Eibar 1 – Ponferadina 0: Blanco pobjeđuje u Ipurui

Kraj utakmice, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6'Završni drugi dio, Eibar 1, Ponferradina 0.90'+6'Foul Amir Abedzadeh (Ponferradina).90'+6'Blanco Leschuk (Eibar) je fauliran u odbrambena zona.

90'+6' Korner, Ponferadina. Korner izveo Chema Rodríguez.90'+6'Alexandru Pascanu (Ponferradina) udarac je pariran iz centra.90'+4'Paul-Viorel Anton (Ponferradina) je fauliran u odbrambenoj zoni.90'+4' Matheus Pereira (Eibar) prekršaj.

90'+4'Paris Adot (Ponferradina) faul.90'+4'Yanis Rahmani (Eibar) je fauliran u zoni odbrane.90'+2'Ofsajd, Ponferadina. Kelechi Nwakali pokušava ubaciti loptu, ali Juan Hernández je uhvaćen u ofsajdu. 90'+2′ Kelechi Nwakali (Ponferradina) je fauliran u zoni odbrane.

90'+2'Foul Perua Nolaskoaina (Eibar).90'Blanco Leschuk (Eibar) je dobio žuti karton zbog opasne igre.90'Moi Delgado (Ponferradina) je fauliran u zoni odbrane.90'Fol White Leschuk (Eibar).

90'Foul Paul-Viorel Anton (Ponferradina).90'Yanis Rahmani (Eibar) je napravio prekršaj u odbrambenoj zoni.89'Kelechi Nwakali (Ponferradina) je napravio prekršaj u odbrambenoj zoni.89'Fol Peru Nolaskoain (Eibar) ).

88′ Moi Delgado (Ponferradina) je dobio žuti karton zbog opasne igre 88′ Faul Moi Delgado (Ponferradina). 88′ Zamjena u Ponferradini, Huan Hernández ulazi na teren i zamjenjuje Joséa Naranjoa. u pravu.

87'Zamena u Ponferradini, Paul-Viorel Anton ulazi na teren za Agusa Medinu.87'Zamena u Eibaru, Chema Rodríguez ulazi na teren za Anaitz Arbilla.87'Zamena u Eibaru, Yanis Rahmani ulazi na teren za Stoichkova.87 'Zamena Eibar, Álvaro Tejero je ušao na teren umjesto Robera Correa.

83′ Eduardo Espiau (Ponferradina) je blokirao udarac desnom nogom izvan kaznenog prostora. Asistirao Kelechi Nwakali. 81' Ofsajd, Eibar. Blanco Leschuk pokušava ubaciti loptu, ali Stoichkov je uhvaćen u ofsajdu 81' Ofsajd, Eibar. Yoel Rodríguez je pokušao ubaciti loptu, ali je Blanco Leschuk uhvaćen u ofsajdu 79' Faul Alexandru Pascanu (Ponferradina).

79′ Blanco Leschuk (Eibar) je napravio prekršaj u zoni odbrane. 76′ Korner, Ponferradina. Juan Berrocal je izveo korner 76' Aldair (Ponferradina) je blokirao udarac desnom nogom izvan kaznenog prostora. Asistirao Eduardo Espiau. 75 ′ Promjena u Ponferradini, Eduardo Espiau je ušao na teren umjesto Derika Lacerde.

73'Foul Perua Nolaskoaina (Eibar).73'Kelechi Nwakali (Ponferradina) je napravio prekršaj u zoni odbrane.72'Korner, Eibar. Ugao napravio Kuki Zalazar. 71′ Promjena u Eibaru, Quique González ulazi na teren umjesto Joséa Corpasa.

71 ′ Promjena u Eibaru, Peru Nolaskoain je ušao na teren umjesto Agera Aketxea. 69 ′ Korner, Ponferadina. Yoel Rodríguez izveo korner.69'Pokušaj promašen. Agus Medina (Ponferradina) je šutirao desnom nogom van kaznenog prostora.67'Rober Correa (Eibar) je fauliran.

67′ Moi Delgado (Ponferradina) je fauliran u odbrambenoj zoni 65′ Promašen udarac. Anaitz Arbilla (Eibar) je šutirao desnom nogom sa više od 30 metara, promašio je loptu sa desne strane gola iz direktnog slobodnog udarca. 64'Blanco Leschuk (Eibar) je napravio prekršaj u zoni odbrane. 64'Aldair (Ponferradina) je napravio prekršaj.

62'Ager Aketxe (Eibar) je dobio žuti karton zbog opasne igre. 62'Ager Aketxe (Eibar) faul. 62'Adrian Diéguez (Ponferradina) je dobio faul u zoni odbrane.60'Korner, Eibar. Korner izveo Alexandru Pascanu.

60' Adrián Diéguez (Ponferradina) je dobio žuti karton zbog opasne utakmice. 59' Korner, Eibar. Alexandru Pascanu izvodi korner.58'Ofsajd, Eibar. Matheus Pereira pokušava ubaciti loptu, ali Stoichkov je uhvaćen u ofsajdu 56' Pokušaj blokiran Derik Lacerda (Ponferradina) šutira desnom nogom sa desne strane peterca je blokiran. Asistirao Agus Medina nakon duboke vožnje.

56' Korner, Ponferadina. Juan Berrocal izvodi korner.54'Ofsajd, Eibar. José Corpas pokušava ubaciti loptu, ali Stoichkov je uhvaćen u ofsajdu. José Corpas (Eibar) šutira desnom nogom iz centra kaznenog prostora. 50'Ofsajd, Eibar. Ager Aketxe pokušava ubaciti loptu, ali Blanco Leschuk je uhvaćen u ofsajdu.

50 ′ Udarac nisko lijevo. Blanco Leschuk (Eibar) udarcem iz velike blizine 50' Obrani udarac. José Naranjo (Ponferradina) šutira desnom nogom sa više od 30 metara 50' Stop šut u gornji lijevi ugao. Anaitz Arbilla (Eibar) završava desnom nogom van terena. 49' Faul Aldaira (Ponferadina).

49'Ríos Reina (Eibar) je fauliran na protivničkoj polovini 48'Korner, Eibar. Korner izveo Amir Abedzadeh. 48 ′ Udarac sa visine i kroz centar gola. José Corpas (Eibar) šutira lijevom nogom iz centra kaznenog prostora. Asistirao Stoichkov. 47' Ofsajd, Ponferadina. Adrián Diéguez je napravio dubok korak, ali je Derik Lacerda uhvaćen u ofsajdu.

46' Pokušaj promašen. Agus Medina (Ponferradina) je šutirao desnom nogom van kaznenog prostora, otišao je previsoko. Uz asistenciju Derika Lacerde Počinje drugo poluvrijeme Eibar 1, Ponferradina 0.45'Zamjena u Ponferradini, Kuki Zalazar ulazi na teren umjesto Sabita Abdulaija.45'Zamjena u Ponferradini, Aldair ulazi na teren umjesto Yurija zbog povrede.

45'+4' Završeno prvo poluvrijeme, Eibar 1, Ponferradina 0,45'+3' Ofsajd, Ponferradina. Kelechi Nwakali pokušava ubaciti loptu, ali Yuri je uhvaćen u ofsajdu. 45'+3'Moi Delgado (Ponferradina) je fauliran u zoni odbrane. 45'+3'Sergio Álvarez (Eibar) pravi prekršaj.

45'+2′ Ofsajd, Eibar. Ager Aketxe pokušava ubaciti loptu, ali Blanco Leschuk je uhvaćen u ofsajdu. 45'+1'Goooooal! Eibar 1, Ponferradina 0. Blanco Leschuk (Eibar) šutira glavom iz centra peterca nakon kornera 45'Korner, Eibar. Korner je izveo Kelechi Nwakali. 44'Promašaj pokušaj. José Naranjo (Ponferradina) šutira desnom nogom izvan kaznenog prostora, ide visoko i široko udesno. Asistirao Agus Medina.

43'Matheus Pereira (Eibar) je dobio žuti karton zbog opasne igre. 43'Fol Matheus Pereira (Eibar).43'Kelechi Nwakali (Ponferradina) je napravio faul u odbrambenoj zoni.40'Fol Matheus Pereira ( Eibar).

40′ Derik Lacerda (Ponferradina) je napravio prekršaj na suprotnoj polovini 38′ Korner, Eibar. Korner je izveo Alexandru Pascanu.38'Ager Aketxe (Eibar) šutira lijevom nogom van kaznenog prostora je blokiran.34'Pokušaj promašen. Yuri (Ponferradina) šutira desnom nogom van kaznenog prostora.

30'Juan Berrocal (Eibar) je dobio žuti karton zbog opasne igre. 30'Juan Berrocal (Eibar) je fauliran. 30'José Naranjo (Ponferradina) je fauliran na protivničkoj polovini.29'Ríos Reina (Eibar) je fauliran ) ).

29' Derik Lacerda (Ponferradina) je dobio faul u odbrambenoj zoni. 27' Rukomet od Paris Adot (Ponferradina), ali je otišao malo pored gola nakon kornera. 25' Promašio Blanco Leschuk (Eibar) udarac glavom sa centra oblasti je lopta izgubljena na desnoj strani gola. Asistirao je Ager Aketxe sa centaršuta u prostor nakon udarca iz ugla.

25′ Korner, Eibar. Kelechi Nwakali izvodi korner. 23' Korner, Eibar. Korner izveo Agus Medina 22' Šut promašen Sergio Álvarez (Eibar) šutira desnom nogom van kaznenog prostora 20' Korner, Eibar. Moi Delgado izveo korner.

18'Foul Agera Aketxea (Eibar).18'Kelechi Nwakali (Ponferradina) je napravio prekršaj u odbrambenoj zoni.16'Foul napravio Matheus Pereira (Eibar).16'Agus Medina (Ponferradina) je napravio prekršaj u odbrani zone.

11'Ríos Reina (Eibar) prima faul u odbrambenoj zoni.11'Juri (Ponferradina) fauliran.10'Pokušaj blokiran. José Naranjo (Ponferradina) šutira desnom nogom izvan kaznenog prostora.9'Rober Correa igra rukom (Eibar).

9'Promašaj. Matheus Pereira (Eibar) šutira lijevom nogom iz centra peterca nakon kornera. 8'Korner, Eibar. Korner izveo Alexandru Pascanu. 7 ′ Sabit Abdulai (Ponferradina) je dobio žuti karton zbog opasne igre. 7 ′ Stoichkov (Eibar) je dobio faul u suprotnom polju.

7'Foul Sabita Abdulaija (Ponferradina).4'Pokušaj promašen. Blanco Leschuk (Eibar) šutira glavom iz centra kaznenog prostora ulijevo.3'Fol Blanco Leschuk (Eibar).3'Adrian Diéguez (Ponferradina) ima fauliran u zoni odbrane.

Počinje prvi dio.Poravnanja potvrđena od strane oba tima. Protagonisti skaču na teren kako bi započeli vježbe zagrijavanja