Обобщение и цели на Ейбар 2

актуализация

Край на мача, Ейбар 2, Лас Палмас 2,90'+5' Край на второто полувреме, Ейбар 2, Лас Палмас 2,90'+4'Корнер, Ейбар. Корнер, изпълнен от Фабио Гонсалес.90'+4'Опит блокиран Хави Муньос (Ейбар) стреля с десен крак извън зоната.

90'+2' Корнер, Ейбар. Корнер взе Саул Коко.90'+2'Фабио Гонсалес (Лас Палмас). ) получи фаул на дясното крило.90'+1'Смяна в Ейбар, Бланко Лещук влиза на терена, заменяйки Фернандо Льоренте.

87'Фол на Фабио Гонсалес (Лас Палмас).87'Янис Рахмани (Ейбар) беше фаулиран от лявото крило.87'Фол от Робер (Лас Палмас).87'Тоньо (Ейбар) беше фаулиран в защитата на зоната. 87' Фаул от Серхи Кардона (Лас Палмас).

87′ Агер Акетче (Ейбар) получи нарушение в противоположното поле. Асистиран от Фабио Гонзалес. 85'Офсайд, Ейбар. Фернандо Льоренте пробва пас, но Фран Сол беше хванат в офсайд.84'Рафа Мухика (Лас Палмас) хандбал.83'Смяна, Лас Палмас. Рафа Мухика заменя Армандо Садику.

81'Робер (Лас Палмас) получи нарушение в зоната на защита.81'Фол на Янис Рахмани (Ейбар).80'Гоооооол! Ейбар 2, Лас Палмас 2. Фернандо Льоренте (Ейбар) удари с глава от много близко разстояние.79'Опит блокиран. Кириан Родригес (Лас Палмас) удар с десен крак извън наказателното поле.79'Опит спасен от ниска греда на нивото на земята. Робер (Лас Палмас) стреля с десен крак от центъра на наказателното поле. Подпомогнат от Джонатан Виера.

78'Фран Сол (Ейбар) получи фаул от дясното крило. 78'Фол на Джонатан Виера (Лас Палмас).76'Чема Родригес (Ейбар) получи жълт картон за опасна игра.76'Армандо Садику (Лас Palmas) Palmas) получи свободен удар в половината на противника 76' Фаул от Чема Родригес (Ейбар).

75'Фол от Еду Експозито (Ейбар).75'Кириан Родригес (Лас Палмас) получи фаул от лявото крило.74'Смяна, Лас Палмас, Фабио Гонсалес влиза на терена, замествайки Хесе.74'Замяна, Лас Палмас, влиза на терена Робер влиза за Алберто Молейро 72'Джонатан Виера (Лас Палмас) е фаулиран от дясното крило.

72'Фол на Хави Муньос (Ейбар).70'Xabier Etxeita (Ейбар) получи жълт картон.70'Алваро Лемос (Лас Палмас) получи жълт картон.70'Смяна в Ейбар, Фран Сол влиза на терена заменя Стоичков. 70′ Смяна в Ейбар, Янис Рахмани влезе на терена, заменяйки Хосе Корпас.

69′ Корнер, Ейбар. Корнер взе Раул Навас 68′ Удар пропуснат от Хосе Корпас (Ейбар) стреля с десния крак от центъра на полето много близо до дясната греда, но мина леко встрани. Асистирана от Еду Експозито.64'Фол от Серхи Кардона (Лас Палмас).64'Хосе Корпас (Ейбар) получи фаул от дясното крило.62'Опитът пропусна. Алберто Молейро (Лас Палмас) стреля с десен крак извън наказателното поле това става твърде високо. Подпомогнат от Оменуке Мфулу.

62'Замяна, Ейбар, Агер Акетче влезе на терена, замени Кике Гонсалес.61'Опитът пропусна Фернандо Льоренте (Ейбар) стреля с десен крак от дясната страна от близко разстояние.60'Корнер, Ейбар. Корнер, изпълнен от Алваро Лемос 59'Офсайд, Ейбар. Xabier Etxeita опита преходна топка, но Фернандо Льоренте беше хванат в офсайд. Асистиран от Кириан Родригес.

55'Пропуснат удар на Чема Родригес (Ейбар) с ляв крак от труден ъгъл отляво, който отива твърде високо. Подпомогнато от Еду Експозито с центриране в наказателното поле след изпълнение на свободен удар. 55'Фол от Серхи Кардона (Лас Палмас).55'Хосе Корпас (Ейбар) получи фаул в половината на противника. 54'Корнер, Ейбар. Корнер взе Джонатан Виера. 53'Фол от Саул Коко (Лас Палмас).

53′ Фернандо Йоренте (Ейбар) получи нарушение на лявото крило. 52′ Опит, пропуснат от Джонатан Виера (Лас Палмас) стреля с десния крак извън зоната, която отива твърде високо. Подпомогнат от Алберто Молейро. Корнер 50', Лас Палмас. Корнер, изпълнен от Чема Родригес 49' Кириан Родригес (Лас Палмас) получи нарушение в зоната на защита. 49' Фаул от Кике Гонсалес (Ейбар).

45'Смяна в Ейбар, Xabier Etxeita излиза на терена, заменя Алваро Ронкал. Започва второто полувреме, Ейбар 1, Лас Палмас 2.45'+2'Първо полувреме завършва, Ейбар 1, Лас Палмас 2.45'Гооооол! Ейбар 1, Лас Палмас 2. Хесе (Лас Палмас) вкара дузпата с десния си крак 43′ Дузпа, предпочитана от Лас Палмас. Оменуке Мфулу беше изоставен в района.

43′ Дузпа, изпълнена от Алваро Ронкал (Ейбар) след нарушение в зоната. Асистиран от Кириан Родригес. Корнер 40', Ейбар. Корнер взе Раул Навас. 38' Корнер, Ейбар. Корнер взе Алваро Валес 37′ Ударът спря ниско вляво. Еду Експозито (Ейбар) стреля с десен крак от центъра на наказателното поле.

37 ′ Удар, отхвърлен от Фернандо Лоренте (Ейбар), удар с ляв крак извън зоната. Асистирана от Стоичков. 36' Удар спря под гредите на нивото на земята. Алберто Молейро (Лас Палмас) говори отдясно от центъра на района. Асистирана от Армандо Садику.35'Фол от Алваро Ронкал (Ейбар).35'Алберто Молейро (Лас Палмас) получи фаул в половината на противника.32'Опитът пропусна. Хави Муньос (Ейбар) стреля с ляв крак извън наказателното поле, което го отива твърде високо.

28'Опит пропуснат от Алваро Ронкал (Ейбар) Удар с десен крак извън наказателното поле, който отива високо и се отклонява надясно 28'Опит париран от Хави Муньос (Ейбар) шут с десен крак от дясната страна на наказателното поле. Асистирана от Стоичков.28'Тоньо (Ейбар) е фаулиран в зоната на защитата.28'Фол от Хесе (Лас Палмас).27'Офсайд, Лас Палмас. Álvaro Valles пробва пас, но Jesé е хванат в офсайд.

23'Хесе (Лас Палмас) получи жълт картон за опасна игра. 23'Чема Родригес (Ейбар) получи жълт картон.22'Гооооо! Ейбар 1, Лас Палмас 1. Армандо Садику (Лас Палмас) удар с ляв крак от центъра на наказателното поле 20' Корнер, Ейбар. Корнер взе Армандо Садику. 20' Корнер, Ейбар. Корнер взе Алваро Валес.

20' Действието спря. Стоичков (Ейбар) стреля с десен крак от дясната страна на наказателното поле 19' Корнер, Лас Палмас. Корнер, изпълнен от Хави Муньос.18'Фол от Оменуке Мфулу (Лас Палмас).18'Фернандо Лоренте (Ейбар) получи фаул в зоната на защита.17'Опитът пропусна. Армандо Садику (Лас Палмас) удари с глава от много близко разстояние.

14′ Корнер, Лас Палмас. Ъгъл, направен от Toño.12′ Корнер, Ейбар. Корнер, изпълнен от Саул Коко.10'Офсайд, Ейбар. Стоичков направи дълбока крачка, но Фернандо Лоренте беше в офсайд 9' Корнер, Ейбар. Корнер, изпълнен от Алберто Молейро 8' Фаул от Хосе Корпас (Ейбар).

8'Джонатан Виера (Лас Палмас) загуби в зоната на защита.7'Жозе Корпас (Ейбар) фаул.7'Серхи Кардона (Лас Палмас) загуби в зоната на защита.6'Корнер, Ейбар. Корнер, изпълнен от Алваро Валес. 6' Действието спря. Стоичков (Ейбар) стреля с десен крак от дясната страна на наказателното поле.

4'Ооооо! Ейбар 1, Лас Палмас 0. Стоичков (Ейбар) стреля с ляв крак от лявата част на наказателното поле. 3′ Кике Гонсалес (Ейбар) получи нарушение в зоната на защитата. 2'Действието спря до дясната страна на вратата. Хесе (Лас Палмас) стреля с десния крак от дясната страна на наказателното поле. Асистиран от Алберто Молейро.1'Офсайд, Ейбар. Серхио Алварес пробва пас, но Фернандо Льоренте беше хванат в офсайд.

Започва първата част 0'Потвърдени състави от двата отбора. Протагонистите скачат на терена, за да започнат упражненията за загряване