Valverde; Asensio, Rodrygo (Mariano, min.79) ja Vinicius.

• Väravad: 1-0, min.12: Castellanos. 2:0, min.24: Castellanos. 2-1, min.34: Vinicius. 3-1, min.46: Castellanos. 4-1, min.62: Castellanos. 4-2, min.85: Lucas Vázquez.

• Kohtunik: Iglesias Villanueva (C. Gallego). Ta hoiatas Arnaud Gironas kollase kaardiga (min.43); ning Vinicius (min.37) ja Militao (min.65) Madridi Realis.

Laitmatu võit Mícheli Gironale, treenerile, kes tunnistab avalikult, et tahab näha Manchester Cityt Madridi käega löömas. Girona kuulub samale grupile ja Pep on Vallecano treeneri sõber. See pole poliitiliselt korrektne, aga vähemalt ei riku seadust, valdkonna eripära.

Samuti on kombeks kohtuniku nõusolekul Viniciust jahtima minna. Eile oli Iglesias Villanueva kord, kes ei teinud midagi sellist, mida paljud teised poleks varem teinud. Galicia kohtunik märkis peagi territooriumi. Duellid määrustiku piirini ja vile streik. Seis 1:0, mis realiseerus pärast valgete keskkaitsjate tõsist positsiooniviga, mõlemad väljaspool oma tsooni, sündis 3.560. löögist, mille nad sel hooajal Vinile andsid, ilma igasuguse sanktsioonita. Avatud baar.

See oli lambretta Arnau vastu, nagu enne Romeu tarascadat, ja seejärel hirmuäratav Santi Bueno tabamus, mille naastud paitas brasiillase vasaku jala Achilleuse kanda. Jätka!

Vihane Vinicius kaotas närvi ja hakkas isegi muruga vaidlema. Kilbi raputamise žestid, tribüünidele väljakutse esitamine, kokkupõrked mitme Girona mängijaga ja vihased protestid Iglesias Villanuevale, kohtunikule, kes on vähem isiksus kui "Gublin". Ta ei arvanud ka, et Vinicius näeb kollast enne neid, kes teda jalaga lõid. Bingo.

Minutite järel manitses galicialane Arnaut 43. minutil, kui viskas Viniciuse pikali, tabas teda põlve ja näkku. Topeltlöök, kui räpane odav. Brasiillasel on sel hooajal üheksa kollast kaarti, mis on sama palju kui Benzema 14 aasta jooksul Madridis.

Kui aus olla, siis esimene poolaeg ei olnud Madridi jaoks halb, kuid tagaküljel mängiti tähisega "puhkuseks suletud". Kes ütles Ancelottile, et tema meeskond on Camavinga kaitses puudumise eest maksnud. Seis 2:0 sündis samuti Militao rängast eksimusest, kes oli segaduses 40 meetri löögist ja oli duellis Castellanosega kahjutu. Väga ei aidanud ka jääväravavaht Lunin.

Courtoisi viimasel minutil gastroenteriit põdeva kaotuse tõttu alustanud ukrainlane on viimastel aastatel klubist läbi käinud üks arusaamatumaid mängijaid. Castellanose löök libises jalge alt. Selge, miks ta isegi karikasarjas ei mängi.Andke talle sutan ja otsige suvel meeskond. Tema enda ja Madridi heaks.

Võrgule olid määratud ka kaks lööki pulkade vahel, mida oli kohe teise poolaja alguses kolm. Madrid lahkus riietusruumist kaks minutit enne Gironat. Kindlasti, tagasitulek, aga ilma noa ja kahvlita sööma minna ei saa. Pärast taaskäivitamist polnud möödunud minutitki, kui Couto paljastas Nacho lihtsa pika palliga, et näha, kes kõige rohkem jooksis, ja Taty tegi sama, jälle Militao ja Rudigeriga. Märkimata löök, ilma valgete keskkaitsjate vastuseisuta ega vähimagi vihjeta Lunini hirmutamisele. Nähtamatu.

Neljas tõi välja Militao halvima mängu Madridi Reali kaitsjana. Lühikese nurga lõi Riquelme piirkonda. Argentiina ründaja, kes asetas rahulikult Ederi selga, ei pidanud isegi löögile vastu võitlema. Militao isegi ei hüpanud. Peatuli punasele. 4-1.

Pool tundi oli jäänud ja Madridi fännide peas kajas Brasiilia keskkaitsja eelmise nädala lause. "Olen teel maailma parimaks kaitseks." Rinna välja sirutamine ei olnud kunagi hea väljapääs. Ancelotti, hämmeldunud ja tavapärasest kõrgema närimissagedusega, tõmbas Mariano ja Lucase lõpuks kaasa. Ja Vinicius, keda ta ei eemaldanud, kuigi surfas mitmel korral teisel kollasel lainel.

Brasiillane oli algusest lõpuni ainuke, kes särgi väärikas. Tema hiilgava mänguga 85. minutil lõpetas Madrid finaali 4:2, mille realiseeris Vázquez. Ebapiisav meik.