Жизнен триумф на Аморебиета срещу Мирандес

актуализация

Край на мача, Аморебита 1, Мирандес 0.90'+4'Последна втора част, Аморебита 1, Мирандес 0.90'+3'Фол от Горка Гурузета (Аморебита).90'+3'Хайсем Хасан (Мирандес) е фаулиран в мача. дясна лента.

90'+2' Офсайд, Аморебита. Горка Гурузета опита пробив, но Серхио Морено беше хванат в офсайд.90'+1'Хайсем Хасан (Мирандес) фаул.90'+1'Икер Билбао (Аморебита) беше фаулиран в зоната на защита. 89' Корнер, Аморебиета. Корнер взе Андерсън Аройо. 88′ Смяна в Аморебиета, Горка Ларусеа влезе на терена за Алваро Пеня.

87′ Оскар Хил (Аморебиета) губи. 87′ Роджър Брюге (Мирандес) получи фаул в зоната на защита. 87′ Смяна в Мирандес, Хорхе Агире влезе на терена за Серхио Карейра. 85′ Ръка на Икербиета Билбао). 84 ′ Смяна в Мирандес, Уорън Чимбембе влезе на терена, за да замени Алекс Лопес.

83'Опит пропуснат. Микел Сан Хосе (Аморебиета) стреля с десен крак от центъра на наказателното поле след ситуация със сет 82'Серхио Морено (Аморебиета) получава фаул на лявото крило. 82'Андерсън Аройо (Мирандес) фаул. 80'Алваро Пеня (Аморебиета) получи жълт картон за опасна игра. 80'Алваро Пеня (Аморебиета) е фаулиран.

80'Rodrigo Riquelme (Mirandés) получи фаул от лявото крило.79'Markel Lozano (Amorebieta) получи жълт картон за опасна игра.79'Foul от Markel Lozano (Amorebieta).79'Haissem Hassan (Mirandés) той получи нарушение в зоната на защитата. 78' Корнер, Аморебита. Корнер взе Виктор Мезегер.

77' Корнер, Аморебиета. Корнер, изпълнен от Odei Onaindia.77'Смяна в Amorebieta, Sergio Moreno влиза на терена, заменя Koldo Obieta.77'Замяна в Amorebieta, Oier Luengo влиза на терена, замествайки Jon Irazábal.76'Koldo Obieta (Amorebieta) за получи жълт картон опасна игра 76' Фаул от Колдо Обиета (Аморебита).

76'Родриго Рикелме (Мирандес) е фаулиран отляво. 73'Удар е запазен близо до дясната страна на вратата. Андони Лопес (Amorebieta) стреля с дясно от летището. Подпомогнат от Серхио Карейра. 70′ Удар от стоеж. Алваро Пеня (Аморебиета) стреля с ляв крак извън наказателното поле. 68'Промяна в Аморебиета, Андони Лопес влиза на терена, заменяйки Икер Сегуин.

68 ′ Смяна в Мирандес, Хайсем Хасан влиза на терена за Алехандро Маркес. 68′ Смяна в Аморебиета, Икер Билбао излиза на терена за Хави Рос. 67 ′ Смяна в Мирандес, Родриго Рикелме излиза на терена за Иниго Висенте. 66′ Гол! Аморебиета 1, Мирандес 0. Алваро Пеня (Аморебиета) стреля с десния крак извън зоната. 64 ′ Отхвърлен удар от Роджър Брюге (Мирандес) стреля с ляво извън зоната.

64'Опит, блокиран от Роджър Брюге (Мирандес) изстрел с ляв крак извън наказателното поле 60'Микел Сан Хосе (Аморебита) получава жълт картон за опасна игра 60'Роже Брюге (Мирандес) е фаулиран в зоната на защита. 60' Фаул на Микел Сан Хосе (Аморебиета) 57' Гайска Ларазабал (Аморебиета) получи фаул от дясното крило.

57'Фол от Иниго Висенте (Мирандес). 57'Корнер, Аморебиета. Корнер, изпълнен от Иманол Гарсия де Албенис. 55'Фол от Серхио Камело (Мирандес).55'Икер Сегуин (Аморебиета) получи фаул в зоната на защита.54'Алехандро Маркес (Мирандес) получи жълт картон за опасна игра .

54′ Фаул на Алехандро Маркес (Mirandés).54′ Оскар Хил (Amorebieta) получи нарушение в зоната на защита.53′ Фаул на Alejandro Marqués (Mirandés).53′ Икер Сегуин (Amorebieta) получи фол в зоната на защита. 52′ Удар, блокиран от Иманол Гарсия де Албенис (Мирандес) с ляв крак извън зоната.

51'Jon Irazábal (Amorebieta) получи жълт картон за опасна игра. 51'Alejandro Marqués (Mirandés) получи фаул в половината на противника.51'Фол на Jon Irazabal (Amorebieta).50'Amorebieta е в офсайд. Алваро Пеня пробва пас, но Горка Гурузета е хванат в офсайд. 48 ′ Ръка на Роджър Брюге (Мирандес).

47'Иманол Гарсия де Албенис (Мирандес) е фаулиран в половината на съперника. 47'Микел Сан Хосе (Аморебита) е фаулиран. 47'Колдо Обиета (Аморебита) е фаулиран. 47'Роже Брюге (Мирануледес) е фаулиран. отбранителна зона. 45′ Приключва първото полувреме, Аморебиета 0, Мирандес 0.

Започва второто полувреме. Подпомогнато от Иниго Висенте с центриране в зоната след изпълнение на свободен удар. 0'Фол на Хави Рос (Аморебиета).0.45'Иниго Висенте (Мирандес) получи фаул от лявото крило.44'Фол на Алехандро Маркес (Мирандес) ).

43'Оскар Гил (Аморебиета) получи нарушение в зоната на защита.43'Опитът пропусна. Ударът с десен крак на Гайска Ларазабал (Аморебита) извън наказателното поле премина твърде високо от пряк свободен удар.41'Виктор Месегер (Мирандес) беше показа жълт картон за опасна игра 41'Victor Meseguer (Mirandés) Фаул 41'Koldo Obieta (Amorebieta) е фаулиран в половината на противника.

41'Фол на Андерсън Аройо (Мирандес).41'Горка Гурузета (Аморебита) е фаулиран в зоната на защита.40'Опитът е блокиран. Алекс Лопес (Мирандес) стреля с десен крак извън зоната.37'Фол на Алехандро (Мирандуес) ).37'Хави Рос (Аморебиета) получи нарушение в зоната на защита.

37'Victor Meseguer (Mirandés) получи нарушение в зоната на защита.37'Foul от Хави Рос (Amorebieta).35'Victor Meseguer (Mirandés) получи фаул в зоната на защита.35'Фол от Mikel San José ( Amorebieta).34'Фол от Иманол Гарсия де Албенис (Мирандес).

34'Gaizka Larrazabal (Amorebieta) получи фаул от дясното крило.33'Alejandro Marqués (Mirandés) получи фаул от лявото крило.33'Фол на Markel Lozano (Amorebieta).32'Опитът пропусна. Серхио Камело ( Мирандес) при удар с десен ъгъл отляво топката се губи от дясната страна на вратата. Помощ от Иманол Гарсия де Албенис.31'Корнер, Мирандес. Корнер взе Джон Иразабал.

31'Атаката блокирана Алехандро Маркес (Мирандес) стреля с десен крак от центъра на полето. Подпомогнат от Иниго Висенте. 28′ Пропуснат опит от Горка Гурузета (Аморебита) стреля с дясната страна от дясната страна на вътрешността на зоната, която се губи отляво. Подпомогнато от Колдо Обиета с пас с глава 30' Изстрел спасен долу вляво. Gorka Guruuzeta (Amorebieta) с глава от центъра на зоната. Подпомогнато от Йон Иразабал с центриране в зоната. 27'Оскар Гил (Аморебиета) получи жълт картон за опасна игра. 27'Серхио Камело (Мирандес) беше фаулиран в зоната на защита.

27'Фол на Оскар Гил (Аморебита).27'Опит пропуснат. Горка Гурузета (Аморебита) удар с десен крак от дясната страна на наказателното поле пропуска вляво след ъглов удар.26'Фол на Одей Онаиндия (Мирандес).26 „Горка Гурузета (Аморебиета) е фаулирана от дясното крило. 24’ Хандбол от Маркел Лозано (Аморебиета).

21'Роже Брюге (Мирандес) получи нарушение в зоната на защита.21'Фол от Алваро Пеня (Аморебита).20'Иманол Гарсия де Албенис (Мирандес) получи нарушение в зоната на защита.20'Фол от Горка Гурузета (Amorebieta) 19' Корнер, Мирандес. Корнер взе Оскар Гил.

17′ Корнер, Мирандес. Корнер взе Роберто Сантамария. 17′ Удар от стоеж. Иниго Висенте (Мирандес) стреля с десния крак от лявата страна на наказателното поле.15'Опит пропуснат. Горка Гурузета (Аморебиета) стреля с десния крак извън наказателното поле.15'Корнер, Аморебиета. Álex López изпълни корнер 12' Алваро Пеня (Amorebieta) е фаулиран.

12′ Андерсън Аройо (Мирандес) получи нарушение в зоната на защита. Подпомогнато от Гайска Ларазабал с центриране в наказателното поле 10' Мирандес е в офсайд. Серхио Камело опита дълбоко подаване, но Иниго Висенте беше в офсайд позиция.9'Удар спаси високо и в центъра на вратата. Iker Seguín (Amorebieta) стреля с левия крак отдалеч и в малко вероятна позиция. Асистиран от Хави Рос.9'Корнер, Аморебиета. Корнер взе Андерсън Аройо.

8'Опит блокиран. Колдо Обиета (Аморебиета) удар с десен крак от центъра на наказателното поле. 8'Корнер, Аморебиета. Корнер, изпълнен от Одей Онаиндия 8' Опит блокиран Микел Сан Хосе (Аморебиета) стреля с ляв крак извън зоната. Асистент на Горка Гурузета 7' Удар спаси отдясно на вратата. Горка Гурузета (Аморебиета) стреля с десен крак от дясната страна на наказателното поле. Подпомогнат от Колдо Обиета. 7'Фол от Алекс Лопес (Мирандес).

7'Колдо Обиета (Аморебиета) е с нарушение в зоната на защитата. 4'Аморебиета е в офсайд. Йон Иразабал опита дълбок пас, но Горка Гурузета беше хванат в офсайд Започва първото полувреме 0' Съставите потвърдени от двата отбора. Протагонистите скачат на терена, за да започнат упражненията за загряване