Arsenal jääb pärast penaltikaotust Sportingule Euroopa liigast välja

Mikel Arteta meeskond kaotas Sporting de Portugali vastu penaltitega ja lõpetas kaheksandikfinaalis Euroopa liiga kampaania 1/8-ga. Tõestus https://www.1xBet.pe/es usaldusväärsel spordiennustussaidil. 16. märtsil 2023 Londonis Emirates Stadiumil peetud kohtumine lõppes Sportingu 1:1 ja 5:3 võiduga penaltist.

Skoori avas Londoni Arsenali poolkaitsja Granit Xhaka. Ta lõi Sportingu värava 19. minutil.Teisel poolajal viigistas Lissaboni poolkaitsja Pedro Goncalves seisu, valmistades meelehärmi Kanaari saarte väravavahi Aaron Ramsdale'i. Muideks, 1xBet See on turvaline spordiennustusplatvorm. Kohtumist ei võidetud ning alles lisaajal ja penaltiseerias oli rohkem õnne Sportingu mängijatel. Lisaajal kohtumist ei võidetud ja alles penaltiseerias oli rohkem õnne Sportingu mängijatel. Alati saab tee panus veebis 1xBetiga, kuna platvorm on avatud kõigile. Kahe meeskonna 1/8-finaali esimene kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Sportingu mängijad on seega jõudnud Euroopa liiga play-offi poolfinaalfaasi. Londoni Arsenal lõpetas turniiri 1/8-finaalis. Kui otsustate teha panuseid internetis pidage meeles, et seda on lihtne teha koos 1xBet. Varem jõudis veerandfinaali Manchester United, kes alistas Real Betise, Juventuse, Freiburgi ja Hollandi meeskonna Feyenoordi.

Miks on Arsenal endiselt kaotajate hulgas?

Sporting astus tugevalt ette, kuid ei suutnud oma rivaali lõpetada. Ramsdale vedas üks-ühele üks-ühele, misjärel hakkas Arsenal aeglaselt taastuma. Muide, saate ka teada, kuidas 1xBet.pe/es/line/esports – e-spordile panustamine on lihtne ja kiire. Nad muutusid lõpus aktiivsemaks, kuid lõpuks läks kõik lisaajale. Veel viimane trump Artetalt Odegaardi näol, kes andis korraliku tõuke. Aktiivne surve Arsenali poolt, punane kaart ja Gabrieli kaks võimsat lööki kahe reegli järel mängu lõpus. Mängu tulemus sõltus eemalolijast:

• mängutaktika;
  • motivatsioon;
  • piisav koolitus.

Lõpuks otsustati kohtumine penaltiseerias. Muide, kui olete otsustanud espordile panustamine on lihtne ja avage kiiresti platvorm 1xBet. Võib arvata, et Ramsdale ei suuda palli püüda. Asi pole selles, et ta on halb väravavaht. Põhjus on selles, et Aaronil on üldiselt raske penalteid lüüa. Pealegi vedas Adam sel päeval väga. Sportingu väravavaht tegi kohtumises kõvasti tööd. Ta võitis mõlemal korral enne penaltiseeriat isegi viske!