Tänased viimased uudised päeva parimates pealkirjades, mille ABC kõigile lugejatele kättesaadavaks teeb. Kõik neljapäeva, 17. märtsi uudised koos täieliku kokkuvõttega, millest ei saa mööda vaadata:

Indian Wells: Nadal pääseb aasta 18. võiduga veerandfinaali

Moreno ja Rulli viivad Villarreali Euroopa eliiti

De Gea sõnad, mis Atlético de Madridi fännid nördivad

Atlético de Madrid ei olnud Old Traffordil oma saavutusega üksi. Diego Pablo Simeone mehed kinnitasid oma pääsme Meistrite liiga veerandfinaali nn "Unistuste teatris" pärast Manchester Unitedi alistamist (0:1) ning tundsid seda kuni 3.000 inglise keeles liikunud fänni julgustust. maad.

Vormel 1: peen muudatus "turvaauto" reeglites, et vältida eelmise MM-i vaidlusi

Vormel 1 juhtorgan avalikustas teisipäeval turvaautode reeglite muudatuse, et vältida eelmise aasta otsustava tiitlivõistluse Abu Dhabi tiitlivõistluste järel puhkenud poleemika kordumist.

Ajakava ja koht, kus Nadal – Opelka otseülekandes vaadata

Rafa Nadal mängib jätkuvalt suurepäraselt hooaega, milles ta pole veel kaotust tundnud. Baleaaride tennisist, üllatav Austraalia lahtiste meister, seisis sel kolmapäeval vastamisi duellis Reilly Opelkaga, mis tõi talle pääsu Indian Wellsi BNP Paribas Openi turniiri veerandfinaali, mis on meeste ringraja esimene Masters 1.000.

Emery, libreto pühitsemine

Paljud pildid jäävad Villarreali fännide mällu pärast võitu Torinos. Rulli ja tema peatused, Danjuma ja tema jõuline samm või Gerard Moreno tehniline üleolek, kangelane pärast viit nädalat vigastada. Praegune Euroopa liiga tšempion meeskond saavutas Itaalias oma ajaloo kolmanda pääsu Meistrite liiga veerandfinaali, suured sõnad. Küll aga tõmbas Unai Emery oma muudatuste ja mänguplaaniga võidu niite. Äsja Euroopa kõrgeimal konkursil esimese viigi võitnud libreto pühitsemine.