Getafe otse-eetris täna: LaLiga Santanderi matš, 6. mängupäev

Mäng läbi, Osasuna 0, Getafe 2,90'+7' Teine poolaeg lõppeb, Osasuna 0, Getafe 2,90'+6' Tabatud löök. Rubén Peña (Osasuna) lööb paremalt äärelt pistes parema jalaga.90'+5'Juan Cruz (Osasuna) sai kaitsetsoonis vea.

Jaime Mata (Getafe) viga 90'+5'.90'+4' Vahetus Getafes, Jaime Seoane astub väljakule Carles Aleñá eest.90'+4' Vahetus Getafe's, Álex Revuelta astub väljakule Gastón Álvareze eest, kuna 90'+3'Viga Unai García (Osasuna) poolt.

90'+3'Gastón Álvarez (Getafe) on saanud viga kaitsetsoonis.90'+2'Corner, Osasuna. Nurga lõi Domingos Duarte.90'+1'Luis Milla (Getafe) Teine kollane kaart ohtliku mängu eest.90'+1'Luis Milla (Getafe) viga.

90'+1'Ez Abde (Osasuna) sai vastasväljakul karistuslöögi.90'+1'Jon Moncayola (Osasuna) pealöögi katse blokeeris ala keskelt.90'Kike García (Osasuna) on saanud vabalöök vastasväljakul Domingos Duarte (Getafe) 90' viga.

89' Katse läks mööda Munir El Haddadi (Getafe) parema jalaga löök kasti keskelt läheb vasakule mööda. Abistas Damián Suárez tsenderdusega piirkonda. 88' Carles Aleñá (Getafe) katse blokeeris vasaku jala löögi väljastpoolt ala. Abis Luis Milla.87'Viga Moi Gómezi (Osasuna) poolt.87'Juan Iglesias (Getafe) sai kaitsetsoonis vea.

85'Katse ebaõnnestus Munir El Haddadi (Getafe) vasaku jalaga löök kasti vasakust servast pärast vasturünnakut.82'Asendus Getafes, Jaime Mata astub väljakule Enes Ünali asemel.81'Corner, Osasuna. Nurga lõi David Soria 81' Löök peatus kõrgelt ja läbi värava keskpunkti. Ez Abde (Osasuna) tulistas väljastpoolt parema jalaga.

80'Moi Gómez (Osasuna) sai vastasväljakul karistuslöögi. 80'Viga Luis Milla (Getafe) poolt. 78'Väljas, Osasuna. Ruben Pena proovib läbilöögi, kuid Kike Garcia tabatakse suluseisust. 77 ′ Vahetus Osasunas, Manu Sánchez astub väljakule, asendades David García.

77' Vahetus Osasunas, Kike García astus väljakule Ante Budimiri asemel. 76' Ooooo! Osasuna 0, Getafe 2. Gastón Álvarez (Getafe) pealöögi väga lähedalt pärast settpalli olukorda. 76' Katse blokeeritud. Domingos Duarte (Getafe) lõi vasaku jalaga kasti keskelt. Abistab Mauro Arambarri. 75 ′ David García (Osasuna) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.

75'Viga David García (Osasuna) poolt.75'Munir El Haddadi (Getafe) sai vastasväljakul karistuslöögi.73'Carles Aleñá (Getafe) sai paremalt äärelt karistuslöögi.73'Jon Moncayola (Osasuna) on ohtliku mängu eest kollane kaart.

73'Viga Jon Moncayola (Osasuna) poolt.72'Stefan Mitrovic (Getafe) sai viga kaitsetsoonis.72'Viga Ante Budimiri (Osasuna) poolt.70'Ez Abde (Osasuna) sai viga vasakul äärel.

Damián Suárezi (Getafe) 70'viga.69'Ante Budimir (Osasuna) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.69'Ante Budimiri (Osasuna) viga.69'Damián Suárez (Getafe) on mängus ühe eksinud. ala kaitsev.

68′ Vahetus Osasunas, platsile tuleb Jon Moncayola, kes asendab Darko Brasanaci. 68'Luis Milla (Getafe) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi. 64'Darko Brasanac (Osasuna) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi mängida. 64'Viga Darko Brasanaci (Osasuna) poolt.

64 ′ Munir El Haddadi (Getafe) sai kaitsetsoonis vea. 63 ′ Getafe vahetus, Nemanja Maksimovici eest astub väljakule Luis Milla. 63 ′ Getafe vahetus, Borja Mayorali eest astub väljakule Munir El Haddadi. 59 ′ Rubén Peña (Osasuna) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.

59'Viga Rubén Peña (Osasuna) poolt. 59'Carles Aleñá (Getafe) sai paremal äärel vea. 58'Corner, Osasuna. Nurga võttis Juan Iglesias. 57 ′ Vahetus Osasunas, Rubén Peña astus väljakule Nacho Vidali eest.

57'Vahetus Osasunas, Ez Abde astus väljakule, et asendada Rubén García.55'Viga Rubén García (Osasuna) poolt.55'Stefan Mitrovic (Getafe) sai viga kaitsetsoonis.Getafe tulistas parema jalaga väljastpoolt. ala, mis läheb kõrgele ja kaldub paremale. Abistab Enes Ünal.

49 ′ Nurk, Getafe. Nurga võttis Sergio Herrera. 49 ′ Löök peatus värava parema külje kõrval. Enes Ünal (Getafe) tulistas väljastpoolt ala.48'Nacho Vidal (Osasuna) sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.48'Viga Nacho Vidali (Osasuna) poolt.

48'Enes Ünal (Getafe) on vastasväljakul vea saanud. 47' Nacho Vidali (Osasuna) katse tõrjus parema jalaga löögi paremalt äärelt. Abis Rubén García.47'Ante Budimir (Osasuna) katse tabas ala keskelt paremalt posti lähedalt peaga, kuid läks pärast nurgalööki veidi mööda.47'Nurk, Osasuna. Nurga võttis Stefan Mitrovic.

46'Ante Budimiri (Osasuna) katse blokeeris vasaku jalaga löögi ala keskelt.46'Darko Brasanacile (Osasuna) tehti viga vastasväljakul.46'Viga Mauro Arambarri (Getafe) poolt.Teine poolaeg algab Osasuna 0 Getafé 1.

45'+3'Esimene poolaeg lõppeb, Osasuna 0, Getafe 1.45'+1'Viga Nacho Vidali (Osasuna) poolt.45'+1'Borja Mayoral (Getafe) sai kaitsetsoonis vea.45'Viga Gastón Alvarezilt (Getafe).

44′ Moi Gómez (Osasuna) on saanud kaitsetsoonis vea.43′ Chimy Avila (Osasuna) sai punase kaardi.42′ VAR ülevaade: Võimalik punane kaart.

41'Viga Chimy Avila (Osasuna) poolt.41'Juan Iglesias (Getafe) sai vasakul äärel vea.38'Ante Budimiri (Osasuna) katse läks mööda ala keskelt tehtud löögiga, mis läks vasakule. 36 ′ Moi Gómez (Osasuna) on saanud kaitsetsoonis vea.

36'Viga Mauro Arambarri (Getafe) poolt.36'Lucas Torró (Osasuna) sai kaitsetsoonis vea.36'Viga Enes Ünali (Getafe) poolt.35'Rubén García (Osasuna) sai kollase kaardi.

35'Domingos Duarte (Getafe) sai kollase kaardi.34'Corner, Osasuna. Nurga võttis Gastón Álvarez. 33'Corner, Osasuna. Nurga lõi Gastón Álvarez 32′ Chimy Avila (Osasuna) sai paremal äärel vea.

32'Viga Juan Iglesiase (Getafe) poolt.32'Viga Carles Aleñá (Getafe) poolt.32'Darko Brasanac (Osasuna) sai kaitsetsoonis vea.30'Tooooo! Osasuna 0, Getafe 1. Juan Iglesias (Getafe) vasaku jalaga löök raske nurga alt vasakult.

28'Viga Darko Brasanaci (Osasuna) poolt.28'Carles Aleñá (Getafe) sai viga kaitsetsoonis.26'Viga Lucas Torró (Osasuna).26'Borja Mayoral (Getafe) sai viga ala kaitses.

24' Löök peatati maapinnal pulkade all. Juan Iglesias (Getafe) parema jalaga löök rohkem kui 30 meetrilt.23'Viga Rubén García (Osasuna) poolt.23'Domingos Duarte (Getafe) sai paremalt äärelt karistuslöögi.22'Ante Budimir (Osasuna) lükkas katse tagasi ) ) tulistati parema jalaga ala keskelt.

21'Rubén García (Osasuna) sai paremal äärel vea.21'Viga Gastón Álvarez (Getafe).17'Nurk, Osasuna. Nurga lõi Domingos Duarte.17'Ante Budimiri (Osasuna) katse blokeeris vasaku jalaga löögi kasti keskelt. Abis Chimy Avila peaga sööduga.

14'Löök peatus kõrgelt ja läbi värava keskpunkti. Darko Brasanaci (Osasuna) päis paremalt äärest. Abis Moi Gómez tsenderdusega. Nurk 14 ', Osasuna. Nurga võttis Juan Iglesias. 13 ′ Löök peatatud. Chimy Avila (Osasuna) laseb vasaku jalaga kasti paremalt küljelt. Abistab Nacho Vidal.

12'Viga Enes Ünali (Getafe) poolt.12'David García (Osasuna) sai viga kaitsetsoonis.7'Lucas Torró (Osasuna) sai viga kaitsetsoonis.7'Viga Mauro Arambarri (Getafe) ) ).

7'Katse tõrjus Enes Ünali (Getafe) parema jalaga löögi väljastpoolt kasti. Abis Borja Mayoral.3'Viga Enes Ünal (Getafe).2'Darko Brasanac (Osasuna) sai kaitsetsoonis vea. Algab esimene poolaeg.

Kinnitatud koosseisud mõlemas meeskonnas. Peategelased hüppavad väljakule, et alustada soojendusharjutusi